לימוד נהיגה לומדים נהיגה? כבר עשיתם טסט ולא הלך? זה בשבילכם!

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
רק אסור לשכוח שבסופו של יום הכל זה ס"ד במיוחד כי אנשים לחוצים ומתרגשים
וכתוצאה מכך עושים שגיאות בלי משים
כל מילה!

@החכמה שבנשים - האמת שאני מתכננת לעשות כמה עמודים בסוף החוברים שבהם כל אחד יוכל להוסיף טיפים ומידע מעצמו. אז זה מקום מעולה להוספות שלך! (וגם פה, כמובן.)
בעת בלימה יש להסתכל במראה האמצעית.
זה המשפט שכתוב כנראה הכי הרבה פעמים במחברת שלי... לקח לו חודשים להיות מושתל לבטח בראש. :)

ב"ה החוברת מתקדמת בצעדי ענק, הישארו מעודכנים!

שמואל אליה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מה אם החוברת היום היה לי פנימי ועל ההתחלה אחת עמדה ברמזור ירוק שקועה ב .... לבסוף כמה שניות לפני ה"אדום " התעוררה וחצתה ואז חטפתי תברקס שכולם מדברים עליו עצה שנראית לי מועילה לטסטים זה לנסות לחשוב שאתה נוהג ליד בן משפחה קרוב דוג אמא אבא אח אחות שאז זה פחות רשמי ומניסיון אני אומר כיוון שהרישמיות מורידה את רמת הדינמיקה והמרכיב החשוב בכביש זה הדינמיות וההשתנות משניה לשניה וכשאתה מרגיש רשמי כמו בטסט אתה ניכנס לסוג של כמה אחוזים של רובוט תלוי כל בן אדם לגופו עוד עצה ריטלין למי שצריך ביי

פסגז

משתמש חדש
כמה דברים מניסיון טרי שלי:
פניות וכיכרות לבוא לאט
לשים לב ברמזור ירוק שלא מתחלף
לשים לב לזכות קדימה לבא ממול
בחנית רוורס כל הזמן מבטים לבאים משמאל-ולעצור בזמן אם מישהו מתפרץ

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
מישהו יכול להסביר לי איך עברתי??
היה לי השבוע טסט ופניתי ברמזור משמאל לשמאל ואחר כך התחלתי לחזור לימין ולא שמתי לב שיש רכבים בנתיב הימני והטסט פשוט הסיט לי את ההגה שאני לא יתנגש במכוניות שבנתיב הימני
ועוד טעות שהייתה לי זה שהייתי צריך לפנות שמאלה בצומת וחיכיתי וחיכית והוא העיר לי על כך ואמרתי לו שיש לבאים ממולי זכות והא התעצבן ואמר לי סע כבר מ אתה מתעכב
והגעתי לשלב אחרי הטסט שהבנתי שאין סיכוי שעברתי סך הכל בטסט ראשון 29 שיעורים והנהיגה שלי לא משהו
והחלטתי לתרום עלות של טסט נוסף אם אני מקבל הודעה שעברתי והבטחתי 800 ש”ח לצדקה
בערך כמה שעולה טסט נוסף לא כולל את הכאבי ראש!!

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
מה אם החוברת
תודה על ההתעניינות. כרגע לקחתי פסק זמן מההפקה, אבל בעזרת ה' בהמשך אחזור לזה. מקווה שכל מי שכתב פה יעבור עד אז... :)

בחנית רוורס כל הזמן מבטים לבאים משמאל-ולעצור בזמן אם מישהו מתפרץ
תזכורת מצוינת!
(הרבה פעמים מתרכזים רק בימין כדי לראות אם צריך להמשיך או לעצור, ושוכחים שהרכבים ממשיכים להגיע משמאל.)

טליה שמחוני

משתמש חדש
תודה על ההתעניינות. כרגע לקחתי פסק זמן מההפקה, אבל בעזרת ה' בהמשך אחזור לזה. מקווה שכל מי שכתב פה יעבור עד אז... :)

תזכורת מצוינת!
(הרבה פעמים מתרכזים רק בימין כדי לראות אם צריך להמשיך או לעצור, ושוכחים שהרכבים ממשיכים להגיע משמאל.)
היי עוד מעט יש לי טסט
אשמח לדעת פרטים על החוברת

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L

ראש ישר

משתמש פעיל
אולי מישהו עושה לי סדר / רשימה מדויקת של פעולות שיש לבצע לחניה?
תודה!

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי מישהו עושה לי סדר / רשימה מדויקת של פעולות שיש לבצע לחניה?
תודה!

1. איתות לכיוון עצירה
2. עצירת מטרה (לעצור במקביל לרכב שחונים מאחוריו)
3. שילוב רוורס
4. סיבוב אחד של ההגה לכיוון החניה
5. מבטים במראות
6. גלישה בזהירות
7. עצירת מטרה (לעצור 40 סמ לפני שזנב הרכב פוגע במדרכה. אם יש מצלמה, זה יותר פשוט)
8. סיבוב כל ההגה לכיוון הנגדי
9. מבטים במראות
10. גלישה בזהירות
11. עצירת מטרה - אתה בחניה שרצית...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
סיבוב אחד של ההגה לכיוון החניה
אני חולק קצת על הקביעה החד משמעית של הדבר
מורה הנהיגה שלי גם לימד אותי בדוק כך, על הרכב שלו (סקודה אוקטביה) זה עבד מצוין
האוטו שלי הוא סופר מיני (קיה ריו) ואני מסובב אותו עד הסוף וככה נכנס בפעם אחת לחניה בלי צורך בתיקונים
אולי זה תלוי גם ברוחב של האוטו ולא רק באורך

פסגז

משתמש חדש
אני חולק קצת על הקביעה החד משמעית של הדבר
מורה הנהיגה שלי גם לימד אותי בדוק כך, על הרכב שלו (סקודה אוקטביה) זה עבד מצוין
האוטו שלי הוא סופר מיני (קיה ריו) ואני מסובב אותו עד הסוף וככה נכנס בפעם אחת לחניה בלי צורך בתיקונים
אולי זה תלוי גם ברוחב של האוטו ולא רק באורך
מענין, אני גם לומד על קיה נירו, והמורה לימד אותי עם כל ההגה ימינה. הבנתי שרוב המורים מלמדים עם סיבוב אחד ימינה.
אם מישהו עם נסיון יוכל להסביר את הנקודה, ואם יש הבדל. תודה מראש

הבט

משתמש פעיל
היה לי השבוע טסט ופניתי ברמזור משמאל לשמאל ואחר כך התחלתי לחזור לימין ולא שמתי לב שיש רכבים בנתיב הימני והטסט פשוט הסיט לי את ההגה שאני לא יתנגש במכוניות שבנתיב הימני
ועוד טעות שהייתה לי זה שהייתי צריך לפנות שמאלה בצומת וחיכיתי וחיכית והוא העיר לי על כך ואמרתי לו שיש לבאים ממולי זכות והא התעצבן ואמר לי סע כבר מ אתה מתעכב
והגעתי לשלב אחרי הטסט שהבנתי שאין סיכוי שעברתי סך הכל בטסט ראשון 29 שיעורים והנהיגה שלי לא משהו
זה נראה שהבוחן התבלבל עם התלמיד השני..
אם לא אין שום הסבר בדרך הטבע!!

תגיד התלמיד השני באמת נהג טוב בלי פשלות?

• תודה
Reactions: liv

הבט

משתמש פעיל
היה לך נס גלוי
היה לך נס כי כך ה' רצה, ולא בגלל שהבטחת 800 ש"ח לצדקה!!
אני הבטחתי 1000 ש"ח כמה פעמים ועדיין לא עברתי, ומדובר בטסטים הרבה יותר מוצלחים ממה שתיארת שהיה אצלך..

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מענין, אני גם לומד על קיה נירו, והמורה לימד אותי עם כל ההגה ימינה. הבנתי שרוב המורים מלמדים עם סיבוב אחד ימינה.
אם מישהו עם נסיון יוכל להסביר את הנקודה, ואם יש הבדל. תודה מראש
ראשית האוטו שלי קיה ריו ולא נירו (יותר קטן) אבל עדיין קיה נירו יותר קטן מאוקטביה

המתבוינן

משתמש רשום
באיזה עיר עברת?

רפי לייזרוביץ

משתמש רשום
עצה ששמעתי מאחד המורים שלי לגבי שמירת מרכז נתיב.
כפות הידים מונחות על ההגה לפי הספרות 2 ו-10.
ניתן לשרטט קו דמיוני מהעינים עד כף היד הימנית, ולהמשיך את אותו קו דמיוני עד הכביש. הקו אמור להיות בשול הימני של הנתיב, וכנל דרך כף יד שמאל לכיוון השול השמאלי.
וכאן חשוב להדגיש שאין הבדל בין השול הימני שרחוק יותר מהנהג לשול השמאלי שסמוך לנהג אלא שניהם שוים.
זה קצת מסובך לי להסביר למה, אבל ככה זה.
במידה ואחד מן הקוים הדמיוניים הנל על קו הנתיב והשני סוטה מהשול, יש 'להתמרכז' על ידי יצירת מרחק שוה.
להתפלל לבורא עולם המנהג את עולמו בחסד ובריותיו ברחמים, והנוהג בחסדו כל דור.

רפי לייזרוביץ

משתמש רשום
לכל אחד בשלב שבו הוא אוחז, אני רוצה להציג תמונות ממסמכים שהיו בשימוש עד הרפורמה בלימודי הנהיגה [כמדומני בתאריך יולי 19].
הרבה הצלחה לכולם.
בהזמנות זו, אשלח את תנחומי לכל הרופאים שעד אז היתה להם השלמת הכנסה מהנרשמים ללימודי נהיגה כאשר החתימו את הרופאים [היו שגבו על זה 200 שח]. ומאז תחילת הרפורמה נפסקה השלמה זו והטופס לא נדרש יותר אישור רופא אלא רק הצהרת בריאות של התלמיד עצמו.
המקום ימלא חסרונכם בלי לגרום לאנשים אחרים כאב!!!
בבקשה לא לחשוב שהרופאים הם עשירי עולם ו'מגיע להם' להפסיד. עומד בזכרוני אותו רופא מהשכונה שלי שקונה במשנת יוסף ומחזיק בביתו את הבת הגרושה שלו. לא עושה רושם של עשיר גדול וגם לא קטן.

קבצים מצורפים

• תוכנית לימוד ב.JPG
    תוכנית לימוד ב.JPG
    6.4 MB · צפיות: 64
  • תוכנית לימוד א.JPG
    תוכנית לימוד א.JPG
    6.5 MB · צפיות: 63
  • דוח פסילה בטסט.JPG
    דוח פסילה בטסט.JPG
    6.5 MB · צפיות: 60

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה