עזרה כאבים בעקבים

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כאבים בעקב הרגל, יש למשהו ניסיון או מידע בנושא?

ידוע לי שלפעמים כאבים כאלו מצביעים על בעיה של דורבן.

יש לכם ידע או ניסיון איך פותרים בעיה של דורבן?

אשמח לכל מידע בענין.

תודה רבה רבה!

ולכולנו - בריאות איתנה
עד מאה ועשרים שנה

אימא של

משתמש מקצוען
יש בחנות גלית בירושלים נעליים מצוינות + מדרס מיחוד לדורבן
גם אחותי וגם גיסתי קנו פשוט הציל אותם.
וזה היה אחרי שניסו מדרסים אחרים שהציעו להם בחנויות אורטופדיה וממש לא עזר.
גם בבית ללכת רק עם הנעליים עם המדרסים

תמי היין

משתמש מקצוען
הייתי בשבוע שעבר אצל מומחה כף רגל בהדסה.
הוא אמר שאין שום קשר בין מדרס לבין דורבן.
לגבי הטיפול בענין- עונה לך באישי

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
דורבן יכול גם לעבור בלי טיפול
הלואי. אמן!

אבל שמעתי שאם לא מטפלים, יכול להפוך לבעיה כרונית ח"ו.

כאבים בעקבי הרגליים יכול להצביע על משהו אחר, או שמסתבר שזה דורבן?

יש משהו שהצליח להתפטר מדורבן ללא תלות במדרסים לכל החיים?

ותודה מאוד לכל העונים והמסיעים. תזכו למצוות!

אימא של

משתמש מקצוען
זה מראה שהבעיה לא נפתרת, אלא רק עוזר לכאב.
צריך לפתור את הבעיה עצמה.
ממש לא נכון
לא התכוונתי מכאן ועד סוף החיים אלא עד לתקופה שזה עובר בערך שנה
המדרסים האלו פשוט גורמים שלא יהיה שום לחץ על העקב ואז הדורבן עובר.
אם מקפידים גם בבית ללכת כך אז כמעט כל היום אין לחץ עלך העקב ואז הדורבן עובר מהר יותר

תמי היין

משתמש מקצוען
אז אני אספר לך בקצרה מה אמר לי מומחה כף רגל שאצלו הייתי.
בהסבר נרחב הוא הסביר לי שבעית הכאב נובעת משריר שהתקצר (שריר התאומים) וכדי לפתור את בעית הדורבן (וזה לא לוקח שנה אלא חודש-חודשיים בע"ה) צריך פשוט למתוח אותו. ב-85% מהמקרים הבעיה נפתרת לצמיתות בעזרת המתיחות.
כבר שבוע אחרי שהתחלתי עם המתיחות יש לי הקלה משמעותית, ללא השוואה לכאבים שסבלתי קודם ב"ה!!

azi

משתמש פעיל
דבר ראשון להחליף נעליים
לפעמים גורם הכאב יכול להיות משינוי כלשהו שקרה בנעל או איזה גוף זר שנכנס לעקב של הנעל וגורם לכאב.

זעירא

משתמש פעיל
מנסיוני...
הבעיה לא נפתרת אחרי חודש חודשיים... היא די כרונית... עברתי הכל... מדרסים... פיזיוטרפיה... וכו'
זה בא ונעלם בא ונעלם...
התרגילים אכן עוזרים מאד! אך מי שעומד הרבה שעות או שרץ הרבה (כמו מאמנת מקהלות...) ואפילו הליכות ארוכות, זה חוזר אחרי מאמצים כאלה של הרגליים, אצלי אחרי ריצה ארוכה או עמידה ארוכה (כמו בימים נוראים או להבדיל לוויה ארוכה וכיו"ב) צריך את התרגילים עוד פעם,
לסיכום - הבשורה הטובה שאפשר בטווחים הקצרים לפתור את זה עם תרגילים טובים (קבלי הפניה מאורטופד לפיזיוטרפיסט) . הבשורה הפחות טובה שמי שעובד הרבה עם הרגליים זה חוזר, לדעתי מדרס זה לא פותר את הבעיה, אלא מטאטא אותה.
רפואה שלמה!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה