דרוש מידע טיפול רגשי לשכלתנית? יש כזה דבר?

א. כהנא

משתמש מקצוען
יש לך משהי להמליץ לי עליה?? חשוב לי מאוד שתהיה חכמה ומבינה בתחום הזה ספציפית ועוד יותר חשוב לי שתהיה לעניין, לא נמרחת ומדברת לאט ובטון צומיסטי מעצבן..
הפתרון היחידי הוא שיחות?? , מתיש אותי יש למשהו המלצה על כוון אחר שיכול לעזור???

תודה רבה !!!!!!!!!!!
כתבתי כבר,
יש לי המלצה למישהי מדהימה, אפרט לך באישי,
רוצה לתת לי מייל?

פרח!

משתמש צעיר
אם היא טיפוס שכלתן - שלא תלך למטפלת רגשית, אלא לפסיכולוגית מקצועית.
עם תואר והכל
אני מכירה כמה שכליות וחכמות מאד שסולדות מכל מה שאמרת - צומי, מריחות שהולכות לפסיכולוגית מקצועית ונהנות מאד,
קידם ומקדם אותן מאד.
בגדול - לא הייתי הולכת למישהי בלי תואר / שלא רשומה במשרד הבריאות/ הרווחה וכו.

ארמון חול

משתמש פעיל
אם היא טיפוס שכלתן - שלא תלך למטפלת רגשית, אלא לפסיכולוגית מקצועית.
עם תואר והכל
אני מכירה כמה שכליות וחכמות מאד שסולדות מכל מה שאמרת - צומי, מריחות שהולכות לפסיכולוגית מקצועית ונהנות מאד,
קידם ומקדם אותן מאד.
בגדול - לא הייתי הולכת למישהי בלי תואר / שלא רשומה במשרד הבריאות/ הרווחה וכו.
כמובן....
היא רוצה עזרה והכוונה והרבה עבודה עצמית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה