מחפשת מתכון ספציפי

• פותח הנושא up
  • פורסם בתאריך

up

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נפגשתי במהלך החיים בסלט זיתים טחון בצבע ירוק צהוב
זה היה מאוד טעים!
נסיתי לחפש ברשת ולא מצאתי:(
מהר מהר אני צריכה לדעת מה לקנות!!!!

קרמבו

משתמש מקצוען
סלט זיתים מושלם
1 קופסאת זיתים ירוקים, מגולענים
3-4 שיני שום
1/2-1 פלפל ירוק חריף
5-6 כפות מיונז
לשים את כל החומרים במג׳ימיקס ולטחון.

יוצא בצבע ירוק בהיר.

up

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לא חריף!
אפשר בלי הפלפל, נכון?

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
אני שמה 2 שיניים על קופסת זיתים וכף מיונז אחת. יוצא מעולה ולא שורף את הלשון.

בת יהודה

משתמש פעיל
1 ביצה
כוס שמן
לשים בכלי של בלנדר יד את הביצה, להוסיף את השמן באיטיות תוך כדי הפעלת הבלנדר, וכך ליצור מיונז.
לאחר שמתהווה מיונז סמיך, להוסיף קופסת זיתים ולהמשיך לטחון. ככל ששתתחני יותר, הזיתים יהיו קטנים יותר. אפשר לטחון רק קצת ואז יש חתיכות גדולות יותר של זיתים.
טוב במקרר לכשבועיים, שלוש.
בהצלחה!

up

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י בת יהודה;1989193:
1 ביצה
כוס שמן
לשים בכלי של בלנדר יד את הביצה, להוסיף את השמן באיטיות תוך כדי הפעלת הבלנדר, וכך ליצור מיונז.
לאחר שמתהווה מיונז סמיך, להוסיף קופסת זיתים ולהמשיך לטחון. ככל ששתתחני יותר, הזיתים יהיו קטנים יותר. אפשר לטחון רק קצת ואז יש חתיכות גדולות יותר של זיתים.
טוב במקרר לכשבועיים, שלוש.
בהצלחה!

לכתחילה באמת הייתי מותרת על המיונז, אבל אני מבינה שאין ברירה :eek: לא חשבתי שזה עם מיונז!!!

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י קרמבו;1989165:
סלט זיתים מושלם
1 קופסאת זיתים ירוקים, מגולענים
3-4 שיני שום
1/2-1 פלפל ירוק חריף
5-6 כפות מיונז
לשים את כל החומרים במג׳ימיקס ולטחון.

יוצא בצבע ירוק בהיר.
סליחה שאני מקפיצה...:eek:
קרמבו, אפשר לוותר על הפלפל ........??.???
תודהה!

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י פלאפון;1998504:
סליחה שאני מקפיצה...:eek:
קרמבו, אפשר לוותר על הפלפל ........??.???
תודהה!

בטח.
׳טפנד זיתים׳, לזה כוונת המשוררת.
עושים את זה עם זיתים ומיונז בלבד. אין צורך אפילו בשום.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yochi000;1998534:
בטח.
׳טפנד זיתים׳, לזה כוונת המשוררת.
עושים את זה עם זיתים ומיונז בלבד. אין צורך אפילו בשום.
לא אני דווקא כן התכוונתי עם שום.. אבל לא בא לי פלפל..

רק ברכה

משתמש מקצוען
זיתים

הי זה טעים מאוד

אני שמה קופסת זיתים - שמן זית ומיונז
וגם שום - אבל שום לא חייבים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה