סינונים מה הסינון שיותר טוב מנטפרי? תמליצו לי!

שירה מאתרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ממש לא! למה אתה מטעה את הציבור סתם?????

אולי אפשר לפתוח ע"י בקשה מיוחדת מועדת הרבנים, אבל ממש לא פתוח, ודאי לא חופשי.
וואטספ ווב- נפתח באתרוג לכלל הלקוחות יתכן ואתה משויך לקהילה כלשהי באתרוג שביקשה לחסום. או לנט נקי וכדו'.
אימולטור אתרוג- מרבית האימולטרים חסומים ומסוננים מלבד LDPLAYER ואולי לכך היתה כוונתך שחסום באתרוג.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הדס ב.

משתמש חדש
אני בנתיב ומרוצה! הבינה המלאכותית שלהם ברמה מאד גבוהה, מסנן מדויק, מה שאת מבקשת לצורך עבודה ונקי יפתחו לך, הכל שם עם הגיון!

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עוד נקודה - בנתיב אין סינון על תוצאות החיפוש בגוגל. (מה שבנטפרי יש איקסים)
ממש לא נכון!
מלכתחילה אין בדף את כל התוצאות הבעייתיות כך שלפעמים אתה יכול לראות בדף גוגל שבד"כ יש שם 10 קישורים, פתאום יש לך רק 6.
ומילים לא ראויות זה בכלל חוסם- 'נתיב הגן עליך".
גם דברים לא ראויים נחסמים בויקיפדיה.
מה שכן, לי יש נתיב-קהילות כך שאיני יודע מה קורה בסינון הקלאסי, אבל לא נראה לי שזה אמור להיות שונה בזה.

מ.בר

משתמש חדש
אם החיפוש עצמו בעיתי לא יהיו תוצאות אבל אם בתוצאות יש דברים בעיתים- לרוב רואים אותם.
.כך זה אצלי בכל אופן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה