דרוש מתכון מחכה לחוות דעתכן...

מצב
הנושא נעול.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
רק בקשה לי אליכן - או יותר נכון - שאלה
איך אני מעלה לכן קישור לסרטון בלי שהוא ייחסם על ידי נטפרי וכו'?
(כל האמור כאן וכפי שאני מבין שלא רואים את ההוגה של המתכונים אלא רק את העוגה והמתכונים..)

כתבתי מדריך קצר בנושא, ואעתיק לכם מה שרלוונטי.

אוקיי, להלן כל האפשרויות:
1. הכי פשוט וקל לעלות את הסרטון לדרייב ובכתובת הקישור שתעתיקו באשכול תשימו כמה כוכביות לדוגמא:
(ובהשמטת הכוכביות הקישור יפתח)

2. אפשר לשתף אנשים ספציפיים באמצעות שיתוף פרטי בדרייב, הלינק לא יחסם גם הוא מופיע באשכול. בד"כ פחות רלוונטי.

3. אפשר לשלוח קישור לדרייב באמצעות האימייל, נטפרי לא חוסמים. פחות רלוונטי.

4. העלאת הסרטון בקובץ זיפ. לצורך זה תצטרכו תוכנת כיווץ להורדה מכאן. (אם תעלו בקובץ MP4 בלי לכווץ, הסרטון יהיה חסום)
בסרטון מעל 15 מ"ב תצטרכו להשתמש בתוכנת המרה, ואם גם זה לא הספיק אז תדחסו את הקובץ בתוכנה/אתר.
בקישור כאן תמצאו אתר חינמי שדוחס קבצים, ובקישור הזה תוכנה שדוחסת את הקובץ + הסבר. וכאן קישור לתוכנת המרה + הסבר קצר שכתבתי תמצאו כאן.
(אם כי תמיד אפשר לחתוך אותו בתוכנת המרה ולהעלות ב2 קבצים אפילו בהודעה אחת, אבל זה יותר מדי..)

5. אם יש לכם ערוץ יוטיוב אפשר לעלות את הסרטון ולבקש פתיחה בנטפרי (יש ערוצים שפ"א מאשרים את כללי נטפרי ולא צריכים לשלוח כל סרטון לבדיקה, אבל אאל"ט זה רק לערוצים תורניים ובתנאי שנמצאים בנטפרי) הריווח בזה שאם יש לכם אתר תוכלו להטמיע שם את הסרטון, ומי שיופנה אליו ייחשף לשאר הסרטונים והמידע שבאתר (בכפוף לחוקי פרוג)

6. להטמיע את הסרטון בקובץ פאוור פוינט (אפשר גם להטמיע שם קישור ליוטיוב ולכל אתר כפי שהוסבר בקובץ הדגמה שצרפתי לכאן) בדוק ומנוסה! רעיון לגמרי שלי.. מצו"ב קובץ הדגמה. (בהודעה הזו העליתי במיוחד סרטון שקשור לאשכול..)

מסקנה: בד"כ הכי פשוט וקל מכמה סיבות לעלות לדרייב ולפעול כאמור בסעיף הראשון

בהצלחה!

נ.ב מהיום על כל שאלה בנושא העלאה, המרה, כיווץ ודחיסה שתשאל בפרוג, אפשר להפנות את השואל לאשכול הזה, ומכאן והלאה אני מאמין שהוא יסתדר.. ואם לא, תמיד אפשר לשאול שם ובס"ד לקבל מענה ברור

סומכת עליך...

משתמש רשום
ממש לא נכון
אני לא חושב ששא"י או רובין או מחפוד היו מורים לה לשנות את השם,
אולי בציבור החסידי סף הרגישות גבוה (לדוגמא במודיע משמיטים שם של אישה מלבד המשפחה)
וכמוהם בציבור הירושלמי, ואפשר לכבד את זה, אבל לא להסכים שכך בכל המגזרים
מהיכרות קרובה מאד לאחד ההכשרים שכתוב לעיל - זה לא נכון!
גם רובין וגם שא"י יכולים לעמוד על נקודות מהסגנון הזה. כל עניין לגופו.
ואגב גולדי'ס זה בהכשר העדה החרדית!!!!

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מידיעה גם שארית וגם מחפוד זה חלק מהדרישה
ולגביי הציבור החסידי מעניין לא ראיתי ביתד מעולם שם של אישה
מלבד מודעות מאורסים
מיותר להכחיש את המוחש. רק אומר שמהקטע השני שלא דייקת (בלשון עדינה) אפשר להסיק על הקטע הראשון

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מהיכרות קרובה מאד לאחד ההכשרים שכתוב לעיל - זה לא נכון!
גם רובין וגם שא"י יכולים לעמוד על נקודות מהסגנון הזה. כל עניין לגופו.
ואגב גולדי'ס זה בהכשר העדה החרדית!!!!
נכון פלוס
ממש לא על שם של אישה. אלא רק על שם לא מכובד באופן כללי (לדוגמא לא תמצא מאפיית 'כסאח')
הזכרתי את הציבור הירושלמי בחדא מחתא עם הציבור החסידי, כך שלא ברור מה עניין לגולדי'ס

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה