דרוש מידע להשכיב את הילדים לבושים למחר-כמה זה נורמלי?

sllg

משתמש צעיר
אם הילד נראה טוב ומריח טוב אחרי שישן עם בגדים אין בזה שום הזנחה משום צד (לדעתי)
לגבי לישון עם גרביים, נשמע לי לא בריא לרגליים...
אצלי בחורף הילדים מסתובבים בבית (הנעים והמחומם) בלי גרביים כבר משעות אחה"צ, יש להם נעלי בית נוחות וטובות
בשביל זה,
במציאות לא היו לנו איתם בעיות של ריח רע, פטריות ושאר מרעין בישין מעולם,
דבר שנפוץ מאוד אצל ילדים מתבגרים.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חשבתי על זה שניתן לחסוך את הלחץ בבוקר עם ילד אחד חולמני וילד אחד שמתחיל לשחק בבוקר וכו'
להשכיב אותם לישון אחרי המקלחת עם בגדים של יום המחר כמובן בגדים נוחים וכאלו שלא צריכים גיהוץ כמו חולצות טריקו ולא מכופתרות
הרי הם לא מתלכלכים בלילה
כמה זה הגיוני?
נשמע לכם מוזנח?
אשמח לשמוע דעות בעניין
אני מציעה לך לנסות איך זה לישון עם בגדים ואח"כ לחשוב אם זה מתאים לילדים
כמו שנוח לנו כתונת לילה, גם הילדים ישנים יותר בנוח עם פי'גמות

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אין חכם כבעל הנסיון...

מה אתה אומר על ילדים בבגדי המחר שלהם?
robot-avatar.702efde7fab65ee21ef1.png
זה נהדר ויכול לחסוך רעיון זמן בבוקר.

רפ

משתמש סופר מקצוען
אני מציעה לך לנסות איך זה לישון עם בגדים ואח"כ לחשוב אם זה מתאים לילדים
כמו שנוח לנו כתונת לילה, גם הילדים ישנים יותר בנוח עם פי'גמות
מה ההבדל מבחינת הנוחות בין חולצת טריקו לא מכופתרת עם הדפס של פיג'מה לחולצת טריקו לא מכופתרת עם דוגמא של יום יום?

מציאותית

משתמש סופר מקצוען

בובונה

משתמש פעיל
בלי לראות תגובות קודמות
המציאות התקינה והנוחה לבריאות הנפש והגוף של הילד זה להתקלח ללבוש פיג'מה לצחצח שיניים לישון בזמן עם סיפור או נשיקה אם צריך גם לשבת לידו עד שנרדם לקום בבוקר בזמן לתת לו איזה משקה חם עד שהוא מתעורר לגמרי להתלבש לפי הקצב שלו ולשלוח אותו לגן או לכיתה
למה הבוקר צריך להיראות כל כך לחוץ שאין זמן לילד להתלבש רק להעיר אותו ולשלוח ישר לגן שאלת אם זה נשמע מוזנח אז לי נראה שכן אבל לא רק העניין של לישון עם בגדי יום יום אלא ההתנהלות כלפי הילד
העיקרון זה שמצב בעייתי לא מתקנים בבעיה אחרת.
יש רצוי, ויש -מצוי,,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!
התיאור ממש מגרה אני מאמינה שלכל אידישע מאמע, אבל למעשה - זה רחוק מלהתגשם. טוב לקרוא את זה בשביל הרצון לשאוף אכן להגיע לשם (מי יודע, אולי אי פעם יהיו ניסים,,,,)
אצלי ישנים עם פיג'מות, ואני לא מסוגלת לחשוב אחרת, אבל עדיין המשפט "העיקרון זה שמצב בעייתי לא מתקנים בבעיה אחרת." מפריע לי, כי אם אמא חושבת ומנסה לפתור בעיה אחת זה לא אומר על חשבון בעיה אחרת כי או הבוקר יהיה ברוגע , בטוב ובנעימים ואם לא אז לפחות הלילה,,,,,,,,,,

נערך לאחרונה ב:

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
לכי ועשי סקר אצל בתים מה קורה שם בבקרים,,,,,,,,,,
לא אמרתי שהכל וורודד
אבל דווקא בעלי מוציא את הילדים 3 במספר בלעה"ר
אני לא אומרת שהוא לא מזרז אותם אבל עושה הכל שיצאו אחרי משקה חם ועם חיוך...
פשוט צריך למקד את הילדים שלא יתפזרו אפשר לעשות את זה בסמכותיות יתר אבל בלי לחץ נפשי!
אני למשל פחות טובה ממנו בזה! יש לציין.

נערך לאחרונה ב:

שולי איטח

משתמש מקצוען
בלי לראות תגובות קודמות
המציאות התקינה והנוחה לבריאות הנפש והגוף של הילד זה להתקלח ללבוש פיג'מה לצחצח שיניים לישון בזמן עם סיפור או נשיקה אם צריך גם לשבת לידו עד שנרדם לקום בבוקר בזמן לתת לו איזה משקה חם עד שהוא מתעורר לגמרי להתלבש לפי הקצב שלו ולשלוח אותו לגן או לכיתה
למה הבוקר צריך להיראות כל כך לחוץ שאין זמן לילד להתלבש רק להעיר אותו ולשלוח ישר לגן שאלת אם זה נשמע מוזנח אז לי נראה שכן אבל לא רק העניין של לישון עם בגדי יום יום אלא ההתנהלות כלפי הילד
העיקרון זה שמצב בעייתי לא מתקנים בבעיה אחרת.
תגובה מנותקת
וסליחה על הנחרצות

אחר כך יהיה לאמהות פה יסורי מצפון למה הם לא כך
ולכן מרשה לעצמי לשאול
אתם עובדים כל יום שעות רבות מחוץ לבית, גדלתם ילדים תוך כדי??

וסתם גם אמא עקרת בית יכולה להתנהל כך אבל הילדים לא ילכו בקצב שלהם זה יכול להיות גם ב 10 אם לא ילחיצו אותם, ולאחר כל יום זה גם מוזנחות
הגננות והמורות מדגישות את זה הרבה, אס אולי עדיף ילדה שותפה במשחקי הבוקר מאשר ילדה יותר מטופחת אבל סמל לאיחורים??

מי שלא התנסה בלעבוד כל החיים שעות רבות ולגדל הרבה ילדים שלא יגיב

פותחת האשכול לא דברה על חוסר התארגנות היא מתכונת לקלח לצחצח ולהלביש בגדים נוחים שאיתם הילד ילך מחר
זה לא סותר משקה חם ועוד מלא דברים אחרים

אילה ב

משתמש צעיר
אני לא אהבתי את הרעיון בכלל
נשמע הרגל לא נכון
ולא נח לתינוק, כמו שלנו לא נח לישון עם בגדים
כשלובשים בגד בבוקר הוא נקי ורענן עם ריח של כביסה
לילד בכלל זה נשמע הזוי

הנשר הגדול

משתמש צעיר
יש לכם ילדים?
תניא אמר ר' ישמעאל בן אלישע מיום שחרב בית המקדש דין הוא שנגזור על עצמנו שלא לאכול בשר ולא לשתות יין אלא שאין גוזרין גזרה על הצבור אא"כ רוב צבור יכולין לעמוד בה ומיום שפשטה מלכות הרשעה שגוזרת עלינו גזירות רעות וקשות ומבטלת ממנו תורה ומצות ואין מנחת אותנו ליכנס לשבוע הבן ואמרי לה לישוע הבן דין הוא שנגזור על עצמנו שלא לישא אשה ולהוליד בנים ונמצא זרעו של אברהם אבינו כלה מאליו אלא הנח להם לישראל מוטב שיהיו שוגגין ואל יהיו מזידין. (בבא בתרא דף ס' ע"ב)
בגמרא רואים מה שכתבתי צריך לפי השכל הישר לדאוג שנוכל לדאוג לכל הילדים שלא יהיה עליהם גזירות רעות או ביטול תורה ומצוות

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
תניא אמר ר' ישמעאל בן אלישע מיום שחרב בית המקדש דין הוא שנגזור על עצמנו שלא לאכול בשר ולא לשתות יין אלא שאין גוזרין גזרה על הצבור אא"כ רוב צבור יכולין לעמוד בה ומיום שפשטה מלכות הרשעה שגוזרת עלינו גזירות רעות וקשות ומבטלת ממנו תורה ומצות ואין מנחת אותנו ליכנס לשבוע הבן ואמרי לה לישוע הבן דין הוא שנגזור על עצמנו שלא לישא אשה ולהוליד בנים ונמצא זרעו של אברהם אבינו כלה מאליו אלא הנח להם לישראל מוטב שיהיו שוגגין ואל יהיו מזידין. (בבא בתרא דף ס' ע"ב)
בגמרא רואים מה שכתבתי צריך לפי השכל הישר לדאוג שנוכל לדאוג לכל הילדים שלא יהיה עליהם גזירות רעות או ביטול תורה ומצוות
מה??

הנשר הגדול

משתמש צעיר
יש נושאים שאי אפשר לגלוש אליהם אחרי זה יחסמו את ההתכתבות
אגב אמר לי מישהו שהחזו"א אמר לאבא שלו אם לכל אחד יהיו עשר ילדים ולילדים שלו יהיו עשר ילדים אז ניצחנו רק מה שהתכונתי שמהסיבות שמביאה הגמרא על הגזירה שהיה צריך לגזור רואים מה צריך לדאוג לילדים שיהיו במצב כאילו אנחנו לא בגלות כמה שההורים יכולים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה