התייעצות לוגו לתוכנה תורנית- מחפש קצת הכוונה

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
שלום לכולם,
אני מפתח כרגע תוכנה תורנית בקוד פתוח בשם "אוצריא". פרטים כאן וכאן:

עכשיו אני עובד על לוגו לתוכנה והגעתי לקונספט הזה:
black_sketch.png

אבל כאן נתקעתי איך לגמור אותו, האם שני צבעים?
ducolor_sketch.png

אולי שלש צבעים?
tricolor_sketch.png

אולי גרדיאנט? אולי רקע כהה מאחורה והסמליל בלבן? אולי הבלטה וצל? נתקעתי. אשמח לעזרה. הנה קישור לקובץ הוקטורי למי שמוכן גם להמחיש את כוונתו: https://mitmachim.top/assets/uploads/files/1715289182901-סקיצה.svg

אה, וכמובן אל תשכחו להוריד את התוכנה...

תודה לכל מי שירצה לנדב מהידע והטעם שלו.

Human Intelligence

משתמש חדש
מדובר בתוכנה שמשמשת הרבה מאוד לומדים, כך שכל מי שיעזור תהיה לו זכות גדולה....

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
רואים את המבנה של דף גמרא צורת הדף. אני רוצה לוגו כמה שיותר נקי, וחשוב שייראה טוב בשורת המשימות, כך שאי אפשר להעמיס פרטים. בינתיים עשיתי משהו כזה, אבל זה נראה קצת מידי עמוס:
logo.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה