מחילה על אי ההבנה- וכתובת המייל החדשה שלי.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז האימייל שלי מסרב לקבל הודעות חדשות,( יכול להיות שהוא מסרב גם לשלוח, אני לא יודעת כי אני לא מקבלת הודעות...:confused:)
אני מתנצלת מכל מי שפנה אלי ולא קיבל תשובה- חלילה לא נבע מהתעלמות מצידי- אלא שפשוט לא קיבלתי שום הודעה !
:(
פתחתי לאלתר אימייל זמני עד לפתרון הבעיה ואם לא יהיה פתרון אז כנראה שזה יהיה האימייל שלי מעכשיו למי שמחפש אותי. - ( שני גרוסמן ) :
Shanigrosmanart@
ג׳מייל.קום.
( הקודם היה shanigart@ ג׳ימייל. קום. אולי כדאי לנסות גם בו שוב אם בחדש אני לא מגיבה.. )
שוב מתנצלת , הצלחות לכולם ויום נעים.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אגב, תנסי למחוק תוכן מהתיבות, יכול להיות שהוא מפוצץ בג'יגה שלו
עשיתי את זה, מחקתי מלאאאא אבל כנראה שזה עדין לא מספיק לו או שלוקח לו זמן להתעדכן על המחיקה אין לי מושג מה אבל לא יכולתי לחכות לו שהוא יתעורר על עצמו.
I have work to do
תודה על העצה בכל זאת. :)

mend

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עשיתי את זה, מחקתי מלאאאא אבל כנראה שזה עדין לא מספיק לו או שלוקח לו זמן להתעדכן על המחיקה אין לי מושג מה אבל לא יכולתי לחכות לו שהוא יתעורר על עצמו.
I have work to do
תודה על העצה בכל זאת. :)
תנסי למחוק גם מהאשפה. כי עד שלא מוחקים משם זה עדין דורש שטח אכסון
(אפשר להגיע לשם ע"י חיפוש המילים בגימייל in:trash )

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תנסי למחוק גם מהאשפה. כי עד שלא מוחקים משם זה עדין דורש שטח אכסון
(אפשר להגיע לשם ע"י חיפוש המילים בגימייל in:trash )
תודה רבה :) בהמלצתך מחקתי גם משם.. נראה מה יהיה.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ותשני את המייל בחתימה. או שתוסיפי את החדש לצידו, יען אשכול כזה צולל לתהום במהירות:)

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ותשני את המייל בחתימה. או שתוסיפי את החדש לצידו, יען אשכול כזה צולל לתהום במהירות:)
צודקת, זה הדבר הראשון שרציתי לעשות עוד לפני פתיחת האשכול הזה אבל עם כל התעסקויות השונות מסביב כבר שכחתי.
תודה! :)

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מבאס :(
מצוין שעדכנת!

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מבאס :(
מצוין שעדכנת!
כן אבל כנראה שאעביר את כל ההודעות והדרייב לאימייל אחר (מסתומא החדש שפתחתי עכשיו) ואז אנסה להמשיך להשתמש באימייל הישן הטוב והמוכר..
אעדכן ברגע שאחזור לרגיל שלי.
ותודה לכולם על העצות והנכונות לעזור. :)

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שני, אני נודניקית, אני יודעת:eek: לא עדכנת את המייל בחתימה:cool:

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בדקת את הגוגל דרייב? לפעמים כשמורידים מהמייל קבצים גדולים אז הוא מוריד לדרייב - תנסי להיכנס לגוגל דרייב שלך ולראות אם צריך למחוק משהו.
דרך אגב - בקת בכמה השתמשת וכמה מקום פנוי יש לך שם? זה אמור להיות כתוב שם

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עוד משהו - אם את בכל זאת עוברת למייל החדש לתקופה הקרובה אז את יכולה להגדיר שכל הודעה שנשלחת למייל הקודם תשלח גם למייל החדש וככה לא תצטרכי כל פעם לפתוח 2 מיילים.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עוד משהו - אם את בכל זאת עוברת למייל החדש לתקופה הקרובה אז את יכולה להגדיר שכל הודעה שנשלחת למייל הקודם תשלח גם למייל החדש וככה לא תצטרכי כל פעם לפתוח 2 מיילים.
הופהההה. יפה.
יפה מאוד!
מסוג הדברים שיודעים אבל שוכחים אותם ברגע האמת.
רוב תודות.:)

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בדקת את הגוגל דרייב? לפעמים כשמורידים מהמייל קבצים גדולים אז הוא מוריד לדרייב - תנסי להיכנס לגוגל דרייב שלך ולראות אם צריך למחוק משהו.
דרך אגב - בקת בכמה השתמשת וכמה מקום פנוי יש לך שם? זה אמור להיות כתוב שם
יאפ....
הגוגל דרייב שלי הוא כנראה זה שאשם בכל.
תופס לי כסך חצי מהנפח של הכתובת ההיא..אבל אני מעדיפה להעביר את. המיילים לכתובת אחרת ולהשאיר את הדרייב על נפחו..
תודה :)

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אבל אולי תגדירי שההודעות שנשלחות אלייך מהמייל הישן לא ישמרו בנוסף גם בישן וגם בחדש כי אחר כך שוב יתפס לך נפח באיחסון

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אבל אולי תגדירי שההודעות שנשלחות אלייך מהמייל הישן לא ישמרו בנוסף גם בישן וגם בחדש כי אחר כך שוב יתפס לך נפח באיחסון
מאיפה ההכרות הנרחבת כל כך עם איימלים?? :)
אין לי מושג איך עושים את זה.. אבדוק.
תודה שוב :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה