דרוש מידע מחמם מים מהיר

פורום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
המים החמים אצלינו לא מספיקים לכולם.
הבוילר עובד שעות נוספות ועדיין לא מספיק.
אשמח לקבל המלצה על מחמם מים מהיר.
עדיף על חשמל כי אנחנו לא מחוברים לגז .
ממש תודה.

קושקוש

משתמש... תחליטו אתם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מקפיץ...
מישהו? המלצות?

מ.י.ש.הו

משתמש רשום
לי יש בגז, של רינאי, כבר כמעט 10 שנים, מרוצה מאוד, אני מכוון כשהילדים מתקלחים על 38 מעלות בקיץ ו39 בחורף, זה נוח ובטיחותי, למבוגר צריך 43 עד 45 מעלות (אפשר 60 מעלות אבל ככל שזה יותר חם זה עושה אבנית במערכת, ולא חושב שיש אדם שיכול להתקלח ב46 מעלות ומעלה), העלות היא כ-200 ש"ח לחודשיים.
לפני כמה ימים ראיתי אצל קרוב משפחה מחמם על חשמל של חברה גרמנית, לא זוכר את השם, יש לו את זה כ-3 שנים, הוא מרוצה מאוד וממש מולהב על זה, אבל זה תלת פאזי ולפי מה שהיה נראה לי זה צורך כ-15 קילו וואט (רלוונטי לצריכת חשמל בעיקר מצד העומס, לא כל דירה מתאימה לתנאים הנ"ל, מצד העלויות זה ענין אחר)
באופן כללי המכשירים האלו מומלצים מאוד ומסתבר שמי שיכיר את זה לא ירצה לחזור לדוד כלשהו, (כמובן אני מדבר כשהם עובדים וללא תקלות)
ההבדל בין גז לחשמל הוא לא רק בחיבור לגז שנדרש אלא גם בארובה או בהתקנה חיצונית, יש מכשירים שמתקינים אותם מחוץ למבנה, ויש מכשירים (מה שיש לי) שמותקנים בתוך האמבטיה עם ארובה החוצה, אבל בשני המקרים צריך לוודא שיש קיר חיצוני נגיש וקרוב, הארובה היא 4 צול והבנתי מטכנאי גז שזה לא יכול להיות ארוך יותר מ5 מטר ובאופן כללי עדיף קצר ובלי זוויות. גם לא כדאי שהארובה תהיה סמוכה ממש לחלונות.
המכשירים די קטנים, שלי למשל כ 68*36*14 לא כולל הארובה שבולטת למעלה, והמחמם על חשמל שראיתי הוא קטן יותר

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה