דרוש מידע מחפשת לקנות עגלת קניות

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני מחפשת לקנות עגלת קניות
מבירור שעשיתי בחנויות משהו טוב עולה באזור 500 600
אשמח להמלצה על משהו איכותי וחזק
מדגישה שההעגלה מיועדת למשפחה קטנה שאין לה הרבה קניות
ניסיתי לבדוק בעלי אקספרס אבל לא מצאתי משהו אם יש למישהו קישור אשמח
תודה רבה

זמר

משתמש פעיל
1681424407603.png

3524

משתמש מקצוען
כתבתי בעבר את החסרונות של העגלות האלו, ובראשם ההתפרקות המהירה של ברזלי הרשת.

עגלה איכותית בגודל קטן או בינוני זה רק מתוצרת 'החבית'. קנינו בגאולה אצל 'כל בו ירחמיאל'.

עגלות גדולות יש רק אחד איכותי, מהתוצרת של 'ינאי'.

כל האחרים מוגבלים באורך החיים שלהם.

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כתבתי בעבר את החסרונות של העגלות האלו, ובראשם ההתפרקות המהירה של ברזלי הרשת.

עגלה איכותית בגודל קטן או בינוני זה רק מתוצרת 'החבית'. קנינו בגאולה אצל 'כל בו ירחמיאל'.

עגלות גדולות יש רק אחד איכותי, מהתוצרת של 'ינאי'.

כל האחרים מוגבלים באורך החיים שלהם.
מה המחיר שלהם ואיפה יש אותם בבני ברק?

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
נראה לי שהמחיר שנתת גבוה מידי
ב300 אפשר למצוא חזקות מאוד...
בעיקר שימו עיין על הגלגלים שיהיו מאסיבים וחזקים שזה ירוץ לכם, וגם יחיו לאורך זמן.

3524

משתמש מקצוען
רק להדגיש, המפעלים האלו לא נותנים לי אחוזים בעד ההמלצה, לכן, לפני שההנהלה שוב מוחקת לי בתואנה של 'פרסום לא מאושר' אחזור ואדגיש, מעולם לא פרסמתי ולא התבקשתי לפרסם, ואם המלצתי מנסיון על דבר שנהניתי ממנו זה היה נטו כדי להועיל גם לאחרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה