מאחורי הקלעים מחפשת דרך ליצירת קשר

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי את הקטלוג הזה
זה של מישהי שמשכירה אביזרים בביתר
אם אני זוכרת נכון זה של ברכי הס
מחפשת דחוף דרך ליצור איתה קשר
אשמח לכל בדל מידע

אן אם אתן מכירות מישהי אחרת שמשכירה אביזרי לניו בורן בביתר

קבצים מצורפים

• קטלוג השכרה (1).pdf
    4.5 MB · צפיות: 25

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש לי את הקטלוג הזה
זה של מישהי שמשכירה אביזרים בביתר
אם אני זוכרת נכון זה של ברכי הס
מחפשת דחוף דרך ליצור איתה קשר
אשמח לכל בדל מידע

אן אם אתן מכירות מישהי אחרת שמשכירה אביזרי לניו בורן בביתר
ההשכרה היתה שלי וברכי הס תפעלה אותה, ההשכרה כבר לא פעילה רב הדברים נמכרו, בהצלחה

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ההשכרה היתה שלי וברכי הס תפעלה אותה, ההשכרה כבר לא פעילה רב הדברים נמכרו, בהצלחה
יש לך מושג לגבי מקום נוסף שמשכיר אביזרים בביתר?

אגב- חבל שנסגרה
היתה ממש מוצלחת:(

Ella

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אולי
יש לך מושג לגבי מקום נוסף שמשכיר אביזרים בביתר?

אגב- חבל שנסגרה
היתה ממש מוצלחת:(
אולי ל @רבקי:)

לגבי ההשכרה שלי, תפעלתי אותה בכמה מקומות
ות'אמת לא ראיתי שיש ממש ביקוש,
ספציפית פה, ברכי הפסיקה לעסוק בתחום ולא ראתה ענין להחזיק את ההשכרה, ממילא לא ראיתי צורך להמשיך...

רבקי:)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה אלה:)

אני משכירה את כל האביזרים שצריכים לצילומי ניו בורן בביתר,
אפשר לראות דוגמאות של רוב האביזרים בקישור לאתר שלי בחתימה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה