חידה "לשאול תמיד אפשר"... חידוני מרגל להשכרה

ספריה בהכחדה12

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
@חיה פימה
מכיוון שאין לי אפשרות להגיב באשכול שפתחת כי אין לי הרשאה, אני מגיבה לך פה אם זה אפשרי..
למיטב ידיעתי כותבים נימולתי

הב שך

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
UX UI
ההערצה, הסגידה, וההתלהבות מהסידרה הכל כך רדודה הזאת אפילו בפן הספרותי זה מגוחך עד כדי תינוקי שיש גיבור על, לא מנוצח שתמיד הכי מגניב, חזק, חכם, וכו' שלא לדבר על התוכן הילדותי סביב פעולות חילוץ חוזרות על עצמם בוריאציות שונות פעם אחר פעם, זה זלזול באינטלגנציה שלנו בצורה מחפירה וכל כך כואב לראות שאנשים עוד מעריצים וסוגדים לאיזה דמות פיקטיבית תגידו לאן הגענו???

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ההערצה, הסגידה, וההתלהבות מהסידרה הכל כך רדודה הזאת אפילו בפן הספרותי זה מגוחך עד כדי תינוקי שיש גיבור על, לא מנוצח שתמיד הכי מגניב, חזק, חכם, וכו' שלא לדבר על התוכן הילדותי סביב פעולות חילוץ חוזרות על עצמם בוריאציות שונות פעם אחר פעם, זה זלזול באינטלגנציה שלנו בצורה מחפירה וכל כך כואב לראות שאנשים עוד מעריצים וסוגדים לאיזה דמות פיקטיבית תגידו לאן הגענו???
כבוד הרב,
האמת עכשיו, אחרי כמעט שנה מפתיחת האשכול, יש בי טיפה הבנה למה שכתבת
אבל עדיין, מוגזם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה