יש כאן מישהו שרכש דירה ברמה ד' בבית שמש בתקופה האחרונה???

מצב
הנושא נעול.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מה המחירים היום ל3 חדרים אם\ללא אופציה?
אני מכיר רק דירה אחת למכירה
דירה של כמעט מאה מטר בנוי
פלוס אופציה בנוי קרוב לאכלוס
מחיר באזור 2.1
פרסום בעקרון אסור פה
אז שאר הפרטים בטלפון
אבל רק לרציניים
הרבה הצלחה

רותי חנה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כן יש דירות למכירה בבית שמש
אם מישהוא מעונין בדירת 3 חדרים בג2 -יפיפיה עם נוף ואוויר
בפחות מ2K
יכול ליצור איתי קשר 0504149028

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני אישית לא דיברתי על הבטון והברזל וחומרי הגלם של הדירה
אלא דיברתי על עליות הקרקע

ובהחלט כן שהמדינה תממן לזוגות צעירים שאין להם דירה נוספת את עליות הקרקע
מדוע שהמדינה תיקח משאב ציבורי ששיך לכל עם ישראל ותגבה עליו כסף

ובפרט שמדובר במוצר צריכה הכי בסיסי שיש!!

אולי גם שהמדינה לשיטתך תיקח מס על עצם היותך תושב מדינת ישראל?
על זה שאתה משתמש באוויר שלה וכו??

אגב לדעתי המדינה בדרך הזאת (במצב הנתון)
יכולה להעביר את הזוגות הצעירים לפרייפריה בקלי קלות
'המדינה' זה לא איזה גוף כובש זר, אלא זה הגוף שמנהל את הכספים שלי ושלך.
למדינה יש כך וכך הוצאות, כך וכך הכנסות, וזה צריך להתאזן איך שהוא. חלק מההכנסות של המדינה, שאיתם היא משלמת לבתי החולים, לסלילת הכבישים, לבתי ספר, מעונות, לצבא, למשטרה וכו' וכו', זה מקרקעות המדינה.

ב'מחיר למשתכן' המדינה מכניסה את היד לכיס, ובהחלט 'מוכרת' את הקרקע במחיר זול מאד.

כשהקבלנים מספרים לך על '50 אחוזים ממחיר הדירה שהוא מיסים', זה שקר, וזה נועד רק כדי להסיח את הדעת ממאות האלפים שהם מרוויחים על כל דירה ודירה. הרי ברור שאם לבנות דירה בבית שמש עולה להם רק 800,000, הם לא ימכרו לך את זה בפחות ממיליון ושמונה מאות, הרי הם לא פילנתרופים, כן?! אבל 'המדינה', היא זו שצריכה למכור את הקרקע במחירים אפסיים, כדי שהקבלנים ירוויחו עוד קצת...

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
'המדינה' זה לא איזה גוף כובש זר, אלא זה הגוף שמנהל את הכספים שלי ושלך.
למדינה יש כך וכך הוצאות, כך וכך הכנסות, וזה צריך להתאזן איך שהוא. חלק מההכנסות של המדינה, שאיתם היא משלמת לבתי החולים, לסלילת הכבישים, לבתי ספר, מעונות, לצבא, למשטרה וכו' וכו', זה מקרקעות המדינה.

ב'מחיר למשתכן' המדינה מכניסה את היד לכיס, ובהחלט 'מוכרת' את הקרקע במחיר זול מאד.

כשהקבלנים מספרים לך על '50 אחוזים ממחיר הדירה שהוא מיסים', זה שקר, וזה נועד רק כדי להסיח את הדעת ממאות האלפים שהם מרוויחים על כל דירה ודירה. הרי ברור שאם לבנות דירה בבית שמש עולה להם רק 800,000, הם לא ימכרו לך את זה בפחות ממיליון ושמונה מאות, הרי הם לא פילנתרופים, כן?! אבל 'המדינה', היא זו שצריכה למכור את הקרקע במחירים אפסיים, כדי שהקבלנים ירוויחו עוד קצת...
המדינה לא אמורה להרוויח ממשאב קרקע ציבורי לזוגות שאין להם דירה
קראתי בשבוע האחרון בעיתון משפחה על אחד בשם אקירוב (אם אינני טועה)
הוא קבלן
וטען שאלו המספרים שהמדינה מרוויחה 50 אחוז לערך
וגם שמעתי את זה מספיק פעמים ממקורות מוסמכים ככה שאני סומך על זה
ומי שלא מאמין שפשוט יבדוק
צריך פשוט לעשות חשבון פשוט מהי עלות הקרקע לקבלן
ב.כמה מעמ אנחנו משלמים על הדירה בכללות
שניהם ביחד מגיעים לסדר גודל של 50 אחוז!!

ולעניין ההגרלות
נו באמת אתה לא באמת מאמין לעצמך נכון?
רק חסר שהמדינה תגריל לניצולי השואה בתי אבות אם יהיה לה מחסור
הכספים של ההגרלות הללו הם קמצוץ מהמיסים שעושה המדינה מדי שנה על גבי זוגות אומללים

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
המדינה לא אמורה להרוויח ממשאב קרקע ציבורי לזוגות שאין להם דירה
קראתי בשבוע האחרון בעיתון משפחה על אחד בשם אקירוב (אם אינני טועה)
הוא קבלן
וטען שאלו המספרים שהמדינה מרוויחה 50 אחוז לערך
וגם שמעתי את זה מספיק פעמים ממקורות מוסמכים ככה שאני סומך על זה
ומי שלא מאמין שפשוט יבדוק
ב.כמה מעמ אנחנו משלמים על הדירה בכללות
שניהם ביחד מגיעים לסדר גודל של 50 אחוז!!

ולעניין ההגרלות
נו באמת אתה לא באמת מאמין לעצמך נכון?
רק חסר שהמדינה תגריל לניצולי השואה בתי אבות אם יהיה לה מחסור
הכספים של ההגרלות הללו הם קמצוץ מהמיסים שעושה המדינה מדי שנה על גבי זוגות אומללים
אני מציע לך לא להאמין לקבלן שהוא נוגע בדבר.
רק תבדוק כמה עולה דירה בקבוצת רכישה, וכמה עולה אותה דירה עצמה אצל קבלן, ותגיע להבדלים עצומים. לפעמים מדובר במחיר כפול.
מאחר שהקבלן מוכר את הדירה במחיר השוק, ואינו עושה שום הנחה לרוכש בגלל שבניית הדירה עלתה לו פחות - אין שום סיבה שהמדינה תפסיד כספי מיסים, שיגיעו אך ורק לכיס של הקבלן, ולא יביאו להנחה של שקל אחד לקונה.

אאאא....

משתמש פעיל
ושלא יובן אחרת...לא כיף לנו בכלל שזה המחירים זה כואב לנו בכיס מאודד מאודד אני לא שואלת בהתרסה אלא בכאב
בסופו של דבר אנחנו אלה שלא ישנים בלילה ובקושי נושמים ביום מרוב לחצים תהיות ספקולציות התלבטויות חיפושים טלפונים בירורים וקשה לנו מאודד לקבל החלטה סופית בגלל המחירים ההזוים השאלה מי יודע מה ילד יום
בכאלה דילמות מתייעצים עם רב.

אאאא....

משתמש פעיל
מעל 3 אלף צופים ולבנתיים אין אחד שטוען שהוא קנה ברמה ד בבית שמש.

יש כאלה שמכירים את הבן דוד השלישי של השכן ויש כאלה שטוענים שזה חוצניקים, אבל כנראה שהכל שטויות, אין כמעט אנשים שרכשו או הולכים לרכוש במחירים האלה.
ולמתלבטים ההצעה שלי תמתינו ותשכירו דירה החוק מאוד לטובת השוכרים, וגם המשכירים לחוצים עם ההחזרי משכנתא ויש שם הצפה של דירות.
ואם בכל זאת החלטתם לרכוש תשאירו הודעות התעניינות בכל המשווקים והמוכרים שמפרסמים ואתם תראו שבתוך שבוע הם יחזרו אליכם עם הצעות יותר טובות.

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
מעל 3 אלף צופים ולבנתיים אין אחד שטוען שהוא קנה ברמה ד בבית שמש.

יש כאלה שמכירים את הבן דוד השלישי של השכן ויש כאלה שטוענים שזה חוצניקים, אבל כנראה שהכל שטויות, אין כמעט אנשים שרכשו או הולכים לרכוש במחירים האלה.
ולמתלבטים ההצעה שלי תמתינו ותשכירו דירה החוק מאוד לטובת השוכרים, וגם המשכירים לחוצים עם ההחזרי משכנתא ויש שם הצפה של דירות.
ואם בכל זאת החלטתם לרכוש תשאירו הודעות התעניינות בכל המשווקים והמוכרים שמפרסמים ואתם תראו שבתוך שבוע הם יחזרו אליכם עם הצעות יותר טובות.
3000 צפיות לא צופים
כיום מי שעל הגובה זה המוכרים
אין היצע של דירות למכירה
ממה שאני יודע
בירושלים
בית שמש
קריית ספר
קריית גת
(בני ברק)

דיויד כץ

משתמש פעיל
מעל 3 אלף צופים
התכוונת צפיות
נראה לי שאתה לבד אחראי על כמה מאות מהם;);)

אני מציע לך לא להאמין לקבלן
תעשו חשבון פשוט אם בדימונה דירה חדשה עולה מיליון מאתיים פחות מהמרכז במקרה הטוב ועלות הבנייה פחות או יותר דומה זה אומר שלפחות 50% הולך למדינה חוץ מיזה שגם בדימונה המדינה לוקחת כסף על הקרקע
הפתרון היה ויהיה הגדלת הצע מיידית ולא כל מיני פלסטרים מיותרים כמו מחיר למשכן שרק מעכב את הביקוש אבל לא באמת מוריד אותו ולא מטפל בבעיית משפרי הדיור שלפעמים הם לא פחות נזקקים מאנשים שמחפשים דירה ראשונה (הם פשוט מעשיים יותר ולא סומכים על ההבטחות של המדינה)

אאאא....

משתמש פעיל
יש ויש
תשאל כל מי שמתעסק בתחום בפרט בבית שמש
מה יש יותר, קונים או דירות
מדבר על מחירי השוק ולא אותם 5 דירות שרוצים תמיד 100,000 מעל מחיר השוק וכשהמחיר עולה הם מיד מעלים שוב וחוזר חלילה
אז תביא לי כאן כמה כאלה שיש להם את האפשרות.
לבנתיים אין אפילו אחד.

אאאא....

משתמש פעיל
תראה כמה תקפתם את האחת שהעזה להגיד שחושבת לקנות, ותבין למה אנשים לא נחשפים
היכן תקפתי?
ראיתי חבר שהולך לקחת הלוואה מאחד בפרדס כץ, והסברתי לו את הסיכונים בזה... ובמקום זה נתתי לו אפשרויות מימון פחות מסוכנות זה נקרא לתקוף?

אני456

משתמש מקצוען
היכן תקפתי?
סתם בשביל בהירות הדיון,
מוכן לכתוב מאיזה נקודה אתה מגיע?
רוצה למכור? רוצה לקנות? מחפש דירות לילדים? תושב בית שמש? תושב ירוחם?

לכל מקום יישוב בארץ יש קומץ אנשים ומעלה שרוצה לגור שם משלל סיבות,
סבתא שלו גרה שם והיא צריכה עזרה צמודה, העבודה שלו ממוקמת מטר משם ברגל, הוא שוכר שם כבר שנים ולא מתאים לו להעביר עכשיו את הילדים מוסדות לימוד, הוא מעדיף להישאר צמוד לשטיבל שלו מאשר לראות את כספו משגשג בשוק ההון - ועוד ועוד סיבות כמניין המחפשים.

מתמטיקה פשוטה אומרת שאם קומץ האנשים הלז עולה על קומץ הדירות שנמכרות באותו יישוב דמיוני, מחירי הדירות שם לא ירדו וההפך.

מעוניינים להסביר לאנשים כמה לא רווחי לקנות דירה להשקעה בבית שמש? אדרבה.
אבל לנסות לחתור לנקודה כאילו אין נפש חיה שמעוניינת לקנות שם, לא כ"כ תואם את המציאות העכשווית של מחירי הדירות במקום.

אאאא....

משתמש פעיל
סתם בשביל בהירות הדיון,
מוכן לכתוב מאיזה נקודה אתה מגיע?
רוצה למכור? רוצה לקנות? מחפש דירות לילדים? תושב בית שמש? תושב ירוחם?
יש לי דירה, לא מחפש למכור או לקנות או דירות לילדים.
כואב לי לראות תגובות כמו זה
ושלא יובן אחרת...לא כיף לנו בכלל שזה המחירים זה כואב לנו בכיס מאודד מאודד אני לא שואלת בהתרסה אלא בכאב
בסופו של דבר אנחנו אלה שלא ישנים בלילה ובקושי נושמים ביום מרוב לחצים תהיות ספקולציות התלבטויות חיפושים טלפונים בירורים וקשה לנו מאודד לקבל החלטה סופית בגלל המחירים ההזוים השאלה מי יודע מה ילד יום

לכל מקום יישוב בארץ יש קומץ אנשים ומעלה שרוצה לגור שם משלל סיבות,
סבתא שלו גרה שם והיא צריכה עזרה צמודה, העבודה שלו ממוקמת מטר משם ברגל, הוא שוכר שם כבר שנים ולא מתאים לו להעביר עכשיו את הילדים מוסדות לימוד, הוא מעדיף להישאר צמוד לשטיבל שלו מאשר לראות את כספו משגשג בשוק ההון - ועוד ועוד סיבות כמניין המחפשים.
ברמה ד' אין סבתות ואין עבודות...

מתמטיקה פשוטה אומרת שאם קומץ האנשים הלז עולה על קומץ הדירות שנמכרות באותו יישוב דמיוני, מחירי הדירות שם לא ירדו וההפך.

מעוניינים להסביר לאנשים כמה לא רווחי לקנות דירה להשקעה בבית שמש? אדרבה.
אבל לנסות לחתור לנקודה כאילו אין נפש חיה שמעוניינת לקנות שם, לא כ"כ תואם את המציאות העכשווית של מחירי הדירות במקום.
ולבנתיים הוכח כאן בפורום שאין כרגע מספיק מתעניינים רצינים (גם באולמות תצוגה של רכבי יוקרה יש שם המון מתעניינים שלא באמת הולכים לקנות).
ועוד לא הוכח כמה דירות שלא נמכרו יש עדיין לקבלנים.

אני456

משתמש מקצוען
ולבנתיים הוכח כאן בפורום
כאמור, אין לי דבר וחצי דבר עם בית שמש.
אבל לא ידוע לי שיש צורך בניק בפרוג ע"מ לרכוש שם דירה :)

אפשר אולי לעקוב אחרי יד2 לאורך תקופה ולראות האם דירות נעלמות מהלוח או נתקעות שם, וכן לנטר דיווחי עסקאות נדל"ן באזור בית שמש באתר רשות המיסים.
כמובן ששתי האופציות לא בהכרח נותנות תמונה מלאה אבל הן כנראה נותנות נתוני אמת יותר משמעותיים מאשר הודאת בעל הדין מעל גבי פרוג.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה