דרוש מידע כמה מקבלים על 100,000 ש"ח ?

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי שרוצה להשקיע 100,000 ש"ח בהשקעה בלי סיכון בכלל. כמה ריבית הוא יקבל לשנה ?

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בכל בנק תנאים שונים. צריך לבדוק מולם. ואל תחשבי שתתעשרי מזה. בינתיים רק הבנקים מתעשרים מאיתנו....

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תבדוק גם שלא תפתח עליך את העיניים של מס הכנסה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בנקים זה בסביבות 2-3 אחוז (ויש גם פחות !) שזה לא שווה את הזמן שהכסף עומד, אבל זה בלי סיכון.
יש קרנות נאמנות שהם יכולות גם להגיע ל6-10 אחוז במקרה הטוב בשנה, אבל הם עם יותר סיכונים, (יש גם קרנות שיכולות לקפוץ ב50 אחוזים או ליפול באותם אחוזים) וגם כדאי לעשות שיעורי בית טובים לפני כן על הקרן...
הכי מומלץ זה בגמ"ח...

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תלוי לכמה זמן זה הולך לעמוד בצד זה מאוד משנה אם זה לטווח של יותר מ10 שנים לכאורה כדאי לשים בסיכון בינוני ואפי' גבוה כי גם אם נופל אז מתקן את עצמו (צריך להיות חזקים לא להוציא וכו'.) אם לזמן קצר עדיף כמה שפחות סיכון אבל כמובן שהריבית בהתאם בבנקים יש כל מיני פקדונות (ליצ'י אננס ודומיו.. ששם לכאורה הכי כדאי בבנקים, כי גם שם יש תיקרה לריביות.)
ואני חושב שעדיף קופת גמל של חברות הביטוח כגו' מגדל . שם יכולים לקבל ריביות גבהות יותר!!!
(אני לא יועץ, זה פשוט מה שהסוכן ביטוח שלי הסביר ויעץ לי.)
בכל אופן בהצלחה

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מדבר על 0% סיכון !!
האם זה רק בבנקים בריבית של 2-3% ??

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כעיקרון אמורה להיות ריבית דריבית.
זה לא 2% סטטי, אלו שני אחוזים שמכפילים את עצמם כול פעם.

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תבדוק בקרן אינטו מקבלים שם תשואה של 10 אחוז ומעלה תלוי בסוג ההשקעה, ויש להם ביטוח על הכסף.

גילוי נאות- לכותב יש קשר לקרן.
בהצלחה

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שטויות
מחר נפתחת השקעה חדשה אפשר לבדוק את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה