דרוש מידע יתרת דקות פלאפון כשר

דור 10

משתמש צעיר
מה עם רמי לוי???
ובכלל- למה החברות לא מחויבות ע''י משרד התקשורת לשלוח הודעה קולית לפני גמר החבילה??!
צריך לטרטר ע''ז את החכי''ם החרדיים!!!

צ'ייסר

משתמש מקצוען
מה עם רמי לוי???
ובכלל- למה החברות לא מחויבות ע''י משרד התקשורת לשלוח הודעה קולית לפני גמר החבילה??!
צודק ב100%!!
אבל אפשר גם לטרטר חכי״ם לא חרדיים
או למשל את הוד רוממות שר התקשורת
שזה תפקידו.

דור 10

משתמש צעיר
צודק ב100%!!
אבל אפשר גם לטרטר חכי״ם לא חרדיים
או למשל את הוד רוממות שר התקשורת
שזה תפקידו.
צודק בהחלט!
בראש ובראשונה חובתינו להסביר לשר התקשורת שלהיות שר זה לא רק כבוד וכסף אלא גם מחוייבויות ומחובתו המלאה לדאוג לציבור ענק של מחזיקי טלפונים כשרים,
כמו''כ צריך להסביר א''ז לחכי''ם החרדיים שמשום מה לאחר הבחירות נעלמים להם ושוכחים שאנשים לא סתם הצביעו להם.

סחלב.

משתמש צעיר
בירור בגולן-
להתקשר ל 0058*- זה המוקד של גולן
לבחור עברית, להקיש 8 ושוב 8
ולהזדהות באמצעות ת"ז וארבע ספרות של אמצעי תשלום.

A052

משתמש סופר מקצוען
מה עם רמי לוי???
החברות כן מחוייבות לשלוח הודעה קולית (בפעילות החכים), וגם עושות את זה.
חוץ מרמי לוי, ולכן צריך לפנות לפניות הציבור שלהם ושל משרד התקשורת ולשאול למה הם עוברים על התקנות.
וככל הנראה גם רמי לוי הם היחידים שאין להם אפשרות לברר לבד כמה דק' נוצלו.

סחלב.

משתמש צעיר
מה עם רמי לוי???

לרמי לוי אין קו מיוחד לזה.
אבל הבנתי מהנציג שלהם שכשהולכת להסתיים החבילה מתקבלת שיחה להודיע ע"כ
אני לא קיבלתי אף פעם, אבל גם לא חרגתי

A052

משתמש סופר מקצוען
אני הגעתי כמה פעמים ל95% ולא קיבלתי הודעה בהגעה ל75% כמו שהם מחוייבים.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
כעת אני בהוט מובייל, הקו של *199 מועיל או כמו שכתבו רק דרך נציג? כי לי ספציפית אומרים (התקליט)המספר לא קיים במערכת אולי כי אני חדש שם

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני התקשרתי לחברה שאני בה -הוט מובייל- ואמרו לי שאם אני רוצה הם יכולים תמיד לומר לי כמה נשאר לי להחודש.
אגב, אני מקבל כמעט כל סוף חודש הודעה מוקלטת כמה נשאר לי... (בערך 5-7 ימים לפני סוף החודש..)ב'הוט מובייל'

יורם של

משתמש פעיל
בירור בגולן-
להתקשר ל 0058*- זה המוקד של גולן
לבחור עברית, להקיש 8 ושוב 8
ולהזדהות באמצעות ת"ז וארבע ספרות של אמצעי תשלום.
בגולן יש אופציה הרבה יותר פשוט, מחייגים 613#* ומיד מופיע על הצג הדקות שנשארו.

0556603020
זה מספר לבירור אוטומטי ברמי לוי,
כמו"כ כהיום לי הם כן שולחים הודעה ברגע שאני עובר 75% מהדקות שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה