חדשות בארץ מגישה בערוץ 12 באנטישמיות גלויה!

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
Fwqdv21XsAAc08M

FwqdupmWIAAVOtY
מי זה בתמונה?

;)

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
לדעתי אתה טועה כי מעשים קיצוניים מגיעים תמיד מהשוליים הקיצוניים
ולכן זה פשוט מפחיד!!!
חלילה מלזלזל במעשים ודיבורים קיצוניים, מדיבורים מסוכנים מגיעים מעשים מסוכנים.
כמובן.
ולכן צריך להוקיע ולהעניש!! את הדוברים המסיתים הללו.
טענתי שלהגיע למצב של מלחמת חומרה וסכנת חיים כוללת לחרדים - לא קיימת. יתכן לצערנו סיכונים של אספסוף זועם וכדומה כמעשים יחידנים. אבל לא של מלחמה כוללת. לכן אין מקום לתפוחי אדמה.

ספינת אלטלנה, וקרב היהודים שהלך שם, אומר משהו?
כן. ולצערנו בגין כיהודי אמיתי (נכון או לא נכון הלכתית אני לא יודע) לא השיב אש. האם צדק? שאלה טובה
אבל יהודי נורמלי לא יורה על חברו.
שיקולים הזויים של השמאל דאז ואינטרסים וכו' גרמו לשפיכת דמים וגם להפסד גדול בקרבות מול הערבים אז
(לצערנו הגדול מזכיר עכשיו אותנו מבפנים ומול אוייבנו מבחוץ)

אבל הרוב לא יתן לזה יד. הרוב היהודי בארצנו אינו גרמנים אדישים שיאפשרו דבר כזה.

*עובדה מצמררת. תחת מגפיו של רבין היו חרדים רבים שנלחמו תחת רבין. מה הם עשו במקרה של אלטלנה?
כלום אחד גדול. שתקו והמשיכו לקבל הוראות להמשיך בלחימה אז.
אני יודע את זה מעדות אישית של קרוב משפחה שהיה לוחם חרדי אז!!
מה זה אומר אלינו? שאלה טובה, עוד לא הנחתי על זה את הדעת כרגע...

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
שי גליק מנכ"ל בצלמו מסר:

על פשעי שנאה משלמים.

אנחנו דורשים קנס כספי עצום מה שיגרום לכל שדרן לדעת שבפעם הבאה שיסית יהיה לזה מחיר כלכלי כבד בכיס.

לא נוותר עד לקנס הכבד.
תמים..

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L

נכון, יש הבדל בינה לגבלס. יופי,
אז זה אומר שכל עוד לא הגענו לגבלס הכל בסדר. רק אומרים את מילת הקסם "סליחה אם פגעתי" וממשיכים הלאה עד ההסתה הבאה.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני לא יודע מה יותר גרוע לחרדים, להיות באופוזיציה או להיות בקואליציה.
בבחירות הבאות מצביעים לשם שמים בלבד, כי חוץ מקידוש השם לא מרוויחים כלום מהבחירות (אולי רק מפסידים, ככל שיש יותר קולות חרדים, זה יותר מאיים עליהם ומדליק את אש השנאה יותר חזק).

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
(אולי רק מפסידים, ככל שיש יותר קולות חרדים, זה יותר מאיים עליהם ומדליק את אש השנאה יותר חזק).
למה נראה לך שמישהו מפסיד מהשנאה? תשאל את ביבי אם הוא הרוויח מזה או הפסיד מזה.
כל עוד הצד השני הוא זה שבוכה, אז מצבנו בסדר.

אלי פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני לא רוצה לעצבן כאן את 'כולם' אבל ביבי של 2003 היה נשמע לא פחות גרוע, ותראו איך הציבור החרדי סוגד לו היום
בקיצור, אנשים שוכחים ואפשר להתקדם (תרתי משמע...)
לדעתי זה שונה הוא לא הסית עם אמירות קשות נגד החרדים 'ביזה' 'שוד' 'מוצצי דם' וכ' וכ' וכ'
הוא דיבר על נתונים אובייקטיביים שכמה שהם כואבים הם נכונים

Two-Or Music

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
הרשות השניה מגיבה למתקפה של שדרן הרדיו חיים הכט נגד המגזר החרדי: "מהאזנה לתוכן מצאנו כי הדברים שנאמרו הם דברי ביקורת לגופם של דברים ולא כהכללה". "לטעמנו אין כאן אמירות גזעניות ולא מצאנו כי כללי הרשות הופרו". הכט טוען לאחר שידור הדברים כי לא התכוון לפגוע בציבור החרדי אותו הוא "מכיר, מוקיר ואוהב", אלא כוונתו הייתה להעביר ביקורת על הפוליטיקאים החרדים ועל מספר רבנים שלדבריו נהפכו לסניפים של מפלגות.

מתחנת רדיו "קול רגע" (שם נאמרו הדברים) נמסר בתגובה: "חיים הכט . . הבהיר כי לא התכוון לפגוע במי מהמאזינים ובכללם בציבור החרדי ואם המאזינים נפגעו מדבריו הוא מתנצל על כך".

"ואם המאזינים נפגעו מדבריו הוא מתנצל על כך". מוכר למישהו?

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הרשות השניה מגיבה למתקפה של שדרן הרדיו חיים הכט נגד המגזר החרדי: "מהאזנה לתוכן מצאנו כי הדברים שנאמרו הם דברי ביקורת לגופם של דברים ולא כהכללה". "לטעמנו אין כאן אמירות גזעניות ולא מצאנו כי כללי הרשות הופרו". הכט טוען לאחר שידור הדברים כי לא התכוון לפגוע בציבור החרדי אותו הוא "מכיר, מוקיר ואוהב", אלא כוונתו הייתה להעביר ביקורת על הפוליטיקאים החרדים ועל מספר רבנים שלדבריו נהפכו לסניפים של מפלגות.

מתחנת רדיו "קול רגע" (שם נאמרו הדברים) נמסר בתגובה: "חיים הכט . . הבהיר כי לא התכוון לפגוע במי מהמאזינים ובכללם בציבור החרדי ואם המאזינים נפגעו מדבריו הוא מתנצל על כך".

"ואם המאזינים נפגעו מדבריו הוא מתנצל על כך". מוכר למישהו?

אם זה לא היה מצחיק - זה היה עצוב.

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני לא רוצה לעצבן כאן את 'כולם' אבל ביבי של 2003 היה נשמע לא פחות גרוע, ותראו איך הציבור החרדי סוגד לו היום
בקיצור, אנשים שוכחים ואפשר להתקדם (תרתי משמע...)
ביבי היה נגד קצבאות ילדים שחולקו לכולם אכן בעיקר לערבים והחרדים וזה דעתו גם קיים
אבל הוא בחיים לא הסית נגד התורה והיהדות

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מתחנת רדיו "קול רגע" (שם נאמרו הדברים) נמסר בתגובה: "חיים הכט . . הבהיר כי לא התכוון לפגוע במי מהמאזינים ובכללם בציבור החרדי ואם המאזינים נפגעו מדבריו הוא מתנצל על כך"
חיים הכט הוא הבעלים של התחנה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אתמול הלכתי לדואר בתל אביב, מולי ישב פקיד חרדי חובש כיפה שחורה. כשראה אותי קם על הרגליים, אמר לי יואב אליאסי, אני מאוד אוהב אותך ואת מה שאתה עושה למען עם ישראל אני לא ברשתות החברתיות אבל כאן בעבודה כל הזמן מראים לי את הפוסטים והסרטונים שלך.

ואז התקרב לזכוכית כאילו ללחוש ואמר לי "אתה לא מבין מה אני עובר כאן בסניף..

איך הם מדברים אליי, מקללים אותי משמיצים אותי בשמות גנאי, למה זה מגיע לי? כי אני חרדי מבני ברק? מה עשיתי לא בסדר? אני עובד ומתפרנס בכבוד שירתתי בצה"ל שלחתי את הילדים שלי לשרת בצבא? למה לשנוא אותי ככה רק כי יש לי כיפה שחורה? זה קשה לי, זה כואב לי.."

הסתכלתי עליו, הוא היה נראה נסער והאמת גם אני, ואמרתי לו אחי, הם מיעוט אל תתן להם לערער אותך. הבנות בסניף כולן עזבו את העמדות שלהן, באו סביבו וחיזקו אותו וגם חיזקו אותי ואמרו לי תודה על הפעילות שלי.

לפני שהלכתי הוא אומר לי "יואב, יש לי רק בקשה אחת, בבקשה אל תפסיק ואל תעצור. אתה לא מבין כמה אתה חשוב לכולנו, תודה על הכל! ...

תגידו אחיי התל אביבים, זה מי שאתם באמת? איפה הנאורות, הפלורליזם, קבלת השונה, קבלת האחר?.. הרי בואו נגיד את האמת, למוסלמי לא הייתם מדברים ככה בחיים, איך שנאת חרדים אנטישמית הפך להיות דבר נורמלי ומקובל?

המילים של החרדי הצנוע הזה זה למה לעולם אני לא אעצור ולעולם לא ישתיקו אותי אני

לא אתן להנדסת המוחות והשנאה לנצח. לעולם לא!

אחים אנחנו!

הצל

ברכה וישועה

משתמש פעיל
ביבי היה נגד קצבאות ילדים שחולקו לכולם אכן בעיקר לערבים והחרדים וזה דעתו גם קיים
אבל הוא בחיים לא הסית נגד התורה והיהדות
זה לא מדוייק הוא קיצץ הרבה כסף לאברכי הכולל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה