התייעצות כרטיס אשראי חוץ בנקאי

משתמש תפוס

משתמש רשום
שלום וברכה
אני משתמש באשראי של הבנק כל חודש בממוצע ב 6000 ש"ח
אני לא מקבל מזה שום דבר :mad:
הבנתי שיש כרטיסי אשראי שעל כל גיהוץ אתה מקבל סוג של נקודות, כמו באלעל שאפשר לצבור נקודות לטיסה
שמעתי גם פעם ברדיו שיש משהו שנקרא קש-בק שמחזים לך אחוזים מהכסף?(זה יכול לצאת לי הרבה 300 ש"ח בחודש )
אשמח לקבל מידע בעניין זה ,
את האשרויות הכי שוות שיש כיום בשוק האשראי
זה יעזור לי ,ואני חושב שגם לעוד המון אנשים שמשלמים מלא כסף באשרי הבנקאי ולא מקבלים על זה כלום ,לא כך?

A052

משתמש סופר מקצוען
פשוט תעשו חיפוש בגוגל כרטיס קאש בק.
יש אכן כו"כ (לכל החברות יש ובחלקם כמה סוגים)

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הכי נח לבדוק איזה כרטיס קאש באק יש בחברה שמנהלת את הכרטיס שלכם (כאל, מקס, וכדו')
עד כמה שידוע לי- הכרטיס של מקס הוא היחיד שמאפשר את קבלת ההחזר ישירות לחשבון, שאר הכרטיסים מקבלים חזרה בכרטיסי מתנה לרשתות מסוימות.

227

משתמש פעיל
שלום וברכה
אני משתמש באשראי של הבנק כל חודש בממוצע ב 6000 ש"ח
אני לא מקבל מזה שום דבר :mad:
הבנתי שיש כרטיסי אשראי שעל כל גיהוץ אתה מקבל סוג של נקודות, כמו באלעל שאפשר לצבור נקודות לטיסה
שמעתי גם פעם ברדיו שיש משהו שנקרא קש-בק שמחזים לך אחוזים מהכסף?(זה יכול לצאת לי הרבה 300 ש"ח בחודש )
אשמח לקבל מידע בעניין זה ,
את האשרויות הכי שוות שיש כיום בשוק האשראי
זה יעזור לי ,ואני חושב שגם לעוד המון אנשים שמשלמים מלא כסף באשרי הבנקאי ולא מקבלים על זה כלום ,לא כך?
יש על זה כמה וכמה אשכולות בפרוג
בחיפוש קצר אתה תגיע למידע שאתה צריך
חבל לפתוח על זה אשכול נוסף

דובי מירי

משתמש רשום
בכרטיס של כאל
שאלה נוספת שלא שאלתי האם הנקודות או הוואטאבר שמקבלים על כל קניה תקפים גם על גז, מים, חשמל, ארנונה , וכו'???
בכרטיס של כאל מופיע את זה בתנאים

ההחזר הכספי
ברכישות מעל 10,000 ₪ 1.5% בשנה הראשונה ו – 1% מהשנה השנייה ואילך. ברכישות עד 10,000 ₪ 1% בשנה הראשונה ו-0.75% מהשנה השנייה ואילך. הצבירה הכפולה עד 31.1.24. החזר כספי כפול מהחזר הבסיס הרלוונטי לאותה הוצאה בכפוף לתקנון. בתשלום עבור משרדים ממשלתיים (תשלומי מיסים, אגרות, קנסות והיטלים, ביטוח לאומי , חברת חשמל, חברת הדואר וכדומה), מקבלים החזר של 0.8% בשנה הראשונה ו- 0.5% בשנה השנייה ואילך ברכישות של 10,000 ₪ ומעלה, החל מהשקל הראשון. ברכישות עד 10,000 ₪ - 0.5% בשנה הראשונה ו-0.38% בשנה השנייה ואילך.

היו היה

משתמש פעיל

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
סקירה מסכמת:
כל החברות יש את אותו רעיון, מקבלים בשנה ראשונה החזר 1%, לדוגמא על כל אלף שקל צוברים 10 שקל. משנה שניה והלאה מקבלים 3/4 אחוז
יש שתי סוגים שמומלצים:
כאל - מקבלים ביימי, צריך לצבור מינימום 50 שקל בשביל להמיר לביימי. בביימי יש הרבה חנויות. (לבחור ברגיל ולא בפרו שהוא דיינרס אם לא רוצים להיתקע עם עסקים שלא מקבלים אותו)
מקס - יש להם שתי אפשרויות לניצול 1. כרטיס גיפטקארד לכמה רשתות ורק באמצעות סמארטפון. 2. אם צוברים 500 שקל, שזה אומר לקנות ב50.000 שקל, מקבלים את הכסף במזומן 450 לחשבון (קצת פחות מאחוז - הם הורידו את ההחזר החל מ2025). הנקודות של כל שנה נשמרו ל3 שנים.

בקיצור אם קונים ב3 שנים ב50.000 בכרטיס אשראי אחד (לא מצטרף עם בן הזוג) כדאי את הכרטיס הזה, אם לא אז את של כאל. (יש עוד כרטיס של ישראכרט שיש לו מעלה שבקניה מעל 7500 בחודש מקבלים יותר מאחוז החזר וכן צבירה משותפת לזוג, הבעיה בו שניתן לממש רק עם סמארטפון).

בכל החברות יש פטור לשנה מדמי כרטיס, אח"כ צריך להתקשר להאריך מידי שנה.
במקס אני חושב שאחרי שנה יש פטור אוטומטי חלקי/מלא תלוי לפי גובה השימוש

משתמש תפוס

משתמש רשום
טוב תודות לכולם
בתכלס' יצאתי מבולבל :sleep: רק אני או גם אתם ?
אולי אני אקרא את ההודעות שוב יותר בפוקוס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה