דרוש מידע מחפש מנהל נכסים אמין מקצועי ישר במחיר סביר בטבריה

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
יש לי דירת נופש בקרית שמואל טבריה ואין לי כבר כח לטפל בה בתיחזוק ובלענות לכל המעוניינים - המתעניינים.
אני מחפש מישהו שמכיר אישית מניסיון אישי מנהל נכסים בטבריה שיהיה ישר ואמין מאד, שלא מחפש איך לעקוץ לא בהעברת הנופשים לדירה אחרת ולא בכל מיני הוצאות תחזוקה לא ברורות וכו' וכו' במחיר הגון, עם יכולת ניהול מול כל השאלות ובתיחזוק על בסיס קבוע של הדירת נופש.
תודה רבה

טבריה

משתמש מקצוען
הדירה ברמה של דירת נופש?
יש את ניחותא.
מנהלים דירות נופש בטבריה והסביבה.
אבל נראה לי שיש להם בעיקר דירות נופש אמיתיות, יחסית ברמה גבוהה.
אתם יכולים לנסות לדבר עם יענקי הבעלים של ניחותא 053-962-6583

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
אתה יודע עליו מידע מניסיון, או ממישהו אחר שיש לו איתו ניסיון שהוא באמת אמין ומקצועי?
יש בתחום המון שרלטנים שכל יום מתקלקל לך המזגן ויש ציקוליקוצים בחשמל והמנקה עבדה קשה וכו' וכו'
תודה רבה
זה עוזר לי מאד המידע שתתן לי בבקשה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה