כרטיס ויזה נטען

sweet

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש למישהו ניסיון עם זה?
אני רוצה בשביל קניות באינטרנט, ראיתי באתר של דואר ישראל שמקבלים עכשיו 10$ מתנה אבל לא הבנתי איזה סוג כרטיס אני אמורה לרכוש.. מה ההבדל בין הסוגים? אני מעדיפה משהו רב פעמי...

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איזה כרטיס נטען של דואר ישראל הכי כדאי ונכון לקנות - לרכישה באתרים?
תודה.

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ויזה נטען דולר זה מספיק?
או שעדיף את אחד הפרימיום? -
ויזה נטען בינלאומי מולטיקארד/ כרטיס מאסטרקארד פרימיום נטען בינלאומי
(ואם כן איזה מהם?, מה ההבדל בינהם?),

תודה.

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אהה,
אבל לקנייה באתר שאני מעדיפה לא לשים את הפרטי אשראי, ואין פאיפאל?:)

bmkol

משתמש מקצוען
יש למישהו ניסיון עם זה?
אני רוצה בשביל קניות באינטרנט, ראיתי באתר של דואר ישראל שמקבלים עכשיו 10$ מתנה אבל לא הבנתי איזה סוג כרטיס אני אמורה לרכוש.. מה ההבדל בין הסוגים? אני מעדיפה משהו רב פעמי...
לצערי, יש לי נסיון מר עם כרטיס הויזה נטען. אכן, הוא נוח וזה פתרון קל לכרטיס ויזה לרכישות באינטרנט אבל ... היה לי בו סכום נכבד והכרטיס "נעקץ" בסין והכסף "חוסל" תוך כמה דקות. בפנייה לרשות הדואר (וזה ממש לא קל להתעסק איתם) ביקשו ממני כל כך הרבה דברים לעשות כדי לנסות להחזיר את הכסף למרות שמבחינתם לא היה ספק שנעקצתי. לאחר תהליך כל כך ארוך ומייגע התייאשתי ופשוט גזרתי את הכרטיס לגזרים וויתרתי על "התענוג" של כרטיס ויזה נטען של הדואר.
לשם ההגינות חייב לומר שבמשך שנתיים נהנתי ממנו מאד עד שקרה ... מה שקרה.

מרימדיה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה על התגובה!!!
ואיייי, מאכזבבבב

אז כדאי לשים סכומים נמוכים בכל אופן!? אני מבינה.
ואיזה כרטיס נטען קנית אז? פרימיום?- מולטיקארד או מאסטרקארד?

bmkol

משתמש מקצוען
תודה על התגובה!!!
ואיייי, מאכזבבבב

אז כדאי לשים סכומים נמוכים בכל אופן!? אני מבינה.
ואיזה כרטיס נטען קנית אז? פרימיום?- מולטיקארד או מאסטרקארד?
בזמני זה היה כרטיס ויזה נטען. לא מכיר מה זה פרימיום. אכן, כדאי לשים סכומים קטנים בהתאם לצורך לכל מקרה שלא יהיה.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
וזה נותן לך לשלם?
לא ניסיתי, פשוט אני יודעת שבעבר זה לא היה אפשרי
אולי יש גם סוגים שונים בדיירקט?
כן.
לא יודעת, לפני כמה שנים כשחידשו לי את הכרטיס הביאו לי אחד כזה.
במקרה טסתי קצת אחרי זה אז זה הסתדר לי ממש טוב :)
זה כרטיס אפור של ישראכארט עם צ'יפ ובפינה למטה יש עיגולים של מאסטרקארד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה