עזרה מה אפשר לעשות עם ילדים במשך 8 שעות נסיעה

בובונה

משתמש פעיל
יש משחק שאחד מתחיל לומר מילה ובאות שהסתיימה המילה הבא אחריו צריך להתחיל את המילה עם אות זו וכן הלאה...(אתגר נחמד לגילאי 7-10)

שני שמר

משתמש פעיל
יש משחקי קופסא שמותאמים לנסיעות, הלוח מגנט וכנל החיילים וכו...
אבל זה נוח רק ל2 נוסעים...

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שיספרו מכוניות ...
תעשה להם פוו על החלון ואז יהיה אדים ושיציירו...
אמ... תחשבו על רעיונות מקוריים.
אולי שיעשו הצגה... שישחקו מתחילת הדרך עד הסוף
כאילו הם אנשים מכובדים, נסיכים וכו...

משהו רלוונטי?? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
שיספרו מכוניות ...
תעשה להם פוו על החלון ואז יהיה אדים ושיציירו...
אמ... תחשבו על רעיונות מקוריים.
אולי שיעשו הצגה... שישחקו מתחילת הדרך עד הסוף
כאילו הם אנשים מכובדים, נסיכים וכו...

משהו רלוונטי?? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
כל זה טוב לנסיעה של שלושת רבעי שעה מקרית ספר לירושלים.
וגם אז זה מספיק רק לחצי מהדרך...

מדובר על נסיעה של 8 שעות, כן?

משתמש סופר מקצוען
צרפת מסוכנת כיום, לא?
ועוד פריז....
תשמרו על עצמכם וה' ישמור עליכם.
ואם זה לא נסיעה הכרחית לא בטוח שכדאי...
כמה שזו עיר ענקית האנטישמיות גואה (בעיקר בימים האחרונים).

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
צרפת מסוכנת כיום, לא?
ועוד פריז....
תשמרו על עצמכם וה' ישמור עליכם.
ואם זה לא נסיעה הכרחית לא בטוח שכדאי...
כמה שזו עיר ענקית האנטישמיות גואה (בעיקר בימים האחרונים).
לא חושב שיותר מסוכן מישראל...
יש אזהרות מסע ליעדים המסוכנים, צרפת אינה ביניהן.

דו משמעי

משתמש פעיל
כתבתי פריז אבל זה לא ממש פריז
פרבר קטן
המהומות לא הגיעו אלינו ב"ה

אבל למרחק נסיעה של עשרים דקות כן מי ששמע על מה שעשו בכרטיי סוליי

אבל
בואו לא נסטה מהנושא שלא ינעלו את האשכול למה אני ממש צריכה רעיונות..

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אני ממש צריכה רעיונות..
האתגר הזה מעסיק הורים רבים שטסים עם ילדים.
במקרה שלכם זה קצת יותר קל, כי אפשר לעשות עצירות בדרך במקומות מעניינים. אבל סתם מעניין אותי, מה אתם עושים בכל טיסה שלכם לישראל (או לכל מקום אחר)?

הדבר הראשון שאני ממליץ עליו הוא - כמו שהמליצו פה כמה וכמה פעמים - לנסות לערוך את הנסיעה בשעות הלילה. גם אם אי אפשר לערוך את כולו בשעות הלילה, לפחות את חלקו.

לענין תעסוקה לדרך, כמובן שלא ניתן למצוא תעסוקה אחת שתעסיק לאורך כל הדרך. הדבר ה״מאיים״ הוא שמסתכלים על הנסיעה הארוכה הזו כעל פרק זמן אחד ארוך. במקום זאת, אני מציע לחלק את הנסיעה לפרקי זמן קצרים, ובכל פרק זמן לעשות משהו אחר.
למשל:
הנסיעה בת שמונה שעות, נניח שאת חציה תוכלו לערוך בשעות הלילה כשהילדים ישנים. נותרו ארבע שעות שצריך למצוא תעסוקה. כבר לא כל-כך נורא.
ניקח את ארבעת השעות הללו ונחלק אותן לשלוש עצירות, אחת בכל שעה. כל עצירה תארך עשרים דקות, במהלכה תאכלו / תנשנשו / הילדים ירוצו קצת (תשחקו שתי מקלות / תופסת / כדור / וכו׳). זה אמנם יוסיף שעה לכל הנסיעה, אבל יעניק רוגע ששווה את זה.
כעת למשחקים שבתוך הרכב:
נניח שכל משחק יארך עשרים דקות * 12 משחקים. (ואל תשכחי שאפשר בחלק מהזמן לשים סיפורים וכדו').
כעת תעברי על כל האשכול ותדוגי את המשחקים הרלוונטיים. תעדכני אותנו כמה משחקים נשארו לך, ובל״נ נעזור לך למצוא את השאר.

דו משמעי

משתמש פעיל
האתגר הזה מעסיק הורים רבים שטסים עם ילדים.
במקרה שלכם זה קצת יותר קל, כי אפשר לעשות עצירות בדרך במקומות מעניינים. אבל סתם מעניין אותי, מה אתם עושים בכל טיסה שלכם לישראל (או לכל מקום אחר)?

הדבר הראשון שאני ממליץ עליו הוא - כמו שהמליצו פה כמה וכמה פעמים - לנסות לערוך את הנסיעה בשעות הלילה. גם אם אי אפשר לערוך את כולו בשעות הלילה, לפחות את חלקו.

לענין תעסוקה לדרך, כמובן שלא ניתן למצוא תעסוקה אחת שתעסיק לאורך כל הדרך. הדבר ה״מאיים״ הוא שמסתכלים על הנסיעה הארוכה הזו כעל פרק זמן אחד ארוך. במקום זאת, אני מציע לחלק את הנסיעה לפרקי זמן קצרים, ובכל פרק זמן לעשות משהו אחר.
למשל:
הנסיעה בת שמונה שעות, נניח שאת חציה תוכלו לערוך בשעות הלילה כשהילדים ישנים. נותרו ארבע שעות שצריך למצוא תעסוקה. כבר לא כל-כך נורא.
ניקח את ארבעת השעות הללו ונחלק אותן לשלוש עצירות, אחת בכל שעה. כל עצירה תארך עשרים דקות, במהלכה תאכלו / תנשנשו / הילדים ירוצו קצת (תשחקו שתי מקלות / תופסת / כדור / וכו׳). זה אמנם יוסיף שעה לכל הנסיעה, אבל יעניק רוגע ששווה את זה.
כעת למשחקים שבתוך הרכב:
נניח שכל משחק יארך עשרים דקות * 12 משחקים. (ואל תשכחי שאפשר בחלק מהזמן לשים סיפורים וכדו').
כעת תעברי על כל האשכול ותדוגי את המשחקים הרלוונטיים. תעדכני אותנו כמה משחקים נשארו לך, ובל״נ נעזור לך למצוא את השאר.
טיסות לישראל הרבה יותר קצרות... רק ארבע וחצי שעות וחוצמיזה אפשר לקום להסתובב להחליף מקומות באמצע וכו'

עצירות נעשה כשנרגיש שצריך, אם הילדים רגועים אז למה לעצור?

דבר שני אנחנו ממש לא רוצים לנסוע בלילה

ודבר שלישי תודה רבה לכל אלו שעזרו לי, אנחנו יוצאים עוד עשר שעות (תשע בבוקר) בעז''ה

משתמש סופר מקצוען
טיסות לישראל הרבה יותר קצרות... רק ארבע וחצי שעות וחוצמיזה אפשר לקום להסתובב להחליף מקומות באמצע וכו'

עצירות נעשה כשנרגיש שצריך, אם הילדים רגועים אז למה לעצור?

דבר שני אנחנו ממש לא רוצים לנסוע בלילה

ודבר שלישי תודה רבה לכל אלו שעזרו לי, אנחנו יוצאים עוד עשר שעות (תשע בבוקר) בעז''ה
שהנהג/ת ישנו טוב! נסיעה טובה ובטוחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה