לעבור טסט

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
לא בתור הסכם אלא
הבטחתי שאם אני יעבור אני תורם את הסכום שעולה לי לעשות טסט נוסף לצדקה וכך עשיתי
ותתפלא לשמוע עברתי בראשון על אף שהטסטר נגע לי בהגה(עברתי נתיב וכמעט נתקעתי ברכב)

אז לא יודע מה להגיד לך לגביי הסכמים עם הקב"ה רק את התוצאות שהיו לי!
בשו"ע משמע שלא ראוי לעשות כן
יו"ד ק"כ
מקור

אמיגו

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש לך מושג מה המקור לסגולה זו?
אין בידינו מקור קדום לסגולת רבי מתיא בן חרש. עד כמה שידוע, סגולה זו הובאה לראשונה בספר סגולות אברהם מע' ח' עמוד קכ”ב (בעיקר כסגולה לרפואה), על פי מסורת שהיתה בידו.

אז ככה אני עברתי 3 טסטים עם כל התפילות והסגולות האפשריות בלי להפסיד אחת, ברכות מרבנים וכו
ונכשלתי ביום חמישי האחרון
ואני מרגישה לא הגיע זמן עדיין כי אם ה היה רוצה אז הייתי עוברת
בכל אופן קצת מיואשת נרשמתי לטסט רביעי
אשמח לשמוע המלצות איך אשפר להצליחה
תודה רבה

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אז ככה אני עברתי 3 טסטים עם כל התפילות והסגולות האפשריות בלי להפסיד אחת, ברכות מרבנים וכו
ונכשלתי ביום חמישי האחרון
ואני מרגישה לא הגיע זמן עדיין כי אם ה היה רוצה אז הייתי עוברת
בכל אופן קצת מיואשת נרשמתי לטסט רביעי
אשמח לשמוע המלצות איך אשפר להצליחה
תודה רבה
גם אם קרתה פדיחה (ברקס וכו)להתעלם למשיך לסוע כאילו לא קרה כלום!
אני עברתי בראשון והטסטר נגע לי בהגה (כמעט נכנסתי ברכב) ועברתי ואחרי שזה קרה נהגתי כאילו לא היה דבר לפעמים הם גם מסתכלים איך הנהג מתמודד עם הטעויות שלו האם זה מפריע לו להמשיך את רצף הנהיגה
בהצלחה

אני מרגישה שמפעם לפעם שאני עולה על האוטו ביום הטסט אני עוד יותר לחוצה מהתוצאה אבל בנהיגה אני די רגוע
מםחדת לגשת לטסט הרביעי
כי באמת אני נוסעת ממש טוב
כמו שהמורה נהיגה אומר אללואי שאנשים יסעו כמוך :) :)

רומי זית

משתמש צעיר
עוד שבועיים עוברת טסט בעזרת השם
זוהר
ח''י פעמים ח''י
צדקות
יש למישהו עוד סגולה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה