דרוש מידע טיסה ללונדון

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מבחינת כבודה יש עדיפות ברורה לEASIJET

יוכבדית

משתמש פעיל
מלון centeral hotel בגולדרס גרין.
מלון נחמד, ברחוב הופלן, קרוב גם להנדר גראון, לשטיבלעאך לחנויות הכשרות,
בקיצור מיקום מצוין לשהות בו בלונדון!!
אנחנו נהננו מאד!
המלון של יהודים ולכן המוצרים בארוחת בוקר כשרים, אמנם אין כשרות למלון אבל אנחנו פשוט ביקשנו גבינות סגורות, עגבניות שרי חדפ וכו
כמו כן יש שם פירות כל היום ונותנים לך להכנס למטבח להכין חביתה לבד, על המחבת הכשר שלהם.

אשת כהן

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
יש למישהו מושג מה עושים בלונדון עם תינוק בשבת? כי הבנתי שאין עירוב.

פרוזן

משתמש מקצוען
יש אוטובוסים כל הלילה אל גולדס גרין ישר ביציאה מהשדה ב12 פאונד
ויש את דרכי נועם שעושים הסעות לפי הטיסות שמגיעות מישראל בלי שצריך להזמין מקום.. ב25 פאונד ולוקחים אותך עד איפה שאתה צריך..
שאני צריך להגיע ללונדון אני אוהב לישון בקינג סולומון מאוד פשוט אבל זול ומיקום מרכזי!!!!
לא חושבת שזה בלי הזמנה בדרכי נועם

חוי עם הכל

משתמש מקצוען
חשוב להחליט ראשית באיזה איזור יהודי בלונדון בוחרים להשתכן.
יש את שכונת גולדרס גרין ( שנמצאת בטווח של שעה משדה תעופה גטוויק, ו-40 דקות מלוטון)
ויש את שכונת סטנפורד היל (שנמצאת בטווח של 20דקות מלוטון ושעה+ מגטוויק)
אני פחות מתמצאת גולדרס גרין.
בתוך סטנפורד היל יש המון חנויות כשרות עם מגוון מאכלים גדול שאפשר בקלות ממש להסתדר עם זה לדוג' יש מעדניה של גרודינסקי בקלפטן קומן קרוב לצומת של סטנפורד שיש בה מגוון ענק של ארוחות בוקר, צהרים, תוספות, סלטים, לחמים, קינוחים וכו'.

כמוכ כדאי לשבת קצת לעשות בדיקה של התמצאות באזור. מאד קל להמצא ברכבות. יש מפות של טיוב וקונים כמו רב קו (נקרא אויסטר) ו....תהנו.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לגבי טיסה אני מחפש בקיווי ואז נכנס לאתר של החברה הזולה לפעמים יוצא לי יותר זול..
אני חושב שכמעט תמיד יוצא יותר זול, כי קיווי לוקח על התיווך וכו'.
אבל קיווי בהחלט אתר מעולה לחיפוש מושלם

רחלי ר

משתמש מקצוען
יש למישהו מושג מה עושים בלונדון עם תינוק בשבת? כי הבנתי שאין עירוב.
בן כמה התינוק? יודע ללכת לבד? זה מאוד משמעותי בהלכה! (יש לי שכנה שלא מטלטלת את התינוק הקטן, וכן מטלטלת את אחיו הגדול...)
(אם הוא עבר את גיל שנה, הייתי ממליצה לך לחפש בנרות סידור, בכל הכסף שזה יעלה, או פי שלוש אפילו, להביא למטפלת שלו לשמור עליו בכמה שזה יעלה,
תינוקות בטיסות זה סיוט-סיוט-סיוט, במיוחד בלואו קוסט שאין לך עריסה או כלום, רק כסא צפוף והתינוק עלייך, טרטור. אומלל הילד אומללה האמא. המסקנה שלי מהמסע המטורף הזה היה: או סידור לילד-או כלום. [למען הדיוק אוסיף, שבעלי לא היה איתי בטיסות, וכן שהילדה היתה קרוב לשנתיים-גיל מטורף למדי....היו ילדים במטוס שנמו...])
ועוד אגב אחרון: כמה שעות לפני הטיסה, (יותר מ3) להיכנס לאתר, וכאילו להתחיל בהזמנת כרטיס, עד המקום שרואים איפה הכסאות התפוסים והריקים במטוס. להדפיס את הדף, באופן כזה יש לכם סיכוי למצוא מקום הרבה יותר טוב ממה שהוקצה לכם-עם תינוק להיות באמצע זה סיוט, והכי עדיף מקום ריק לידכם.
אם אין לכם תמונה של המטוס, תלכו אחרונים לגייט, תגיעו למטוס כשכולם כבר יושבים במקומותיהם, תתיישבו במקום שנראה לכם טוב (עם כסאות ריקים), מקסימום? יבוא אדם ויגיד שזה המקום שלו, תפתחו את הכרטיס ו"תגלו" את הטעות, ותזוזו באלגנטיות..... ראיתי כמה ש"התבלבלו" במקומות... לא נורא...

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזי ג'ט זול משמעותית מוויז אייר.
כמו"כ יכולים להיות הבדלים משמעותיים בשעות, לאו דווקא לפי תאריך.
וכן ימי שלישי בד"כ טיסות זולות יותר. שווה להכנס לאתר שלהם לבדוק.

בלת"ק
WIZZ AIR הכי זול
אפשר לבדוק בגוגל טיסות

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
חשוב להחליט ראשית באיזה איזור יהודי בלונדון בוחרים להשתכן.
יש את שכונת גולדרס גרין ( שנמצאת בטווח של שעה משדה תעופה גטוויק, ו-40 דקות מלוטון)
ויש את שכונת סטנפורד היל (שנמצאת בטווח של 20דקות מלוטון ושעה+ מגטוויק)
אני פחות מתמצאת גולדרס גרין.
בתוך סטנפורד היל יש המון חנויות כשרות עם מגוון מאכלים גדול שאפשר בקלות ממש להסתדר עם זה לדוג' יש מעדניה של גרודינסקי בקלפטן קומן קרוב לצומת של סטנפורד שיש בה מגוון ענק של ארוחות בוקר, צהרים, תוספות, סלטים, לחמים, קינוחים וכו'.

כמוכ כדאי לשבת קצת לעשות בדיקה של התמצאות באזור. מאד קל להמצא ברכבות. יש מפות של טיוב וקונים כמו רב קו (נקרא אויסטר) ו....תהנו.
דבר ראשון סטמפורד-היל - stamfordhill (ולא סטנפורד).
דבר שני - סטמפורד היל רחוקה מלוטון 20 דקות?? ממש לא נראה לי. 20 דקות זה מאדג'וור ללוטון.
לדעתי בערך 50 דקות. היא קרובה יותר להית'רו לעומת זאת.

קצת על גולדרס גרין -
שכונה חרדית ממש, עם כל החנויות היהודיות שצריך.
מאוד קל להתמצא בה.
ב2 קצותיה יש תחנות רכבת תחתית (לא כמו סטמפורד היל שצריך לקחת אוטובוס לרכבת) והרכבת מגיעה לאיזורים המרכזיים בלונדון.
בסמיכות קיים קניון גדול מצוין - ברנט קרוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה