דרוש מידע כואב לי העין כשאני עוצמת עיניים-מה זה יכול להיות? אפשר לקבל מכה בריסים?

נוגט1

משתמש פעיל
זה דחוף כואב לי העין כשאני עוצמת עיניים-מה זה יכול להיות?
כשאני נוגעת איפה שהריסים למטה צומחים זה נורא כואב כאילו כאב של מכה חזקה

נערך לאחרונה ב:

bnoya

משתמש מקצוען
נשמע כמו דלקת עיניים קלאסית
או סוג של פצע מוגלתי, יכול להיות שעוד יום יומיים יצא לך כמו פצע מוגלה

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נשמע כמו שעורה, אין הרבה מה לעשות, רק אל תשימי איפור שלא ידביק את העין השניה

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
נשמע כמו שעורה, אין הרבה מה לעשות, רק אל תשימי איפור שלא ידביק את העין השניה
יש מה לעשות. לשים סינטומיצין או כל משחה אנטיביוטית אחרת. להקפיד על הגינה של העין.
שאלתי רופא עיניים - אין בעיה להתאפר. חוץ מנוחות כמובן.

מלכי 052

משתמש רשום
אולי נכנס אבק
הכי טוב לעמוד עם במקלחת לפתוח את העיניים ודידפך מים על העיניים

בואו בשלום

משתמש צעיר
לפני חודש גם לי היה ככה כאב העין כמה ימים ולא הבנתי מזה, עד שפתאום התנפחה לי העין וזה היה שעורה,
שמתי פעמים ביום סינטומצין בבוקר ובערב במשך שבוע וזה עבר (אחרי שבוע ) וגם שמתי תיון על העין זה גם עזר..
זה היה מאד מגרד וכואב...

PNINA-ZILUM

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
זה נשמע התפתחות של שעורה
יש מגבונים עדינים לניקוי עיניים, לשפשף חזק כמה ימים ועובר

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
יש מגבונים מיוחדים לעיניים בכל בית מרקחת, עם חומרים ממש טובים שמועילים במהירות.

אגב, יש לי כאבים כאשר אני לוחץ קצת על העין, לא משנה איפה בעין. כאילו משהו בשרירים או מאחורי העין כאוב..
מישהו יודע מה זה?

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
לי היה פצעון קטנטן על העפעף למטה ממש איפה ששמים עיפרון,
כואב ממש אבל אחרי כמה ימים עבר - לא עשיתי כלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה