כללי מדריך - פתרונות תאורה מתקדמים לפוטושופ

• פותח הנושא LMNT
  • פורסם בתאריך

LMNT

משתמש פעיל
פעמים רבות במהלך העבודה עם הפוטושופ רציתי ליצור מראה של אור נשפך ממקור אור (מנורה/ספוט ועוד) ותמיד הרגשתי שלא משנה מה אני עושה, זה לא נראה מספיק טוב.

עד שנתקלתי במדריך הבא: (מתאים למחשבי PC בלבד)

ראשית, לחצו על הלינק הבא והורידו את התוכנה המצורפת (חינמית כמובן):
Karbaras’s IES Generator 3

שנית, לחצו על הלינק הבא והורידו את הפלאגין לפוטושופ המצורף (חינמית כמובן):
Cybia AlphaWorks Plug-in

(ההתקנה מתבצעת באמצעות הדבקת קובץ הפלאג-אין לתיקיית ה-plugins של הפוטושופ כשהתוכנה אינה מופעלת)

כעת, חפשו בגוגל אחר המונח IES lights ותמצאו הרבה תוצאות, זו התוצאה שאני מצאתי (ראו תמונה מצורפת)
לינק להורדה

כעת, הפעילו את התוכנה הראשונה שהורדנו, לחצו על כפתור הפתיחה ובחרו אחד מהקבצים בתיקיית התאורות או יצרו משהו חדש משלכם.

כשסיימתם, בצעו צילום מסך והדביקו את התמונה בפוטושופ.

כעת, גשו אל תפריט הפילטרים בפוטושופ והיכנסו לפילטר שהוספנו, שם תבחרו באופציה אחת לפני האחרונה (black-out) ולחצו על אישור.

סיימנו!

בהצלחה!

קבצים מצורפים

• iesguide.jpg
    KB 111.6 · צפיות: 8

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חסום לי, יש אפשרות לקבל בעוד דרך, תודה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
התמונה מאוד מוכרת לי מהפורומים של בלנדר, נחמד לדעת שיש פלאגין כזה לPS.

LMNT

משתמש פעיל
התוכנה באופן עקרוני מיועדת לתוכנות התלת מימד. כאן זה שימוש מסוג שלא חשבו עליו כשפיתחו אותה

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י LMNT;953512:
התוכנה באופן עקרוני מיועדת לתוכנות התלת מימד. כאן זה שימוש מסוג שלא חשבו עליו כשפיתחו אותה
יודע מכיר ומשתמש :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה