טיול בחו"ל מחפשת יעדים רלוונטיים באירופה עם מלונות ומסעדות כשרים למהדרין

נרקיס בר

משתמש חדש
היי
מישהו יודע להגיד לי על יעדים באירופה עם רמת כשרות גבוהה (מקביל לכשרות העד"ח, רובין, שארית, לנדא)
יש דבר כזה?

ארי.ש.

משתמש חדש
לא יודע מה הכיוון שלכם אבל הייתי ממליץ על קרעסטיר
הכשר כדתיא ההכשר הכי טוב בבריטניה

קלופ

משתמש פעיל
מלונות
1. קינג דיויד פראג היינו בו לפני שנתיים
2. my kosher hotel בקאנזיי,
הייתי עם אשתי לפני 3 שבועות היה מדהים.
3. arosa המלון של לוין - היינו בשנה שעברה נחמד אבל אני חושב ש 2 המלונות שהוזכרו קודם הם ברמה גבוהה יותר,
מצד שני היתרון של arosa זה
הגעה קלה בטירוף ברכבת.
3. starguest - סנט מוריץ עד סוף ינואר,
ואנגלנברג בפסח. לא ניסינו היה לנו יקר מדי

3524

משתמש מקצוען
מקובל בציבור ששלושת המסעדות של חב"ד (בשרית, איטלקית חלבית, מזון מהיר) הם בכשרות ראויה לצרכני המהדרין.

3524

משתמש מקצוען
מקובל בציבור ששלושת המסעדות של חב"ד (בשרית, איטלקית חלבית, מזון מהיר) הם בכשרות ראויה לצרכני המהדרין.

נרקיס בר

משתמש חדש
מצטרף להנ"ל יש בלונדון בשכונות גולדסגרין וסטמפורד היל מסעדות בכשרות המהודרת של כדתיא שכל אנ"ש סומכים עליהם בעיניים בעיניים עצומות.
יצא למישהו לעשות שבת בלונדון?
זה משהו שבא בקלות?
יש בתי הארחה/מלונות מתאימים?

ממ"ד

משתמש מקצוען
יש שם מסעדה במלון?
למקרה שמזמינים ללא ארוחה בוקר/ערב, יש אפשרות לאכול שם?
יש אפשרות - אך ממש יקר משמעותית מאשר הזמנה שהיא מראש עם ארוחות.
הם לא מוכנים לשדרג את ההזמנה אחר כך - לכן מומלץ להחליט מראש על החצי פנסיון ולשלם על הארוחות...

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
יש שם מסעדה במלון?
למקרה שמזמינים ללא ארוחה בוקר/ערב, יש אפשרות לאכול שם?

האם הצוות דובר עברית?

ובחזרה לעניין הכשרויות - יש גם מסעדות ברמת כשרות כזאת בפראג?
החדר אוכל משמש כמסעדה למזמינים מחוץ למלון
חלק מהצוות דובר עברית
יש את בית חבד

ניק 2158

משתמש רשום
יצא למישהו לעשות שבת בלונדון?
זה משהו שבא בקלות?
יש בתי הארחה/מלונות מתאימים?
לא מבין מי שעושה שבת(!) בחו"ל.
מבחינה רוחנית-רוב המקומות בעייתים מאוד מבחינת עירוב,כך שאסור לקחת כלום!!! שלא לדבר על שבת בגולה...ועוד
מבחינה גשמית-שריפת כסף...אין קניות אין אטרקציות ובדרך כלל גם עולה יותר כי זה סופ"ש...

moshe d

משתמש רשום
לא מבין מי שעושה שבת(!) בחו"ל.
מבחינה רוחנית-רוב המקומות בעייתים מאוד מבחינת עירוב,כך שאסור לקחת כלום!!! שלא לדבר על שבת בגולה...ועוד
מבחינה גשמית-שריפת כסף...אין קניות אין אטרקציות ובדרך כלל גם עולה יותר כי זה סופ"ש...
כן אבל אז זו מנוחה אמיתית בלי לעשות שום כלום

ניק 2158

משתמש רשום
לא חבל על הכסף?
תישאר בבית בארץ כל השבת גם לא תצטרך לסבול מהטיסה ואני אשמח לעודף...

ניק 2158

משתמש רשום
תאמין לי אותה הבייביסיטר שתשמור לך ביום חול תשמח לשמור לך גם בשבת,כמובן בתעריף של שבת...

moshe d

משתמש רשום
לא מסכים איתך נופש זה נופש וגם ככה עם כל הריצות להספיק ולקנות וכד' אתה לא באמת נופש אלא יותר מתרוצץ אז ככה יש לך מנוחה בשפע ובעל כורחך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה