סינונים מה הסינון שיותר טוב מנטפרי? תמליצו לי!

דוד אור

משתמש חדש
עריכה תורנית
אני הייתי בנטפרי, ועברתי לאתרוג, אני אישית נהנה יותר מאתרוג כי הרבה דברים שאני צריך פתוחים לפי ההגדרות שלי, אבל חשוב לדעת יש באגים, יש דברים שבנטפרי לדעתי לעולם לא יקרו, אני לא רוצה לפרט אבל יש דרכים להתגבר על כל מיני מחסומים כפי שציינו בגלל שזה בעיקר מבוסס על בינה מלאכותית, מה שאין כן בנטפרי זה גם אנושי,
סיכומו של עניין ההגדרה שלי היא, נטפרי זה לא ממש אינטרנט אלא כעין יקום מקביל לעולם האינטרנט בכשרות מוחלטת בלי כמעט תקלות, כל השאר, זה האינטרנט הידוע והמוכר רק עם סינון שמפחית את הסכנות אך עדיין צריך להיות מודע לכך שמדובר בכלי חשוב אך מסוכן...

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סיכומו של עניין ההגדרה שלי היא, נטפרי זה לא ממש אינטרנט
סליחה שאני חולקת עליך
אבל נטפרי זה אינטרנט לכל דבר וגם בו צריך זהירות
חבל להתכחש למציאות.
ולצערינו היום דרך המייל אפשר להגיע לכל מקום , אז לשמור ולהיזהר צריך תמיד ובפרט על הילדים ללמד אותם מוגנות ברשת זה חובה - גם בנטפרי.

ניק 20775

משתמש רשום
סליחה שאני חולקת עליך
חבל להתכחש למציאות.
ולצערינו היום דרך המייל אפשר להגיע לכל מקום , אז לשמור ולהיזהר צריך תמיד ובפרט על הילדים ללמד אותם מוגנות ברשת זה חובה - גם בנטפרי.
המציאות בשטח מראה שלשום חסימה אין סינון על סרטונים שנשלחים במייל וגם לא לנטפרי

דוד אור

משתמש חדש
עריכה תורנית
חלטסליחה שאני חולקת עליך
חבל להתכחש למציאות.
בסדר לו יהי כן, כוונתי שמי שרוצה סינון מוחלט ורוגע שיעשה רק נטפרי כל השאר צריך הרבה יותר זהירות, אני משתמש כרגע באתרוג וכך אני רואה את הדברים. נטפרי בבירור יותר מסונן כמה וכמה רמות מעל כולם
עם זאת אינני בא לגרוע ממעלת השירות החשוב שאתרוג לדוגמא עושים, שלצרכים שלי הם הרבה יותר טובים...

נערך לאחרונה ב:

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
  • תודה
Reactions: ynf

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בסדר לו יהי כן, כוונתי שמי שרוצה סינון מוחלט ורוגע שיעשה רק נטפרי כל השאר צריך הרבה יותר זהירות, אני משתמש כרגע באתרוג וכך אני רואה את הדברים. נטפרי בבירור יותר מסונן כמה וכמה רמות מעל כולם
עם זאת אינני בא לגרוע ממעלת השירות החשוב שאתרוג לדוגמא עושים, שלצרכים שלי הם הרבה יותר טובים...
לי בסדר גמור אתרוג, לא נתקלתי בבעיות
מקווה שדיווחתם על הדברים הבעייתים שנתקלתם.

כוונתי היתה יותר לילדים שבבית- כי אני שומעת מחברות יש לי נטפרי אני רגועה ונותנת לילדים חופשי, כשאמרתי לה שגם שם יש סכנות ומומלץ ללמד את הילדים על מוגנות ברשת, היא לא הבינה על מה אני מדברת.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
את בטוחה שאין אתר בחדרי חרדים ?
אז איזה כן אתרי חדשות יש שם יותר מבנטפרי ?
במיליון אחוז גם לא כיכר השבת
אין לי מושג מה יש בנטפרי באתרוג יש כל רגע, קול חי, JDN, המחדש ולא זוכרת אם יש עוד משהו וגם אותם אפשר להחליט מה לפתוח ומה לסגור.

ynf

משתמש פעיל
רק בירור
ישנם חברות סינון ידועות שנותנות שירות רק לעסקים ולאדם הפרטי לא?
או שכולם נותנים גם בעסקים וגם לאדם פרטי?!

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
המציאות בשטח מראה שלשום חסימה אין סינון על סרטונים שנשלחים במייל וגם לא לנטפרי
והמציאות בשטח מוכיחה שלשום חסימה אין סינון על החברים שיכולים להראות לך דברים בסמרטפון שלהם...
ברור שאין דרך להישמר במאת האחוזים
ההבדל הפשוט הוא שאצל נטפרי אתה צריך מישהו שישלח לך דברים, אותו דבר יכול להיות לך חבר עם אינטרנט פרוץ
ואצל אחרים (אני לא ממש מכיר, רק משמועות) אתה יכול לבד להגיע לכל מיני דברים באינטרנט

ynf

משתמש פעיל
ואצל אחרים (אני לא ממש מכיר, רק משמועות) אתה יכול לבד להגיע לכל מיני דברים באינטרנט
בגל שזה פורום מקצועי וערכי
כנראה כמוני עוד רבים ישמחו לקבל נתונים עדכניים ואמיתיים ולא בערך כמו שציינת 'שהעדכונים שלך רק משמועות'
כי אחרי הכל מדובר בסוג של דיני נפשות עם כל המשתמע מזה.

ממתינים לקבל את המידע

ניק 20775

משתמש רשום
במיליון אחוז גם לא כיכר השבת
אין לי מושג מה יש בנטפרי באתרוג יש כל רגע, קול חי, JDN, המחדש ולא זוכרת אם יש עוד משהו וגם אותם אפשר להחליט מה לפתוח ומה לסגור.
מעניין, כי אני זוכרת שחברה שלי שיש לה אתרוג אמרה לי על איזה נושא שהיה באתר בחדרי חרדים
אז גם אולי זה משתנה לפי בקשה של פתיחת אתר ספציפי

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בגל שזה פורום מקצועי וערכי
כנראה כמוני עוד רבים ישמחו לקבל נתונים עדכניים ואמיתיים ולא בערך כמו שציינת 'שהעדכונים שלך רק משמועות'
כי אחרי הכל מדובר בסוג של דיני נפשות עם כל המשתמע מזה.

ממתינים לקבל את המידע
טוב, כנראה שלא הבנת מה הכוונתי לומר..
אני לא בקטע לבדוק סינונים עכשיו, אני כרגע בנטפרי וטוב לי עם זה ככה
התעורר כאן דיון האם נטפרי חסומים לחלוטין ואפשר להיות רגועים או לא
דיברו על זה שיש 'פירצה' בנטפרי שאפשר לקבל סרטונים גרועים במייל
על זה הגבתי

• תודה
Reactions: ynf

ניק 20775

משתמש רשום
והמציאות בשטח מוכיחה שלשום חסימה אין סינון על החברים שיכולים להראות לך דברים בסמרטפון שלהם...
ברור שאין דרך להישמר במאת האחוזים
נכון, אבל ישנן סגנונות של בחורות שבסמרטפון הם לא ירשו לעצמם לראות עכשיו סרטים או גם בגלל שטכנית זה הרבה יותר מסובך וכשזה נשלח במייל מחברה או אפילו במקרים אחרים שהם אפילו לא באמת מכירים את זהות השולח וזה יש גם בנטפרי
ההבדל הפשוט הוא שאצל נטפרי אתה צריך מישהו שישלח לך דברים, אותו דבר יכול להיות לך חבר עם אינטרנט פרוץ
אתה אומר את זה מידיעה או מהשערה ?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נכון, אבל ישנן סגנונות של בחורות שבסמרטפון הם לא ירשו לעצמם לראות עכשיו סרטים או גם בגלל שטכנית זה הרבה יותר מסובך וכשזה נשלח במייל מחברה
יכול להיות, משום מה נשמע לי חשש יותר רחוק, אבל יכול להיות שאני באמת פחות מכיר
או אפילו במקרים אחרים שהם אפילו לא באמת מכירים את זהות השולח וזה יש גם בנטפרי
זה משהו שלא אמור לקרות בכלל, בחור/ה לא אמור/ה לפרסם את האימייל שלו בשום מקום
לדעתי משהו שקורה רק לעתים נדירות ורק לאנשים שלא מודעים לצורך במוגנות ברשת

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
אתרוג פלוס
כיום כבר לא משווקים שני מסלולים וכל אתרוג קיבלה את הכשרות של בד״צ בני ברק כפי שהיה לאתרוג פלוס. הלקוחות נהנים ממוצר מסונן ומתקדם מאוד בפיקוח ובאישור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה