דרוש מידע מה קורה ברח' יפו בירושלים ובקניון רמות?

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם גם שם שובתים? או שעסקים כרגיל?
רוצות לדעת אם לצאת לקניות.
תודה

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
כנ''ל לגבי קניון רמות

קניון רמות כמעט כרגיל.

פוקס סגור , אולי עוד חנויות

• תודה
Reactions: byy

תגובתי

משתמש מקצוען
איך עסק מסחרי מעז להתערב ולירוק על רוב במדינה בגלל שהוא יודע ש2 וחצי מליון מצביעי הימין הם גלותיים ופראיירים וימשיכו לפרנס אותם הגיע הזמן לערוך רשימה שכח הקניה של 2 וחצי מליון אנשים לא קונים שם , פוקוס לא ישרדו חודש

נאמנות

משתמש פעיל
איך עסק מסחרי מעז להתערב ולירוק על רוב במדינה בגלל שהוא יודע ש2 וחצי מליון מצביעי הימין הם גלותיים ופראיירים וימשיכו לפרנס אותם הגיע הזמן לערוך רשימה שכח הקניה של 2 וחצי מליון אנשים לא קונים שם , פוקוס לא ישרדו חודש

תגובתי

משתמש מקצוען
WhatsApp-Image-2023-03-27-at-15.15.18.jpeg

קראנץ פיסטוק

משתמש פעיל
איזה חוצפה!!
עכשיו הלכתי לקניון רמות כי הייתי צריכה לקנות ב-FOX כמה בגדים,
ולהחליף מידה בבגד לבן שלי, והם פשוט ס-ג-ו-רי-ם!!!!!!!!!!!!!!
מה זה הדבר הזה??
הם מנסים לברוח מהלקוחות????
אני פשוט לא מצליחה להבין את הדבר הזה...:mad:

נערך לאחרונה ב:

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזה חוצפה!!
עכשיו הלכתי לקניון רמות כי הייתי צריכה לקנות משם כמה בגדים,
ולהחליף מידה בבגד לבן שלי, והם פשוט ס-ג-ו-רי-ם!!!!!!!!!!!!!!
מה זה הדבר הזה??
הם מנסים לברוח מהלקוחות????
אני פשוט לא מצליחה להבין את הדבר הזה...:mad:
שמתי לך פרצוף כועס כי אני מזדהה איתך וממש כועסת עליהם! ממש לא עלייך!

דיני

משתמש מקצוען
גם ככה אני חסידה קטנה מאד של פוקס האלה שצריך מחשבון ולוח שנה כדי לקנות גופיית מיקימאוס לעולל,
אבל עכשיו בטוח שאשתדל מאד להדיר רגלי משם, ומקווה מאד שכולם יעשו ככה ויפסיקו להיות פראיירים ולפרנס את הבידיאסטים שמשביתים את המדינה כי אוי אוי אוי אולי ימנו כאן איזה שופט שמרן

קראנץ פיסטוק

משתמש פעיל
גם ככה אני חסידה קטנה מאד של פוקס האלה שצריך מחשבון ולוח שנה כדי לקנות גופיית מיקימאוס לעולל,
אבל עכשיו בטוח שאשתדל מאד להדיר רגלי משם, ומקווה מאד שכולם יעשו ככה ויפסיקו להיות פראיירים ולפרנס את הבידיאסטים שמשביתים את המדינה כי אוי אוי אוי אולי ימנו כאן איזה שופט שמרן
מסכימה עם כל מילה!
הבעיה היא שכבר קניתי בגד והמידה לא טובה, וכרגע עד שאחליף מידה אין לי מה לעשות עם הבגד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה