כיצד נועלים מצגת בפואר פוינט

ראש_יהודי

משתמש פעיל
שבוע טוב לכולם!!!

סגרתי מצגת ב Pps

כפי שנאמר פעם ע"י אחד מחברי הפורום (סליחה שאני לא זוכרת מי...)
יש אפשרות לנעול את הקובץ ע"י קוד
שלא יהיה ניתן לפתוח בתוכנה.

כיצד באמת, נועלים מצגת..

תודות מראש!

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שבוע טוב!

כמדומני שכבכל תוכנות האופיס. ניתן גם בפאוואר פוניט לעשות שמירה בשם / כלים / אפשרויות אבטחה/ סיסמה לפתיחה.

בהצלחה.

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
את יודעת ראש יהודי

כשאני רוצה לשמור על זכויות יוצרים במצגות אז אני הופכת את הקובץ של Pps לקובץ מדיה וככה אי אפשר לשנות כלום!

piku

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
יש תוכנה שהופכת מצגת PowerPoint לסרט (כרגע אינני זוכרת את שמה, אברר ואחזור) אך הבעיה שלה כאשר יש מוזיקה שמתנגנת במשך השקופיות שרצות היא לא מתחשבת במוזיקה זו.

mirif

משתמש מקצוען
יש מצב שעושים בשמירה Save As Show ואז זה ננעל לסרט איחד. תנסי. אני משתמשת בזה הרבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  27  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה