עזרה לכלוך בתוך העין

אבינועם הגאון

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
ילד שנכנס לו לכלוך לעין, וכל הזמן יורד לו דמעות והעין שלו כבר אדומה מרוב נסיונות להוציא את הלכלוך. הדבר מקשה ומטריד מאד. מה עושים?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יאט

משתמש פעיל
משפשפים רק לכיוון אחד (לכיוון האף) ולא הלוך חזור והלכלוך אמור לצאת לבד.

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני שמעתי פעם מרופא עינים מאוד מומחה,
שהעין שלנו יודעת לבד להוציא גופים זרים.
צריך פשוט להרפות ולעצום את העין כאילו שהולכים לישון והקב"ה ברא מערכת מופלאה שמנקה את העין לבד.
כמה דקות שוכבים עם עין עצומה, בלי לשפשף, בלי לנסות להוציא ובלי כלום והעין מתנקה מעצמה.
יכול להיות שמרוב נסיונות זה כבר נכנס ממש פנימה אבל ברוב המקרים זה מה שצריך לעשות...

Ravid.G

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
1. למלא כוס במים עד למעלה ממש.
2. להכניס את העין למים שבתוך הכוס.
(למתקשים בהבנה -- הכוס מונחת על השולחן והילד מוריד את הראש לכיוונה, כל צורה אחרת תשפןך את המים... ואז אין תועלת!).
3. בזמן שהעין בתוך המים לגלגל את העיניים - למעלה למטה לצדדים...

בהצלחה!

נועה noa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אצלינו קרה אותו הדבר לאחיין שלי, תינוק בן שנתיים, ושמנו לו שקית תה רטובה על העין -כשהיא עצומה כמובן.
ממש עזר!
רק מה- אחותי למדה עזרה ראשונה והמנחה אמרה להן שזה ממש לא טוב ויכול לגרום לזיהומים...
מה שתחליטו....

Ravid.G

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עדיף כבר להישאר עם הלכלוך..
איך אפשר?
לא שורף אח"כ?
מים לא שורפים בעיניים........
זה לא ים שיש מלח במים.
זה לא סבון.

- אנשים שוחים עם עיניים פתוחות בבריכה עם כלור (ודברים נוספים ל"ע) ולא שורף להם..
כל שכן מים רגילים בלי כלום - בקיצור ,אין סיבה שזה ישרוף.

HMB

משתמש פעיל
ילד שנכנס לו לכלוך לעין, וכל הזמן יורד לו דמעות והעין שלו כבר אדומה מרוב נסיונות להוציא את הלכלוך. הדבר מקשה ומטריד מאד. מה עושים?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אם לא יודעים מה הלכלוך וזה משהוא בקטנה לנסות להוציא בעין לא לוקחים סיכונים
מ-י-ו-ן!!!

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
לא צריך להיות היסטריים על מיון,
אבל גם לי קרה כזה דבר כשהייתי ילדה
ורופאת עיניים מומחית הוציאה לי עם מחט מהעין!!!

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
@אבינועם הגאון יש לי משהו שיכול לעזור,
לפני חודשיים בערך היה לי גירוי בעיניים נוראי, לא הפסקתי לגרד ובמקרה הייתי צריכה לקנות משהו בבית מרקחת, שאלתי את הרוקח אם יש לו משהו להציע לי, הוא הביא לי טיפות עיניים מסוימות,
לפני חודש בערך בסעודת שבת ראיתי שהעיניים של בעלי אדומות הצעתי לו את הטיפות- הוא הרגיש מייד הקלה.
אני שמה פה את הקישור לטיפות:

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען
ויזין טיפות עיניים – VISINE EYE DROPS
פעילות רפואית:
לשיכוך מהיר ויעיל של כאב, צריבה, עקצוץ, גירוי ואדמומית בעיניים.

נחמן ג

משתמש פעיל
יש אפשרות לתפוש את העפעף של העין וקצת למשוך למטה ולסגור, לחכות חצי דקה.
לי זה עובד מעולה.

שיחה נכנסת

משתמש מקצוען
מכירה משהי שממש לאחרונה הרגישה שנכנס משהו לעין, קצת לפני השינה
בבקר עדיין הרגישה שלא יצא
הלכה לרופא עניים והוא הוציא לה את זה
לא יודעת איך אולי עם מחט
אבל לא בטוח שהיה יוצא לבד
וכן היה מן הסתם מזדהם.

HMB

משתמש פעיל
מכירה סיפור שהציק בעין הלכו לרופא וגילו לא פחות מכמה עשרות ביציות בעין שהטיל זבוב או משהוא דומה!!!!
ועוד סיפור על ילד שהיה לו נקודה בעין והרופא רמר שאם לא היו מגיעים תוך כמה שעות היה מתעוור ח"ו.
עין זה דבר רגיש ואם זה דבר שלא יודעים מה נכנס או היכן הסתובבו ולא ידוע מה הגוף הזר כן צריך ללכת לרופא עינים
קיץ בריא

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
מכירה סיפור שהציק בעין הלכו לרופא וגילו לא פחות מכמה עשרות ביציות בעין שהטיל זבוב או משהוא דומה!!!!
ועוד סיפור על ילד שהיה לו נקודה בעין והרופא רמר שאם לא היו מגיעים תוך כמה שעות היה מתעוור ח"ו.
עין זה דבר רגיש ואם זה דבר שלא יודעים מה נכנס או היכן הסתובבו ולא ידוע מה הגוף הזר כן צריך ללכת לרופא עינים
קיץ בריא
דיי עכשיו הפחדת!!!

HMB

משתמש פעיל
המטרה שלי לא להפחיד אלא רק לקחת ברצינות.

אמא לשני מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אתם רואים את הלכלוך? כי לא מחייב שזה לכלוך.
היה לי גירוי מטורף שהרגיש כמו לכלוך. שעות ניסיתי להוציא והגירוי רק התגבר.
במוקד שלחו אותי למיון וזה היה הרפס בעין.
היה שם עוד מישהו עם אותם הרגשות והיתה לו שריטה בקרנית. לא תמיד זה לכלוך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה