דיון יש כשרות של הרב גרוס על הבשר הטרי באושר עד?

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בשנים האחרונות יצאה שחיטה של הרב גרוס יחד עם כשרות בית יוסף - עטרה שמשווקת במחירים מוזלים ברשתות
באושר עד משווק גם בשר טרי וקפוא של עטרה עם כשרות בית יוסף בלבד במחירים כמובן זולים
לעיתים, ניתן למצוא בשר גם עם חתימה של הרב גרוס, ממש פעם ביובל.

ראיתי גם כאן בפורום וגם שמעתי מאנשים שהרב גרוס אכן מכשיר את הבשר, אך מסרב ששמו יתנוסס על תעודת הכשרות היות וגם החלקים שהאשכנזים לא אוכלים, נמכרים שם, זה קצת מוזר בעיני, הן בגלל הבשר הקפוא ומפורק, והן בגלל שאני מאמין שאושר עד היו מחלקים את המקררים לשתיים או מוצאים פתרון אחר.
יש למישהו בסיס מידע אמין בסיפור הזה?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לאחרונה יש בשר בשיתוף של עטרה וגרוס אמור להופיע הכשר על האריזות. (הרב גרוס בעצמו אמר לגיסי)

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
הבשר של הרב גרוס באושר עד הוא לא טרי
הוא נראה כטרי בגלל צורת הוואקום באריזה
מדובר בבשר בד"כ שלא נשחט בארץ

Pini zeli

משתמש חדש
בשנים האחרונות יצאה שחיטה של הרב גרוס יחד עם כשרות בית יוסף - עטרה שמשווקת במחירים מוזלים ברשתות
באושר עד משווק גם בשר טרי וקפוא של עטרה עם כשרות בית יוסף בלבד במחירים כמובן זולים
לעיתים, ניתן למצוא בשר גם עם חתימה של הרב גרוס, ממש פעם ביובל.

ראיתי גם כאן בפורום וגם שמעתי מאנשים שהרב גרוס אכן מכשיר את הבשר, אך מסרב ששמו יתנוסס על תעודת הכשרות היות וגם החלקים שהאשכנזים לא אוכלים, נמכרים שם, זה קצת מוזר בעיני, הן בגלל הבשר הקפוא ומפורק, והן בגלל שאני מאמין שאושר עד היו מחלקים את המקררים לשתיים או מוצאים פתרון אחר.
יש למישהו בסיס מידע אמין בסיפור הזה?

Pini zeli

משתמש חדש
אני עובד בעטרה והבשר אינו בהכשר הרב גרוס חוץ ממה שנשחט בפולין וכרגע אין על זה פלומבה של הרב גרוס אבל לפי שיחתי עם הרבנים בקרוב ישווק הבשר מפולין עם ההכשר של הרב גרוס . אמר לי הרב רוזנטל נאמנו של הרב גרוס

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני עובד בעטרה והבשר אינו בהכשר הרב גרוס חוץ ממה שנשחט בפולין וכרגע אין על זה פלומבה של הרב גרוס אבל לפי שיחתי עם הרבנים בקרוב ישווק הבשר מפולין עם ההכשר של הרב גרוס . אמר לי הרב רוזנטל נאמנו של הרב גרוס
הבשר שנשחט בפולין הוא בכשרות הרב גרוס רק ללא פלומבה?
היכן הוא משווק?

SHAIKI

משתמש חדש
הבל !!!
שקר !!!!

רק הבשר שיש עלין גם פלומפה של הרב גרוס
רק ורק ורק ורק הוא בהכשר שלו !!!!

SHAIKI

משתמש חדש
הבשר שלו בפולין כבר מיצר כ 7 שנים ומשוווק רק באירופה
ועכשיו הגיע גם לארץ חלק מאד קטן שלו

ומה שאין עליו פלומפה של הרב גרוס
זה לא בהכשר שלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה