מורה נהיגה מורה נהיגה זול, לבחור ישיבה

יצחקי הלוי

משתמש רשום
דרוש מידע על מורה נהיגה מומלץ, בדגש על מחיר זול ועל סיכוי גבוה למעבר בטסט ראשון, לא בבני ברק ולא במודיעין עילית, עדיף במקום כמה שיותר נקי (לא פרוץ)
תודה!!!

צנוברית

משתמש פעיל
תעדכנו אם מצאתם כזה שעומד בקריטריונים שהצבת .
דרך כלל בנוהג העולם שהזול הוא דפוק ..
אם הוא זול אז כנארה שהוא יסחוט אותך להרבה שיעורים כדי שיהיה שווה לו , או שהוא לא מקצועי כך שספקני שאפשר להצליח בטסט ראשון...
אבל אשמח אם תעדכנו כשאתם מוצאים..

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
פרטים אפשר?
מוטי אפללו
0527442506
הוא דתי שמאד מבין את העולם החרדי- שלדעתי זה פלוס גדול לבחורי ישיבה ואברכים, סבלני ונוח.
מכירה אישית כמה שלמדו אצלו ומאד נהנו

פה ראיתי כמה שהמליצו על מורים שונים- לא מכירה אז בלי אחריות https://rechavimzelaze.ovh/topic/690/מורה-נהיגה-קרית-גת

אנימלי222

משתמש חדש
דרוש מידע על מורה נהיגה מומלץ, בדגש על מחיר זול ועל סיכוי גבוה למעבר בטסט ראשון, לא בבני ברק ולא במודיעין עילית, עדיף במקום כמה שיותר נקי (לא פרוץ)
תודה!!!
אני ממליץ על אופקים אני למדתי שם נהיגה ממש לאחרונה וב”ה עברתי שבוע שעבר טסט בכללי זה עיר טובה לנהיגה לא מדי פקוקה
חייבים המון סבלנות, ותמיד לבדוק עם המורה לפני שמתחילים אם יש לו תכנון לטוס בקרוב כי לי זה קרה ועברתי מורה בגלל זה וזה סתם עוגמת נפש מיותרת
המון הצלחה!!!

מצוין 101

משתמש רשום
אני ממליץ על אופקים אני למדתי שם נהיגה ממש לאחרונה וב”ה עברתי שבוע שעבר טסט בכללי זה עיר טובה לנהיגה לא מדי פקוקה
יש באופקים אחד בשם שאול...
הוא זמין טוב ומצויין
כל הבוגרים של ישיבת תפרח עושים אצלו...
תגידו לו שבחורים מתפרח המליצו עליו....
רוב הבחורים שאני מכיר עברו אצלו תוך חודש וחצי... ללא ברבה טסטים כלל
הוא גם עושה להם מחיר טוב

משה זאב

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מקפיץ
המלצות על מורֶה נהיגה שומר שבת (דתי) סבלני ונוח,
בלי צעקות ובלי עצבים (לא עשיתי להם אף פעם שום דבר רע..)
נא לציין גיר רגיל או אוטומט
מהערים - ירושלים, אשדוד, מודיעין, וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה