דרוש מידע מחירי שכירות לדירת 3 חדרים ברמת בית שמש ד

די

משתמש סופר מקצוען
תודה, אבל של כמה חדרים? וזה גם בד'4?
שלשה חדרים.
(יש רק שתי דירות להשכרה ביד 2 ברמה ד', דירה אחת עם מרפסת 40 מ"ר ב4500, ואחת רגילה ב4200, שתיהם בד'2)
יד2 ומדל"ן לא נותנים תמונה מדוייקת על ערים חרדיות, אבל אפשר לקבל תמונה כללית.

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
מעניין אם זה ירד קצת, מי יוכל לעצור את ירידת המחירים?
כמו שתזרוק אבן מהגג, ותרד מהמדרגות כדי לעצור את נפילתה, ובפרט שיש כל כך הרבה דירות!
אני צודק או לא? מה אתם אומרים?

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמו שתזרוק אבן מהגג, ותרד מהמדרגות כדי לעצור את נפילתה, ובפרט שיש כל כך הרבה דירות!
אני צודק או לא? מה אתם אומרים?
לענ"ד אתה טועה, הירידה היא לא מפולת שלגים, בסוף השוק מורכב בהמון אנשים יחידים שכל אחד רוצה להרוויח או לא להפסיד ולכן כולם ינסו לשמור ככל האפשר על רף מחיר גבוה.
אלו שימכרו בזול זה בד"כ אותם שממש חייבים כסף דחוף וכד' והם לא רבים ולא משפיעים על כלל השוק.

המחירים ירדו כאשר יהיו מחירים גבוהים וריביות גבוהות והאנשים לא יוכלו לקחת משכנתאות ואז לא יהיו רכישות ובנוסף לא יהיו זוגות צעירים חדשים שחייבים מקומות מגורים ואז אלו שחייבים למכור, פשוט יורידו מחירים.
אנחנו עדיין לא שם.

הציבור החרדי גודל בקצב מסחרר עם קצב גידול של כ-4% לשנה לעומת 2% באוכלוסייה הכללית והדירות לא גודלות באותו קצב, לכן אין שום סיבה שהמחירים ירדו.

בקיצור, כל זמן שיש ביקוש ויש משכנתאות, המחירים ישארו גבוהים.

די

משתמש סופר מקצוען
אם אתה מדבר על מחירי השכירות אז זה לא דבר חדש, כל הזמן מחירי השכירות עלו וירדו לפי חורף/קיץ, ולפי פרויקטים שהתאכלסו. בטווח הארוך רמה ד' תתפתח ולכן מסתבר שמחירי השכירות יעלו.

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
הציבור החרדי גודל בקצב מסחרר עם קצב גידול של כ-4% לשנה לעומת 2% באוכלוסייה הכללית והדירות לא גודלות באותו קצב, לכן אין שום סיבה שהמחירים ירדו.
זה שהחרדים גודלים בקצב מסחרר, זה נכון ומחמיא ב"ה. אבל, כמה זה במספרים?
קצת מספרים: החרדים צורכים בשנה 11,500 יחידות דיור! זה סך כלל הזוגות הצעירים החדשים, וכולל עולים חדשים מחו"ל!,
האם בונים בריכוזים החרדים הגדולים מדי שנה סך - 11,500 יחידות? התשובה, כן!
אבל הגורם לעליית או ירידת מחירי הדיור היא לא רק ההיצע וביקוש, אלא גם.
- דירות מושכרות כוללות חצי חודש רק לשנה! מה שמשלים את החור הזה הוא שבציבור החרדי נבנים גם יחידות דיור קטנות כתוספת לדירות ישנות.

יעקב וייס

משתמש פעיל
לכל מי שחושב שמחירי השכירות ברמה ד
תרד הוא טועה ומטעה
יש לחץ הזוי בשוק אנשים שצריכים לגמור
חוזה ואין להם לאיפה ללכת עד כדי כך
שנה שעברה בחורף היה עשרות מודעות
ביד 2 ועכשיו אין כלום
מי שחכם שיעשה עכשיו חוזה
נעול המחיר ל3 שנים
ויתן עכשיו קצת יותר ממחיר שוק
יש לחץ מכל הארץ לבית שמש
וכמה פרויקטים שנפתחים זה לא נרגע
בקרוב ממש אמור להיפתח פרויקט
ובחודשים הקרובים עוד אחד
זה ירגיע יותר בדירות הגדולות שמשפחות לא עוברות
באמצע שנה
אבל 3-4 יש ביקוש כל כך חזק שזה לא יעזור
עוד נקודה
ברמה ד יש חוזים לעוד חודשיים
אני לא מכיר בארץ דבר כזה

די

משתמש סופר מקצוען
בביתר גם היה כזה מצב, והמחירים מעולם לא הגיעו שם לכזה גובה.
המחירים כיום בביתר לשכירות הם כמו רמה ד' (לדירה מקבילה, לא להשוות יח"ד 30 מ"ר בלי חלונות לדירה 80 מ"ר)
אנשים יעברו לקריית גת ולא ישלמו 6 אלף לדירת 70 מטר ברמה ד'!
מי אמר לך מה יהיו המחירים בקריית גת?

דוד המלך!

משתמש פעיל
אני חושב שבשנים הקרובות שלוש חדרים טובה
יגיע גם ל6 אלף
יש לי גם הרגשה שזה הכיוון
מבאס לגמרי אבל
כבר מהיום אתה יודע שאין לילדים שלך סיכוי לגור בסמיכות במחיר שפוי
ואתה רק בבית שמש ולא בירושלים וכו...
הלוואי והמגמה תשתנה בע"ה

• תודה
Reactions: LO

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
הביקושים לשכירות בבית שמש שוברים כל שיא אפשרי
סיפר לי הערב אברך שהוא פירסם ביד 2 דירת 3 חד' בשכונת ג' 2. הוא העלה את המודעה בהפסקת צהריים ונכנס ללמוד בסדר ב'. ביציאתו מהסדר (אחרי 3 שעות) היו לו 90 שיחות שלא נענו!

דוד המלך!

משתמש פעיל
סיפר לי הערב אברך שהוא פירסם ביד 2 דירת 3 חד' בשכונת ג' 2. הוא העלה את המודעה בהפסקת צהריים ונכנס ללמוד בסדר ב'. ביציאתו מהסדר (אחרי 3 שעות) היו לו 90 שיחות שלא נענו!
הגיוני ביותר
אני מחפש יחידת דיור לזו"צ ברמה ג' או רמה ד'
ואפילו ברמה א' ופשוט אין כלום כלום
בסוף הכל עניין של היצע וביקוש
וזה מה שקובע את המצב והקצב בשוק
העיקר שיהיה בשפע לכולם...

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
זה אומר שבביתר המחירים יורדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה