דרוש מידע טיפים לנקיון הבית בפסח

**Moko**

משתמש פעיל
יש בקבוק כחול קטן שההוא מעולה לניקוי כלי כסף
הנוזל שלו בצבע ורודוצריך לנער היטב לפני השימוש
אנחנו משפשפים את הכלים עם סמרטוט שמיועד לשמשות (סמרטוט חלק כזה.. לא מיקרופייבר. כמו מנקה משקפיים גדול) ככה שהחומר מכסה הכל, ואז שוטפים עם סבון כלים ויוצא מבריק

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
טיפ לפסח ולכל ימות השנה
פעם בשבוע שבועיים עושה מכונה של כל הסמרטוטים בכל הגדלים
רבע שעה - מתייבש ממש מהר
ויפה מרססת אוקסיג'ן ויש לי סמרטוטים חדשים בריח טוב, וכמובן נקיים
אני עושה פעמיים בשבוע

ללי ללוי

משתמש רשום
מוציאים את הפילטרים ושוטפים עם מים. מייבשים היטב ומחזירים למקום.
ניקוי המזגן, אני מכירה שהרבה עושים את הרעיון הזה, גם אני עשיתי את זה שנה שעברה והשנה גם מתכוונת לעשות
להוציא מהחשמל, לפרק את הרשתות
ו... צינור מים חזק חזק, כן, לא לפחד בכל פינה ופינה, ניתן להוסיף סנט מוריץ אם המזגן במטבח ומלא בשומנים, לשפשף מה שניתן
אני המתנתי לפחות יומיים ורק אז החזרתי את המזגן לפעולה
יצא מדהים
לא לוקחת אחריות :)

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
ניקוי המזגן, אני מכירה שהרבה עושים את הרעיון הזה, גם אני עשיתי את זה שנה שעברה והשנה גם מתכוונת לעשות
ו... צינור מים חזק חזק, כן, לא לפחד בכל פינה ופינה, ניתן להוסיף סנט מוריץ אם המזגן במטבח ומלא בשומנים, לשפשף מה שניתן
יצא מדהים
וואו אנחנו שילמנו מאות שקלים לטכנאי מזגנים ששטף את המזגן בלי שום חומרים, רק מים. טוב לדעת שאפשר גם לבד

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לגבי מכונות כביסה, כמו ניקוי של המייחם או כל דבר שיש בו אבנית,
להוסיף מלח לימון , או סודה לשתיה חוץ מהחומץ,
למכונת הכביסה המליץ לי טכנאי לשים לפחות 4 שקיות בתוך התוף עצמו ואז לשים גם חומץ בפנים וגם בתוך המקום של המרכך (בנדיבות עדיף פעם בכמה זמן בקבוק שלם.)
90 מעלות בשביל החיידקים, ואז אחרי שעובד נגיד שעה או חצי שעה לעצור כשכל המים עוד מלאים ולתת לזה לשבת לילה,
בבוקר להפעיל שוב על וכשמסתיים לפתוח את התוף ואת המקום של המרכך שהתאוורר (בככלל אחרי כל כביסה לתת לזה איוורור.
כמובן את המגרה להוציא ולנקות, אני מרססת באקונומיקה את המקום של המגירה בלי המגירה.
חוץ מזה יש מקום למטה במכונה שצריך לפתוח בהברגה ולנקות אותו כי שם נתקעים המון דברים (זהירות מוציא מים קצת החוצה).

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לגבי ניקיונות לפסח,
אניי עשיתי את התנור , שיהיה נקי , כי זה לוקח לי תמיד המון זמן .
אני מנקה ושמה על כל התבניות נייר כסף כולל בגז ,
אחרי זה גם אם מלוכלך אני עוברת בקטנה זה יותר קל,
משחקים אני מכניסה מה שאפשר לאמבטיה עם אבקת כביסה והילדים מפסוטים לנקות אחד אחד (אין על משחקים במים)
ואחרי זה מעבירים למרפסת הנקייה לייבוש.
או שחלק מהילדים עושים אמבטיה עם המשחקים ועל הדרך מנקים אותם אני באותו זמן מנקה את הארון באמבטיה .
וגם את התנור באמבטיה.

happy pink

משתמש חדש
איך מנקים כיריים מנירוסטה שלא ישארו סימנים? ( הפיניש אחרי הנקיון היסודי...)

shani123

משתמש מקצוען
יצא מדהים
ומה עם כל הקירות (והארונות) מסביב? זכו לשטיפה הגונה ג"כ...

בלדה

משתמש רשום
לכלי כסף,

חומר בשם 'סילבו', הכי טוב שנוסה עד כה.

זה מגיע כשכבות חומר (מעין צמר גפן דחוס) ספוג בחומר,

קופסת מתכת עגולה קטנה עם מכסה כחול, לשים לב שמיועד לכלי כסף כי יש גם חומר ייעודי לנחושת.

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
לכלי כסף,

חומר בשם 'סילבו', הכי טוב שנוסה עד כה.

זה מגיע כשכבות חומר (מעין צמר גפן דחוס) ספוג בחומר,

קופסת מתכת עגולה קטנה עם מכסה כחול, לשים לב שמיועד לכלי כסף כי יש גם חומר ייעודי לנחושת.
היכן ניתן להשיג?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה