דרוש מידע מה הסיפור עם צ'יטה??

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
מעקב המשלוחים שלהם עבר לווצאפ?
לא מצליחה להגיע לזה מהאתר שלהם
איך אפשר להשיג שירות לקוחות נורמלי שלהם?
רק צריכה לדעת איפה החבילה שלי

מישהו יודע?

חנית

משתמש רשום
אנחנו גם תקועים איתם
בזמן האחרון זה ניה פשוט נורא
אף אחד לא עונה, יש לי משלוחים שממתינים לצאת, וכבר מס' ימים לקוחות עצבנים
אנחנו ממש בחוסר אונים

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
מעקב המשלוחים שלהם עבר לווצאפ?
לא מצליחה להגיע לזה מהאתר שלהם
איך אפשר להשיג שירות לקוחות נורמלי שלהם?
רק צריכה לדעת איפה החבילה שלי

מישהו יודע?

כנ"ל
אין דרך לעקוב
תחכו להודעות במייל
גם במייל אין עם מי לדבר
אני גרה בתל אביב ויש לי חבילה שהם שלחו לפתח תקווה
וכבר הצלחתי פעם אחת לכתוב להם במייל והם כתבו שיטפלו ומאז אין תגובה
סיפור של למעלה מ3 שבועות...

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני מאד מאוכזבת
קיבלתי כבר לפני פסח הודעה במייל שהחבילה הגיעה לנקודת החלוקה הקרובה לביתי ואין לי מושג לאן ומה המספר ואין לי ים מי לדבר מה שניסיתי

מקופלא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
גם אני הסתבכתי איתם מאד.
הגיעה לי חבילה לנקודת איסוף ששם טוענים שלא קבלו אותה.
אין שום דרך לדבר עם ציטה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צ'יטה ידועים בשירות הלקוחות ה'מדהים' שלהם.
בדיוק עכשיו מתארגנת קבוצה, שכל אחד שמבצע רכישה בעלי אקספרס, יבקש מהמוכר + משירות הלקוחות של עלי אקספרס, לא לשלוח דרך ציטה. רק ככה זה יגמר.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
בדיוק עכשיו מתארגנת קבוצה, שכל אחד שמבצע רכישה בעלי אקספרס, יבקש מהמוכר + משירות הלקוחות של עלי אקספרס, לא לשלוח דרך ציטה. רק ככה זה יגמר.

לי הדבר היחיד שעזר זה לכתוב לחנות עצמה שאני מאוכזבת מחוסר השירות בצ'יטה ואני הודעתי שאפסיק להזמין אצלם עד שיחליפו חברת משלוחים (זאת לא הזמנה ראשונה שלי בחנות הזו).
החנות שלחה לי מספר של הסוכן של צ'יטה שאיתו הם עובדים ולמחרת בבוקר החבילה הייתה אצלי.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רכשתי היום ב250 ש''ח בעלי אקספרס, ופניתי לכל מוכר ומוכר (יצא לי 6 מוכרים) ושלחתי להם הודעה שלא ישלחו עם צ'יטה כי הם מביאים את החבילות למרכזי מסירה הרחוקים שנות אור מביתי...

אחר כך פניתי לשירות הלקוחות של עליאקספרס (יש צ'אט) והם היו ממש אדיבים, אמרו שיבדקו את העניין עם צ'יטה ובנתיים ביקשה שאשלח לה לכידות מסך של כל ההודעות ששלחתי למוכרים כדי שיהיה להם הוכחות שביקשתי מהמוכרים...

אז חברה,
להתלונן ולהתלונן, רק ככה יעיפו את ציטה

TGSh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם אני הסתבכתי איתם מאד.
הגיעה לי חבילה לנקודת איסוף ששם טוענים שלא קבלו אותה.
אין שום דרך לדבר עם ציטה.
קרה לי גם
הסתבר שהם הגיעו למקום ביום שישי והוא היה סגור
אז העבירו לנקודת חלוקה אחרת באזור אבל סימנו שהחבילה ממתינה במיקום המקורי...
הנס שלי שבעל החנות השניה היה הוגן והתקשר לטלפון על החבילה לשאול אם באים לקחת
וככה ידעתי איפה היא

זה נכון שאי אפשר לאסוף בלי אישור משלוח במקום?
למישהו יש ניסיון עם נקודת החלוקה בקניון רב שפע? סימנתי אותם כנקודת חלוקה למרות שזה לא קרוב לי מתוך תקווה שבחנות במקום חרדי לא יערימו קשיים:(

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מישהו יודע מה זה אומר
איפה החבילה נמצאת?
1715280748519.png

אסתיס

משתמש מקצוען
גם במייל אין עם מי לדבר
אני גרה בתל אביב ויש לי חבילה שהם שלחו לפתח תקווה
וכבר הצלחתי פעם אחת לכתוב להם במייל והם כתבו שיטפלו ומאז אין תגובה
סיפור של למעלה מ3 שבועות...
כנ"ל
וכמובן שאלי אקספרס לא מוכן לתת זיכוי.
הם טוענים שהחבילה מחכה לאיסוף.
לא . לא נוסעת לעיר אחרת בשביל חבילה.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי הדבר היחיד שעזר זה לכתוב לחנות עצמה שאני מאוכזבת מחוסר השירות בצ'יטה ואני הודעתי שאפסיק להזמין אצלם עד שיחליפו חברת משלוחים (זאת לא הזמנה ראשונה שלי בחנות הזו).
החנות שלחה לי מספר של הסוכן של צ'יטה שאיתו הם עובדים ולמחרת בבוקר החבילה הייתה אצלי.
אפשר את המספר שקיבלתם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה