דרוש מידע מזכירי קלפי וקולטים בבחירות לרשויות המקומיות 2023

מצב
הנושא נעול.

ANK

משתמש פעיל
שיבצו אותך גם בקלפי מסוימת?
זה מה שקיבלתי:
שלום

שובצת לתפקיד מזכיר מוביל 1

ב: בי"ס גואטמלה

בכתובת: החרצית,10

מנהל האזור הינו גדי חורי , נייד *****664953

סגן מנהל האזור יניב ואקנין , נייד 05*****2827

מנהל האזור ייצור עמך קשר בימים הקרובים

אנטוריום

משתמש מקצוען
זה מה שקיבלתי:
שלום

שובצת לתפקיד מזכיר מוביל 1

ב: בי"ס גואטמלה

בכתובת: החרצית,10

מנהל האזור הינו גדי חורי , נייד *****664953

סגן מנהל האזור יניב ואקנין , נייד 05*****2827

מנהל האזור ייצור עמך קשר בימים הקרובים
מי שמשובץ לקלפי רגילה כתבו לו באיו קלפי הוא משובץ, אז זה כנראה רק אחריות טכנית לתפעול שוטף של הקלפיות
זה תפקיד שיש אותו רק במקום שיש בו ריכוז גבוהה של קלפיות -מעל 4-5

ANK

משתמש פעיל
לא שיש לי הרבה מה לעשות... אבל זה שווה יותר ממזכיר רגיל? בעבודה וכדומה? כי הייתי כבר כמה פעמים מזכיר

אנטוריום

משתמש מקצוען
לא שיש לי הרבה מה לעשות... אבל זה שווה יותר ממזכיר רגיל? בעבודה וכדומה? כי הייתי כבר כמה פעמים מזכיר
כנראה שכן,
כי זה עבודה לא רצופה, ויכול להיות שבערב אתה יכול לצאת יותר מוקדם [אלא אם פתאום יחייבו אותך להשאר עד לסגירת הקלפי האחרונה במקום:cautious:]

ז.פ.

משתמש רשום
מי שמשובץ לקלפי רגילה כתבו לו באיו קלפי הוא משובץ, אז זה כנראה רק אחריות טכנית לתפעול שוטף של הקלפיות
זה תפקיד שיש אותו רק במקום שיש בו ריכוז גבוהה של קלפיות -מעל 4-5
אני קיבלתי הודעה ששובצתי למזכיר קלפי ולא הודיעו לי איפה.
הם אמרו שיעדכנו אותי היום ביום ראשון כשאני אקבל את החומר הרגיש.

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני קיבלתי הודעה ששובצתי למזכיר קלפי ולא הודיעו לי איפה.
הם אמרו שיעדכנו אותי היום ביום ראשון כשאני אקבל את החומר הרגיש.

במטה יהודה
גם אני במטה יהודה, ועוד לא קיבלתי מיקום אלא רק להגיע לקחת את החומר.
זה הנוסח שקיבלתי:
שלום רב,
בהמשך למועמדותך לתפקיד מזכיר קלפי במועצה האזורית מטה יהודה
הרני להודיעך כי שובצת לעבודה בתור מזכיר קלפי ביום הבחירות
לשם כך עליך להתייצב ביום ראשון 25/02/24 בשעה 17:30 לצורך איסוף חומרי הקלפי וקבלת השיבוץ.
יש להתייצב- "במרכז יום לאזרח הוותיק- מטה יהודה" שנמצא בסמוך לבניין המועצה האזורית מטה יהודה בנחם.

יוסיK

משתמש פעיל
אם זה נכון, אז אין לי ספירת קלפיות ולא מסירה, נכון?
וזה אותו שכר?
למזכיר מוביל בדרך כלל [לא תמיד] לוקחים בעל נסיון שיוכל להדריך את המזכירים באשכול במקרים של תקלות או סיבוכים וכיו"ב, הוא אמור גם להחליף אותם בזמן ההפסקה שלהם ולדאוג לצרכים תפעוליים שקשורים לעבודת המזכירים ובמידה ומזכיר לא הופיע או נאלץ ללכת לדאוג למחליף מול מנהל האזור או להחליף אותו.
המשכורת היא כמו כל מזכיר, שעות העבודה כמו כל מזכיר וצריכים להישאר עד שכל הקלפיות באשכול מסיימים ספירה ואם באחד הקלפיות יש חוסר איזון ועיכובים עד שהם גומרים.
ככל ובקלפי מסוימת המזכירים נעלמו בסוף היום [כאב בטן, כאב ראש, לויה של דודה ושלל תירוצים] המזכיר המוביל יצטרך להישאר עם הקלפי ולהוביל אותה לקליטה.
תכלס רוב התרחישים הנ"ל נדירים ויש מזכירים מובילים שלא עושים כלום וכמעט לא נוכחים [לא בסדר כלפי אלו שלא מקבלים שעת הפסקה בגלל זה] ככה שזה מעט עבודה ותמורה זהה.

יוסיK

משתמש פעיל
בית ספר עם 5 קלפיות נקרא אשכול
ונכון שמאז שיש 2 מזכירים בקלפי, בד"כ אפשר לצאת להפסקה בלי מזכיר מחליף אלא מחפים אחד על השני.

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קיבלתי הודעה שנבחרתי לשמש כמזכיר רזרבי
האם השכר הוא אותו דבר כמו מזכיר רגיל?
ואם אינני בעל רכב, כיצד אנו אמור להתנייד בין הקלפיות שאליהם ישלחו אותי במהלך היום?

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום קיבלתי מייל לפני כשבוע שנבחרתי להיות מזכיר ראשון בירושלים,
ולא קיבלתי עדכון האם אני צריך לאסוף את החומר?, וא''כ מתי?
מישהו יודע מתי זה בירושלים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה