מאבחנת בשיטת מטוטלת.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
יש כאן גם מכתב של הרב שמאי קהת הכהן גרוס להכשיר את תרפיית שלושת המימדים.
לכל הפחות יש כאן הוכחה לגבי תשאול שריר, שכן זה שלב מרכזי בטיפול

תצוגה מקדימה של הקובץ המצורף הכשר.jpg
0

icon_1_image_x16.png

הכשר.jpg
582 KB

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שיעורי הרב רייזמן בעניין, נמצאים בקול הלשון?

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
א"א לבדוק עם מטוטלת עתידות גם אם רוצים. זה מבוסס על אנרגיות. מה שהתת מודע שלנו יודע ומרגיש יוצא דרך המטוטלת ותו לא. מה שלא יודעים- אין קסם שיגלה.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
תודה רבה ל@טחינה גולמית.
שיטתו של הגרש"ק הכהן גרוס שליט"א, ברורה. ובהגבלות שהציב (לא ע"י טלפון וכו').
וממה הזכיר "שבהנחיית מר יובל לוי", משמע שהוא לוקח אחריות רק על הטיפולים שבהנחייתו, לא על טיפולים אחרים בשם זה. כנראה כי יתכנו שינויים מסוימים, ולפי הידוע לי שינויים קטנים עלולים לשנות את הפסיקה.
חשוב לדעת גם שההגבלה גברים לגברים, נוגעת גם בקשר לילדים מגיל מסוים (הוראה מפורשת שקבלתי מגדולי הדור).

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
הייתי מעדיף לא לגמור את הבטריה שלי על זה...
שמעתי את השיעורים בטלפון הנייח.

אני שומע שיעורים בטלפון הנייח (וכמובן אפשר גם ברמקול למי שיש לו) על חשבון הטלפון הנייד.

כיצד?

מתקשרים מהטלפון הנייד למערכת, הוא יכול להיות בינתיים מחובר לשקע, (אך לא שומעים ממנו כי כאשר הוא מחובר לשקע הקרינה מסוכנת!), מתקשרים מהנייד גם לנייח, מחברים את השיחות בשיחת ועידה, ושומעים הכל מהנייח. מקשי ההפעלה (קדימה, אחורה, השהיה וכו') פועלים גם מהנייח. לזכור להפוך את 2 המכשירים למצב השתקה, שאם לא כן נשמעים צפצופים. כאשר נשמע ביפ ורוצים לעבור אליו, יש לזכור שמלבד הלחיצה על ההשהיה (שנמשכת רק 5 דקות), להפוך חזרה ממצב השתקה.
בונוס: בשעת מעשה יכולים אחרים לדבר בטלפון הנייד עם נמען אחר (אם הוא אינו מחובר לשקע), והדבר אינו מפריע למהלך השידור. רק שיזכור לא לנתק לגמרי את השיחה.

האם אי אפשר להוריד שיעורים מקול הדף בעמדות ההטענה ?

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בעמדות ההטענה, אני חושב שאפשר. הבעיה היא שאין לי עמדה כזו קרובה, והייתי רוצה להוריד את זה מהרשת...

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
בעמדות ההטענה, אני חושב שאפשר. הבעיה היא שאין לי עמדה כזו קרובה, והייתי רוצה להוריד את זה מהרשת...
השיעורים נאמרו בתקופה בה קוראים בפרשת השבוע את המצוה של תמים תהיה עם ה' אלקיך. כך במשך כמה ימים רצופים. ובשנה שלאחריה שוב באותה פרשה המשך כמה שיעורים נוספים. אינני זוכר אם זה במשך שנתיים או יותר.
חפשתי באתר של קול הלשון, לפי שם הרב, שיעורים באידיש, שנים קודמות, חומש דברים, ניסיתי את אחד השיעורים, והנה הינו. כך אפשר למצוא את שאר השיעורים, הם אמנם לא מרוכזים במסודר כמו בקול הדף. אבל עם מעט (?) מאמץ אפשר להגיע אליהם.

הנה קישור לחלקם

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מלבד השיטה עם המטוטלת והשריר,
יש גם שיטת אבחון ע"י העפעפיים- שאין עם זה שום בעיה.

מצטטת מהאתר הזה:
א. חישת אנרגיה באמצעות העפעוף – ידועות ומוכרות שיטות אבחון וטיפול אנרגטיות המבוססות על חישת אנרגיה באמצעות כפות הידיים, כגון : רייקי והילינג. הביו אנרגיה מתבססת על חישת אנרגיה באמצעות העפעוף של המטפל. שרירי העפעפיים הם שרירים בלתי רצוניים ולא נשלטים, והם רגישים מאוד לאנרגיות. חישת האנרגיה באמצעות העפעוף עדינה ומדוייקת הרבה יותר מאשר חישת האנרגיה בידיים.

מסתבר שדוד המלך ע”ה כבר ידע והכיר את ייחודם של העפעפיים למטרות אבחון. בספר תהילים, פרק י”א פסוק ד’, אומר דוד המלך כך : “ה’ בהיכל קדשו, ה’ בשמים כסאו, עיניו יחזו, עפעפיו יבחנו בני אדם”. מכיוון שכל אדם נוצר בצלם אלוקים, גם אנחנו יכולים מעט (באמצעות לימוד ותרגול) לאבחן ולבחון באמצעות העפעפיים.

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נערך לאחרונה ב:

הפוך

משתמש צעיר
מכיר את מוציא הספר
אני יודע שהוא עבד עליו רבות והוציאו רק לאחר בירורים ע"ג בירורים

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מי הכותב?
מהן ההסכמות שעליו?

ישי פ

משתמש צעיר
כותב הספר הוא הרב אלחנן גרין ממודיעין עילית, יש הרבה הסכמות [לא זוכר כרגע שמות], בעבר הוא ואשתו היו מטפלים בשיטות אלו, ולאחר ששמע שיש בעייתיות בענין בירר הנושא היטב במשך שנים, ועתה הוציא ספר של למעלה מחמש מאות עמודים עם חומר רב בענין, עברתי מלמעלה, ונראה שמסקנתו שיש בכל הנ"ל איסורים ברורים וחמורים.

פיר

משתמש סופר מקצוען
בסד
משתמע שאסור להיות מטופל בשיטה של מטוטלת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה