כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אז למה בפורטל עובדי הוראה מופיע שעות לפי אופק חדש
וגם בפורטל מוסדות חינוך מופיע שבית הספר באופק חדש
כי לפי משרד החינוך עובדים באופק, ודאי. הוא הרי הוציא על כך חוזר. משרד החינוך אפילו הוציא בזמנו מכרז מיוחד לפרויקטור שיתכלל את כל הכניסה לאופק במוכש"ר.
אבל משרד האוצר לא מסכם כרגע לשלם והורה להפסיק, כנ"ל הייעוץ המשפטי. והם בעלי הבית פה במדינה.
@נבחר, על פי ניתוחך הקר, כמו שהגדרת, מה להערכתך אמורה להיות תגובת המורות כרגע המועסקות במערכת אופק חדש באם הרשתות לא יורו על חזרה למתווה עולם ישן?
אנחנו מועסקים ברשתות חרדיות, וכו'

חי 523

משתמש פעיל
כי לפי משרד החינוך עובדים באופק, ודאי. הוא הרי הוציא על כך חוזר. משרד החינוך אפילו הוציא בזמנו מכרז מיוחד לפרויקטור שיתכלל את כל הכניסה לאופק במוכש"ר.
אבל משרד האוצר לא מסכם כרגע לשלם והורה להפסיק, כנ"ל הייעוץ המשפטי. והם בעלי הבית פה במדינה.

אנחנו מועסקים ברשתות חרדיות, וכו'
משונה, החוק אומר לתקצב את החינוך העצמאי ובני יוסף ב100 אחוז, לאחמ"כ היה אופק חדש, ואז החלטת ממשלה לתקצב גם את החרדים לפי אופק חדש, אושר תקציב, הוקפא ואושר שוב, איך שייך לבטל? נשמע כמו רוסיה של פוטין...

אייזנבך

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
מצד אחד יש כאן בשורה טובה שאופק יכנס בהמשך כנראה. מצד שני לגבי הרטרו אפשר ואחרי שיחתמו תקנות מחמירות כל מוסד יצטרך להצהיר ולהוכיח שלומדים בו ליבה על מלא ולקבל על עצמו מיצב וכו', ומי שיסכים אולי יקבל רטרו.

מנוי חדש

משתמש פעיל
אין אופק חדש ואין מעמד חוקי ותקציבים לבני הישיבות.
ואין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים!

נערך לאחרונה ב:

צוק איתן

משתמש פעיל
שאלת תם.
האם שתי הרשתות אין באפשרותם לשכור את שירותם של סוללת עורכי דין מקצועיים ביותר שיוכלו לעמוד מול המדינה והבגץ ולהוכיח להם שחור על גבי לבן שכבר במאי אשתקד הוסכם עם משרד החינוך לגבי הרפורמה והעובדות בשטח מדברות שהיקצו את ה600 מליון ובנוסף כבר שולמה מקדמה בספטמבר?

נערך לאחרונה ב:

אני בעצמי!!!!!!

משתמש רשום
נראהלי שיש אנשים שעדיין חיים בסרט,
ולא מבינים שאנחנו חיים במדינה שכל אחד דואג רק לעצמו,
ולעצמו בלבד ולא לשום דבר אחר!
המדינה רוצה כסף, ובג"ץ רוצה שליטה,
והרשתות רוצות הרבה כסף בעיקר בשביל עצמם
ולכן הם לא מסכימים לשיקוף מלא של ההוצאות.
אל תתפקחו מהאשליה.
אין אופק חדש
וממשלת ימין מלא-מלא לא עזרה כלום לא ביידישקייט ולא בכסף...
אם החרדים לא ידאגו לעצמם ויעשו שרירים - הם לא מעניינים את אף אחד!

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד

חי 523

משתמש פעיל
יש לי מקורות ברמה הכי גבוהה בפנים
לצערי זה סופי!
למה סתם סתם סתם להכעיס, לעצבן, לייאש,
אפילו בתשובת המדינה נאמר שבהמשך כן יהיה בעזרת השם ותלוי בתקנות,
אז למה להתייאש, וכי יד ה' תקצר?????

3040*

מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
למה סתם סתם סתם להכעיס, לעצבן, לייאש,
אפילו בתשובת המדינה נאמר שבהמשך כן יהיה בעזרת השם ותלוי בתקנות,
אז למה להתייאש, וכי יד ה' תקצר?????
אם לא הייתי יודע לא הייתי כותב
מה יהיה בעתיד הלא קרוב אני לא יודע
כידוע למי ניתנה הנבואה

ההוא סבא

משתמש צעיר
אם לא הייתי יודע לא הייתי כותב
מה יהיה בעתיד הלא קרוב אני לא יודע
כידוע למי ניתנה הנבואה
אין אופק חדש!!!
האופק נפל!! :confused:

יש לי מקורות ברמה הכי גבוהה בפנים
לצערי זה סופי!
מפאת כבוד הצופים אני נמנע מללגלג על הכתב פה. למרות שזה עומד לי בקצה האצבעות

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
מאוד מעניין אותי מה קורה בממ"ד ובממ"ח האם יש טלפונים של הורים למורות אחה"צ ובערב [מעניין אותי פשוט מורים בחינה"ע ובעוז לתמורה שלא עושים שעות שהייה טוענים שבממ"ד אחרי שעות העבודה אף אחד לא מעיז להרים טלפון למורה וכל שעות ההכנה עושים בבית ספר האם זה נכון]
עובדים שם מאוד קשה.
הורה יכול להתקשר בערב למורה ולשאול מהם שיעורי הבית...

3040*

מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד

ההוא סבא

משתמש צעיר
תרגיש חופשי אחי
אני עומד מאחורי כל מילה
המורות, מנהלי הרשתות, שר האוצר, שר החינוך, שופטי בג"ץ.
כולם מגששים באפילה, האם אופק חדש כן או לא.
אלפי מורות שעובדות מספק, מנהלים ומנהלות שלא יודעים מה לומר לעובדיהם.
הפרקליטות שמתחמקת מלומר ברור בתשובתה, אבל מניחה שכנראה שכן.
ודרייבר עלום מחשובי הגולשים דפה, יש לו קשרים בפנים ממש. והוא י.ו.ד.ע שאין אופק חדש.
באמת מזכיר נהג מונית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה