שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

מטריצה

משתמש פעיל
אני מחפשת איור מתוק עדיף רק קו ללא צביעה של דובי ישן במיטה / ילד מחזיק דובי
אפשרי ?

רכות

משתמש רשום
שוב תודה מראש .. על הלב הרחב למען כולנו..
יש מצב לקבל רקע מרגש שבו רואים בצד ספר תורה +חופה של הספר התורה ואורות מתוך הרכב תהלוכה?
תודה (ללא אנשים כלל)

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אני מחפשת איור מתוק עדיף רק קו ללא צביעה של דובי ישן במיטה / ילד מחזיק דובי
אפשרי ?
_2fd3eb54-4245-4d4b-ab13-eb39b467c61d.jpeg

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
דרוש להפעלה מקצועית ושווה במיוחד
עם בלונים - תמונה או ציור שיתאר את זה טוב (על רקע לבן).
אולי מדורה גדולה מבלונים ומסביב בלונים שווים בצורות

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
דרוש להפעלה מקצועית ושווה במיוחד
עם בלונים - תמונה או ציור שיתאר את זה טוב (על רקע לבן).
אולי מדורה גדולה מבלונים ומסביב בלונים שווים בצורות
הכי קרוב שהצלחתי להגיע זה- (בלקסיקה)
1715873660740.png

1715873713517.png

או זה- (נייטקפה)
1715873785545.png

אולי @מכוון גבוה או @טוב עין יוכלו ליצור משהו יותר לעניין...

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
אשמח מאוד לתמונה בתנועה ספירלית או מעגלית(תמונת נוף אבל לאו דווקא) עם הפסוק "הבוטח בה' חסד יסובבנו"
תודה עננקית

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אשמח מאוד לתמונה בתנועה ספירלית או מעגלית(תמונת נוף אבל לאו דווקא) עם הפסוק "הבוטח בה' חסד יסובבנו"
תודה עננקית
שוב נאמר את מה שנאמר לעיל המון פעמים, טקסט בעברית כרגע לפחות אינו כלול ביכולות של כל הבינות שאני מכיר, אפשר לעשות תמונה כלשהיא בבינה ולהוסיף עליה כיתוב בכל תוכנה אפילו בוורד

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שוב תודה מראש .. על הלב הרחב למען כולנו..
יש מצב לקבל רקע מרגש שבו רואים בצד ספר תורה +חופה של הספר התורה ואורות מתוך הרכב תהלוכה?
תודה (ללא אנשים כלל)
קשה מאד להסביר לבינה מה זה ספר תורה ויצאו לי תוצאות מאד מאד מצחיקות ומשונות, הרי לפניך התוצאות הטובות ביותר הגם שהם רחוקות מאד מלהיות מושלמות, אולי אחרים יצליחו יותר
a-stunning-and-vibrant-scene-captures-the-processi-oB2_unjMRqGIT2UsrJ8reg-uIgLbz6jTm6Wah5aUJ2...jpeg
a-stunning-and-vibrant-scene-captures-the-processi-vfbi1P1xTBSKEJ9BMD_NWQ-LUKVv4lFRSOf2pDgDlu...jpeg
a-stunning-and-vibrant-scene-captures-the-processi-DmjEdOsxTUmdgtThroAEvw-Ft6_6fFPQ2qtIDDQvBF...jpeg
_39fb1bd9-8eb4-4541-ba81-c676439c8305.jpeg
_7c31dc66-00ec-4b2a-a41a-7a62392d976a.jpeg
an-exciting-and-delicate-background-page-where-you-Mvbz1coARXK1qnXK8D8kSA-72HEC5thQGeYiIcN-bk...jpeg
_697d5def-d791-4cda-927d-1f5ead3d3a49.jpeg

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
קשה מאד להסביר לבינה מה זה ספר תורה ויצאו לי תוצאות מאד מאד מצחיקות ומשונות, הרי לפניך התוצאות הטובות ביותר הגם שהם רחוקות מאד מלהיות מושלמות, אולי אחרים יצליחו יותר
צפה בקובץ המצורף 1653486צפה בקובץ המצורף 1653487צפה בקובץ המצורף 1653488צפה בקובץ המצורף 1653489צפה בקובץ המצורף 1653490צפה בקובץ המצורף 1653491צפה בקובץ המצורף 1653492
אני חייב לומר שהתוצאות ה"מאוד מאוד מצחיקות ומשונות" שלך דווקא נראות מאוד מרשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה