דרוש מידע יש לי רעיון לסטארטאפ! גם לכם?

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מכשיר לספירת מלאי בבית
שיגדירו כמה צריך מכל מוצר, איכשהו הוא יזהה שהמוצר נגמר, וירכיב כל שבוע רשימה לקניה
חלאס שחסר שקיות סנדויץ וחלב!
קיים במקררים מתקדמים...

רפרפת

משתמש פעיל
שכשמגיעים מול מישהו - לסכם שכל אחד הולך לימינו
ואז לא נלך שנינו לימין ואז שנינו לשמאל ואז לימין ןאז שנינו נחליט להתקדם וזהו וחוזר חלילה
אני תמיד אמרתי את זה,
למה רק בכביש הכלל הזה תקף?

וכן אם מתנתקת שיחה, ליצור כלל שמי שהתקשר בהתחלה לפני הניתוק, הוא זה שיחדש את השיחה,
זה הולך 'הלו את שומעת? אוישש התנתק.. טוב אני לא אתקשר מיד כי אולי היא תנסה.. היא לא מתקשרת.. אני אנסה 052... הקו תפוס... נחכה קצת...' וכן הלאה...

אין מצב!

משתמש פעיל
בעיה מעצבנת ביותר שכל מי שנוסע באוטובוסים ליישובים נתקל בה,
קווי אוטובוס שנוסעים על ציר אחד (לדוגמא כביש תשעים) ונכנסים לכל היישובים בדרך - הרבה פעמים לחינם ממש,
הפתרון:
בתחנות כגון אלו (יישובים עם תחנה אחת או שתיים) יהיה פעמון שבו אפשר לצלצל לאוטובוס -
והיה ואף אחד הזמין - האוטובוס לא נכנס ליישוב,
יש בזה חיסרון שזה מצריך הגעה לתחנה לפני הזמן (עריכה: אפשר עם אפליקציה או קו טלפון), אבל כמות הזמן והכסף שזה חוסך - שווה את זה לגמרי.
אבל מי שמגיע דקה לפני שהאוטובוס צריך להגיע לתחנה ורק אז מצלצל.... בעצם פספס את האוטובוס כי הסיבוב יכול לקחת מס' דק' עד שמגיע לתחנה..

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אבל מי שמגיע דקה לפני שהאוטובוס צריך להגיע לתחנה ורק אז מצלצל.... בעצם פספס את האוטובוס כי הסיבוב יכול לקחת מס' דק' עד שמגיע לתחנה..
מעתיק ממה שכתבתי:
יש בזה חיסרון שזה מצריך הגעה לתחנה לפני הזמן (עריכה: אפשר עם אפליקציה או קו טלפון), אבל כמות הזמן והכסף שזה חוסך - שווה את זה לגמרי.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ועוד אחד, חיפוש מתכון לפי הרכיבים שיש לי.
נגיד נגמר לי הסירופ מייפל או השוקולד צ'יפס ויש עוד עשרות מתכונים שיכולים להתאים לי.
בשורת החיפוש יהיה את כל רשימות המצרכים, מתחיל מהנפוצים כמו קמח, ביצים וכ'ו ואני מסמנת בוי את כל הרכיבים הרלוונטיים אלי ובחיפוש מעלה לי את כל המתכונים האפשריים עם החומרים האלה.

צ

משתמש פעיל
אני אתחיל במשהו ממש קטן.
אני רוצה שתהיה אופציה לסמן טקסט בוורד ודומיו, ובלחיצה אחת להקיף אותו בסוגריים.
למה כל פעם צריך לעשות שיפט 0, להקליד, ואז שיפט 9, לא מוגזם?!
לבנתיים, עד ש:
אני עושה שיפט09 והולכת צעד אחורה, מקלידה את התוכן של הסוגריים ועוברת צעד קדימה- יציאה מהסוגריים.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

מאה100

משתמש מקצוען
ועוד אחד, חיפוש מתכון לפי הרכיבים שיש לי.
נגיד נגמר לי הסירופ מייפל או השוקולד צ'יפס ויש עוד עשרות מתכונים שיכולים להתאים לי.
בשורת החיפוש יהיה את כל רשימות המצרכים, מתחיל מהנפוצים כמו קמח, ביצים וכ'ו ואני מסמנת בוי את כל הרכיבים הרלוונטיים אלי ובחיפוש מעלה לי את כל המתכונים האפשריים עם החומרים האלה.
באתר המתכונים של תנובה - השף הלבן יש אופציה של חיפוש מתכונים לפי מה שיש לך במקרר. מכניסים רשימה של מוצרים והוא מחפש לך מתכון מתאים.
ג"נ לי זה לא עבד, אולי כי הבאתי לו רשימה מאוד מוזרה.

הרעיון עם האוטובוס תראו לי נהג אחד שהיה מסתכל על זה, יטענו תמיד שאנשים שכחו להזמין את האוטובוס ומה הוא אשם וכך יקצר את הנסיעה שלו למינימום.
----
אני רוצה שיהיה אפשר להזמין עצירה של האוטובוס בתחנה מסוימת מיד כשעולים לאוטובוס.

לפתח מסך של קל-קו זה לא כ"כ קשה ויש אנשים שכבר עשו את זה, הלוואי שימכרו את המסך כמוצר בחנות אלקטרוניקה וכל אחד יוכל להתקין בביתו מסך, לבחור כמה תחנות שיוצגו ועוד.

מסך כמו מסגרת תמונות אלקטרונית אבל מחוברת לאימייל ומציגה את התמונות של ההודעות החדשות ללא מגע. יהיה שימושי ביותר להביא כמתנה לסבתא שלא מבינה איך פותחים מייל ואיך רואים את התמונות שהנכדים שלחו. (אפשר לסכם ששולחים מייל עם תמונות בלבד ובלי דרייב, כמו ששולחים להדפסה קובץ PDF ע"י כתובת המייל של המדפסת)

סמרטוטית

משתמש צעיר
אני כעת מקבלת עירויים של ברזל פעמים בשבוע
ומתי שאני צריכה לעשות באותו יום גם בדיקות דם וגם עירוי פשוט דוקרים אותי פעמים
הגיעה הזמן למצוא פתרון לתופעה הכואבת ולא נעימה.

ולמוצא איזה פטנט למציאת הוריד גם בחורף הקר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה