לארג'

משתמש מקצוען

מישהו מכיר?
המלצות?
ממליץ על המקום אבל המחיר גבוה

Rivka_t

משתמש פעיל
השאלה אם זה באמת שווה את המחיר
זאת אומרת עד כמה שיש תקציב?

אנא אימר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יש שם בריכה מחוממת, ג'קוזי, חצר מהממת עם מנגל. המקפיא מלא גלידות והארונות מלאים חטיפים- זה בתשלום נפרד ועולה ממש כמו בחנות ולא יותר יקר.
מקום יפה ואוירה ממש טובה, הכל נקי ומסודר. יש שם רשימה של כל החנויות שאפרש להזמין מהם אוכל+ כשרויות+ שעות פתיחה. ויש שם פרטיות מוחלטת
בקיצור- הגענו לשם וממש הרגשנו שחשבו על כל פרט שיהיה נעים ונח.
אני מעלה פה את המודעה עם הפרטים. מי שרוצה הם שולחים במייל סרטון של כל הצימר מבפנים. אם רוצים אני יכולה לעלות אותו לפה.
ממליצה
האם הבריכה בריבל

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לא הפן ההלכתי מפחיד אותי
זה לא נעים לי עם עצמי שיש למישהו תיעוד שלי בבריכה
בכל אופן זה יציאה זוגית לזו"ץ
לא זוג מבוגר הסיטואציה קצת אחרת
תרגיעו כל הצעירים עם הדמיון שהעולם נולד אצלכם....
אין שום הבדל בין זוג צעיר לותיק בעניין.

לילי צחור

משתמש חדש
זה קטן- אבל חמוד- והבריכה ממש גדולה (לא בריכת עמודים מעצבנת- אלא בריכה גדולה)- יש שם חצר קטנה וחמודה והמטבח חמוד- ויש שם מה שצריך- למה צריך יותר גדול מזה?- זה יחידה לזוג, לא אולם התעמלות- וגם לא גרים שם- רק נמצאים לילה או שניים..
בצימר שכתבת פנינת המור - בחשמונאים, האם הבריכה בנויה או על עמודים?
האם היא מוצנעת לחלוטין?

כתיבת תוכן

משתמש פעיל
תרגיעו כל הצעירים עם הדמיון שהעולם נולד אצלכם....
אין שום הבדל בין זוג צעיר לותיק בעניין.
לגמרי! מישהו צריך לספר לזוגות הצעירים שהחיים ממשיכים באותה צורה גם אחרי כמה שנים...
סתם עצוב בשבילם שהם חושבים שאחרי כמה שנים הכל נגמר...

קלימנטינה

משתמש רשום
בצימר שכתבת פנינת המור - בחשמונאים, האם הבריכה בנויה או על עמודים?
האם היא מוצנעת לחלוטין?
זאת בריכה חפורה- לא על עמודים (אמיתית;)) והיא מוצנעת לגמרייי- (היא בנויה מתחת לאדמה- זה כמו בריכות ציבוריות רגילות..)

בננית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
השאלה אם זה באמת שווה את המחיר
זאת אומרת עד כמה שיש תקציב?
מקום מומלץ ממש.
היינו שם לפני שבועיים.

ריידרים יש גם במוב גמזו/יער בן שמן.
טיול זוגי מהמם לדעתי
במיוחד בתקופה הזו
חויה משחררת מאוד

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
המלצה שווה מאתמול- פסטיבל המרקים במלון ענבל (בירושלים) זה בעצם מתקיים כל חורף כל יום לדעתי משעות הצהריים, יש שישה סוגי מרקים, הרבה לחמים מעניינים מתבלים סלטים וכל מיני תוספות למרק (גבינצ פרמזן זרעונים קרוטונים וכל מני) התשלום הוא 89 לאדם וזה בעצם ללא הגבלה זאת אומרת שאפשר לקחת כמה שרוצים, לגבי הכשרות שוחחתי באופן אישי עם המשגיח והוא אמר שכך- הירקות כולם גוש קטיף הגבינות בכשרויות שונות (מבד"ץ בית יוסף ומעלה לא פחות מזה וכמובן חלב ישראל למהדרין מן המהדרין) והלחמים מגיעים ממאפיית טלר בירושלים. בקיצור שווה ממש הייתי שם כבר פעמיים החורף וממליצה בחוםםם יש אוירה טובה ויוקרתית והמרקים באמת טעימים :) יש להזמין מקום מראש באתר שימו לב.

Yael Mor

משתמש מקצוען
יש למישהו המלצה על סדנאות או סיור מעניין, משהו בסגנון של כד וחומד/יער הקקאו(מכירים בהכשר טוב?)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה