דרוש מידע מידע על אופני הרים

אני1000

משתמש מקצוען
אני רוצה לקנות אופני הרים, לא חשמלי, משהו איכותי וטוב. לאדם בוגר... (לא אופני ילדים)
אשמח לדעת מה הם המותגים המובלים, מה צריך באופניים כאלו.
וכל המלצה שיש לכם.

ברמן

משתמש צעיר
יש את טראק שזה חברה שיש לה המון סוגים של אופניים בכל מיני גדלים וסכומים יש גם יטי עכשיו באופניים כאלה יש שני סוגיים זנב קשיח ושיכוך מלא הזנב קשיח זה קפיץ רק מקדימה ושיכוך מלא זה גם מאחור וזה שני סוגים שכל אחד מתחבר לדבר אחר השיכוך מלא זה יותר יקר אבל כי זה שני קפיצים חוץ מזה באופניים מהשנים האחרונות ההילוכים הם שונים כי באופניים רגילים ההילוכים זה 3 על 7 או 8 באופניים מהשנים האחרונות אפשר למצוא 2 על 10\9 ואפילו 1 על 12\11 שזה יותר נוח ויקר כמובן שגם בקפצים יש כמה סוגים מאחורה שמן\ספירלה גם בברקסים יש כמה סוגים זה בגדול

ברמן

משתמש צעיר
והכי חשוב למצוא את המידה שהכי מתאימה לך כי אתה יכול לקנות אופניים חדשים ב20 אלף ולא תהנה מהם כי זה לא במידה שלך ואתה יכול לקנות במידה שלך ב5000 יד 2 ויותר תהנה

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אם אתם מבינים בתחום לכו ליד 2 יש מציאות
אם אתם לא מבינם אל תתקרבו ליד 2 יש שם המון שקרנים שיסבנו אותכם עם מושגים מהירח שבתכל'ס לא שווים אגורה..
לגבי המידה זה ה - א' ב' לא קונים בלי שעושים סיבוב

הבן שלי קנה ב - "מצמן את מרוץ" יש להם יד 2 עם אחריות ויתאימו אותם לצרכים שלכם הרי אתם לא מקצועני טור זה פראנס

אברהם בן

משתמש מקצוען
אני לא רוכב מקצוען,
אבל רוצה אופניים שיחזיקו לי ושהנסיעה תהיה מהנה, ולא ח"ו מענה.
מה הסכום המינימלי שאני יכול למצוא בו ביד 2?

אני1000

משתמש מקצוען
מאיזה מחיר כדאי להשקיע בחדש? (למתחילים)
הייתי בחנות אחת ושם הוא אמר לי שיש לשים לב לא לקנות פשוט מדאי שיכול להתפרק במקרה נפילה ח"ו.
יש לכם חנויות מומלצות בבית שמש?

ברמן

משתמש צעיר
אתה יכול לקנות ביד 2 אופני טראק די חדשים ב2000\3000 ואתה יכול לקנות בחנות ב4000 אני אישית קניתי ביד 2 ואם אני יקנה שוב אני גם יקנה שם כי אפשר למצוא שם רמה גבוהה במחיר נמוך בשונה מהחנות שהכל יקר כי זה חדש

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אתה יכול להשיג גם ב2000 משהו נחמד,
תבדוק מה אתה רוצה זנב קשיח או שיכוך מלא שאז זה לפחות 3300 לחדש בדקטלון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה