דרוש מידע טיפול רגשי לילד- איך מתחילים?

יחשבאף

משתמש מקצוען
לבן שלי, בן העשר יש קושי רגשי כלשהו שאני חושבת שדורש טיפול.
הבעיה היא שאני לא ממש יודעת איפה להתחיל...
איך יודעים למי ללכת?
איך יודעים איזו סוג תרפיה מתאימה?
עם מי אפשר להתייעץ בנושא?
אשמח לקצת עזרה והכוונה.
בבני ברק כמובן

שירה 34

משתמש מקצוען
אם את בירושלים
יש את מרכז תעצומות
מרכז בתוכו מגוון מטפלים לילדים

מעצבי על

משתמש פעיל
דבר ראשון לפנות לרופא ילדים כדי שהוא יפנה אותך למכון להתפתחות הילד ומשם הם נותנים טיפולים מתאימים לפי אבחון וכו' וגם כך יהיה לך החזרים במקרה ותרצי מימון מהקופה

יחשבאף

משתמש מקצוען
דבר ראשון לפנות לרופא ילדים כדי שהוא יפנה אותך למכון להתפתחות הילד ומשם הם נותנים טיפולים מתאימים לפי אבחון וכו' וגם כך יהיה לך החזרים במקרה ותרצי מימון מהקופה
תודה.
כבר עברנו את הגיל להתפתחות הילד...

פמוטות

משתמש רשום
כדאי לך לחפש מטפל/ת טוב/ה בלי קשר לשום תרפיה
והיא בד"כ שואלת שאלות ומתוך זה יודעת וממליצה לך מה לעשות
או אם יש בחיידר שלו אחת שאחראית לכאלו דברים היא יכולה להמליץ

אמ123

משתמש צעיר
למה את מתכוונת קושי רגשי?
במה זה בא לידי ביטוי?

HennyS

משתמש מקצוען
יש בבני ברק מטעם העיריה את תוכנית 360, טיפול בילד דרך הדרכת הורים. ואם עולה צורך עוברים לטיפול ישירות מול הילד. זה מסובסד כמובן, והמטפלים מקצועיים מהשורה הראשונה.

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
במה הם מתמחים? אשמח לשמוע לא ככ ברור באתר
האתר הוא לא של תעצומות בירושלים.
בעצם תעצומות מתבסס על ראיה רחבה של הילד ושל הסביבה שלו.
באים דבר ראשון לאינטייק, ואז הם בודקים מה הצרכים של הילד, מה הקשיים שלו. אם זה דורש טיפול, איזה טיפול, ריפוי בעיסוק, וכדו'...

123456

משתמש מקצוען
תודה.
כבר עברנו את הגיל להתפתחות הילד...מ
ממליצה קודם לבדוק איזה סוג טיפול את רוצה לפי סוג הבעיה לא הכל מתאים להכל, מים, חיות, רכיבה אומנות ועוד.
אם את במכבי תפני לרופא ילדים ע״מ לקבל הפניה כדי שתקבלי טיפולים מטעם הקופה (מכבי שלי 50 טיפולים מגן זהב 30 טיפולים) אחרי שיש לך הפניה תקבעי באחד מתחומי הטיפול (יש באתר של מכבי רשימה של המכונים והמטפלים שמכבי עובדים איתם)
אח״כ צריך לפתוח קוד במכבי במזכירות כדי שיוכלו להוציא לך טפסי 17.
זה רק נשמע מסובך זה פשוט...
בהצלחה

שירה 34

משתמש מקצוען
במה הם מתמחים? אשמח לשמוע לא ככ ברור באתר
יש להם מגוון טיפולים רגשיים
כמו CBT
תרפיה בבע''ח ועוד
הם נמצאים ליד קרית בנות
מקום חדש, מטופח וגדול

בהתחלה ההורים באים לפגישת אינטיק ואז מחליטים על סוג הטיפול

יש החזרים מקופ''ח

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
בכל תרפיה יש דגשים מסוימים, אבל אני חושבת שיותר חשוב מקצועיות המטפל וההמלצות שיש עליו מאשר הכותרת של סוג התרפיה.
כן יתכן לומר שאם מדובר בקשיים חברתיים כדאי לבחון האם הטיפול האידיאלי הוא בקבוצה, או שקודם יש לעשות עבודה פרטנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה