דרוש מידע מה זה סייבר?

שוקו הפוך

משתמש צעיר
אני שוקלת ללמוד את זה.
למה? סתם. כי צריך ללמוד משהו, ואלף דברים אחרים לא נראים לי וזה כן. הבנתי שזה מן סוג של הייטק קליל.
אבל תכל'ס מה זה? מה עושים בזה? איזה כישורים צריך? איזה בעיות צריך לפתור? ושאלת השאלות, כמה מרויחים בהתחלה וכמה בהמשך? וכמה הלימודים אמורים לעלות?
אשמח מאוד אם יש בקהל מישהו שעובד בזה ויוכל לתאר לי "יום בחייו של מומחה סייבר".

E7

משתמש פעיל
אני שוקלת ללמוד את זה.
למה? סתם. כי צריך ללמוד משהו, ואלף דברים אחרים לא נראים לי וזה כן. הבנתי שזה מן סוג של הייטק קליל.
אבל תכל'ס מה זה? מה עושים בזה? איזה כישורים צריך? איזה בעיות צריך לפתור? ושאלת השאלות, כמה מרויחים בהתחלה וכמה בהמשך? וכמה הלימודים אמורים לעלות?
אשמח מאוד אם יש בקהל מישהו שעובד בזה ויוכל לתאר לי "יום בחייו של מומחה סייבר".
אבטחת מידע
לא ממש יודעת להגיד לך איך נראה יום בחייו של מומחה סייבר
אבל מתארת לעצמי שזה להלבין חבילות שלא יכולות להיכנס לארגון מחשש לפריצת אבטחה
וכאלה..

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

רינהההה

משתמש פעיל
צריך להיות ההוא שיש לו המון סבלנות לנסות בלי להתייאש עד שזה מצליח... לעומת פיתוח שדורש יותר יצירתיות,
הבנתי שפריצות זה עניין ארוך עם לנסות שוב ושוב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה