קורונה מחסור בעופות, האומנם?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני מנסה להזמין עופות לחג
ו... אזל! :(

את האמת, שהזמנתי כבר מזמן ב'משנת יוסף'
אבל התקשרו לומר שלא יוכלו לספק את זה :(

אז ניסיתי ב'אור שי'
אבל גם אצלם 'אזל מהמלאי' :(

ידוע על מחסור בעופות לחג?
מישהו יודע היכן ניתן להשיג?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני נתקלתי במחסור בקניה דרך מכירות. לדעתי זה בגלל שהרבה יותר קונים עכשיו בקניות דרך הטלפון וכו'. אז הם לא נערכו עם מלאים מספקים. ולא מלמד על מחסור בשוק.
גם אני בד"כ קונה בקצביה והשנה החלטתי לחסוך את היציאה מהבית. כנראה שיש רבים כמונו ולכן החוסרים.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מהיכרות קרובה.
בכל שנה יש קצב עבודה מטורף בחודשים שלפני החגים כדי לספק את הביקושים שהולכים ועולים.
לאור המצב השנה וקצב העבודה שוודאי יואט (למרות שזה מפעל חיוני) , לא מופרך שיהיו חוסרים.

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שמעתי שיש מחסור בעופות טריים של שארית.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מהיכרות אישית.
המשחטות עובדות כרגיל.
אם יש מחסור פה ושם זה כנראה בגלל החוסר הרגיל לפני חגים/חוסר היערכות של המשווקים/חרדת המונים.

לגבי המצב צריך לקחת בחשבון את הררי הישיבות שלא צורכים.. ואת המלונות והמסעדות וכדו' שגם לא צורכים..

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
המשחטות נכון לעכשיו עובדות כרגיל, ולא ידוע על חוסרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה