סקירה טינקו s5 יש לכם?

באתי לחלום

משתמש מקצוען
יש עכשיו באמזון מוצר זהה עם ביקורות מאד חיוביות
24 אלף לקוחות...
1714634042867.png

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני רוצה לבצע הזמנה מסתוונית עכשיו
איזה ריחות היית ממליצה?
שוב, אני ניסיתי רק את גולד והוא לגמרי נחמד
קיבלתי המלצה על הוטל אבל עוד לא קיבלתי אותו.
בגדול אם את מכירה את הריחות של בובוט אז חלק מהשמות אפילו זהים...

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לפי מה שאני יודעת אין לזה ניקוי עצמי.
זה באמת אחד השיקולים שלנו ולכן הלכנו על הS7.

לא נסיתי את הs5,
אבל שמעתי מאחרים שהוא לא מוריד לכלוכים דבוקים, וכתמים קשים צריכים כמה פעמים וכו',
הs7 מוריד גם לכלוכים דבוקים בקלות (כמובן -לא מסטיק דבוק ולא לכלוכים שמצריכים שפשוף מאוד חזק)
וכן מנקה כתמים קשים בקלות, במיוחד במצבים מקס/אולטרה,
בימים של ערב פסח הצלחתי כמה פעמים להוציא בית מבריק אחרי שהיה מטונף לחלוטין (באמת שלא האמנתי שיצליח...)
כמובן, יתכן שאני טועה והs5 עושה את אותה עבודה.
יש לי את ה5 אני מרוצה ממנו מאד מאד, לא יודעת מה עשיתי קודם... כל הערב פסח, ובפסח עצמו היה ממש יד ימיני, הבית נקי כל הזמן וזה פשוט חלום
אז קודם כל ודאייי שיש לו ניקוי עצמי, ההבדל בינו לבין ה 7 זה שהוא לא מייבש את המברשת, כדי שלא יהיה ריח רע מהמכשיר, חייבים להוציא את המברשת ולשים אותה לייבוש במקומה בעמדת הטעינה, כדי שלא יהיה ריח רע.

לגבי לכלוכים דבוקים, גם ה 5 בהחלט עושה את העבודה, ויש לו גם כפתור שמגביר את השאיבה והניקוי לרמת לכלוך גבוהה יותר, מנקה בעוצמה, וזה שצריך לעבור פעמיים נכון, גם עם סמרטוט צריך לעבור פעמיים... ולפעמים גם לעזור קצת עם הרגל לשפשף. בד"כ עוברת פעם אחת, ממשיכה בינתיים במקום אחר, וכשחוזרת לאותו לכלוך אחרי כמה שניות זה כבר יורד.
בהצלחה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי את ה5 אני מרוצה ממנו מאד מאד, לא יודעת מה עשיתי קודם... כל הערב פסח, ובפסח עצמו היה ממש יד ימיני, הבית נקי כל הזמן וזה פשוט חלום
אז קודם כל ודאייי שיש לו ניקוי עצמי, ההבדל בינו לבין ה 7 זה שהוא לא מייבש את המברשת, כדי שלא יהיה ריח רע מהמכשיר, חייבים להוציא את המברשת ולשים אותה לייבוש במקומה בעמדת הטעינה, כדי שלא יהיה ריח רע.

לגבי לכלוכים דבוקים, גם ה 5 בהחלט עושה את העבודה, ויש לו גם כפתור שמגביר את השאיבה והניקוי לרמת לכלוך גבוהה יותר, מנקה בעוצמה, וזה שצריך לעבור פעמיים נכון, גם עם סמרטוט צריך לעבור פעמיים... ולפעמים גם לעזור קצת עם הרגל לשפשף. בד"כ עוברת פעם אחת, ממשיכה בינתיים במקום אחר, וכשחוזרת לאותו לכלוך אחרי כמה שניות זה כבר יורד.
בהצלחה
אני שופכת בבית מים בכל מיני פינות ומקומות ואז מתחילה לעבור והבית יוצא סופר נקי כי שפכתי קצת יותר מים מאשר רק עם הדרימי- מקסימום שופכת קצת יותר את המים המלוכלכים יש לי בצד דלי וכל פעם שופכת אליו את המים וסיימתי

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שאלה ברצינות.
אם מחשבים את השטיפה במכשיר מתחילת הכנת המכשיר מילוי מים וסבון, המעבר איתו בכל הבית הריקון במהלך העבודה והמילוי וכו', עד הריקון והניקוי הסופי.
זה לא אותו דבר כמו לשטוף שטיפה קלה...........[קצת מים, גריפה וסמרטוט נוסף.]
היה לי תקופה ונדמה היה שההתקשקשות סביב המכשיר הייתה בבחינת יצא הפסדו בשכרו........

נערך לאחרונה ב:

מקדמיה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
העבודה עם המכשיר יותר קלה
נראה לי שעיקר היתרון שלו שאפשר לתחזק איתו את הניקיון בבית
לעשות שטיפה יסודית פעם בשבוע כרגיל,
ובשאר לעבור איתו מלמעלה באופן יומיומי. [כשעוברים מיד גם הלכלוך פחות נדבק.]

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הבעיה שאין הבדל במכשיר בין אם שטפת 2 מ"ר לבין כל הבית תמיד צריך לרוקן את הלכלוך ולנקות וכו'........

mmt3

משתמש צעיר
זה יותר קל משטיפה קלה (לא כ"כ מסובך...ממלאים מים וחומר, ואח"כ מרוקנים את הלכלוך, כל זה לוקח 1-2 דקות, ולעבור איתו בבית קל מאוד, הוא ממונע) ונותן תוצאה מצוינת.

מקדמיה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבעיה שאין הבדל במכשיר בין אם שטפת 2 מ"ר לבין כל הבית תמיד צריך לרוקן את הלכלוך ולנקות וכו'........
אישית משתמשת בו הרבה, לא יוצא לי לרוקן יותר מפעם פעמיים ביום,
וזה סביר, התוצאה ממש שווה את זה.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
למישהי יש מושג מה יכול להיות הבעיה שהטינקו לא נטען?
לי קרה יום אחד
ניסיתי להחליף שקע, לסדר שוב בעמדת הטעינה, הלוך-חזור
בסוף התברר שזה פשוט לא היה מחובר עד הסוף בטינקו עצמו, לא בחשמל
טיפה השתחרר ולא שמתי לב.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לי קרה יום אחד
ניסיתי להחליף שקע, לסדר שוב בעמדת הטעינה, הלוך-חזור
בסוף התברר שזה פשוט לא היה מחובר עד הסוף בטינקו עצמו, לא בחשמל
טיפה השתחרר ולא שמתי לב.
תודה
כבר בדקתי גם את זה
הוצאתי והכנסתי כמה פעמים.

מה שכן כמעט מהרגע הראשון אני צריכה לסדר אותו שיש בול ממש כדי שיטען.

למישהו יצא להפעיל אחריות למכשיר שקנה מאמזון?
יש אפשרות לשלוח לתיקון בחנויות מקומיות שמוכרות טינקו?

כל עיצה והכוונה תעזור לי מאוד!!

tbh

משתמש מקצוען
שאלה ברצינות.
אם מחשבים את השטיפה במכשיר מתחילת הכנת המכשיר מילוי מים וסבון, המעבר איתו בכל הבית הריקון במהלך העבודה והמילוי וכו', עד הריקון והניקוי הסופי.
זה לא אותו דבר כמו לשטוף שטיפה קלה...........[קצת מים, גריפה וסמרטוט נוסף.]
היה לי תקופה ונדמה היה שההתקשקשות סביב המכשיר הייתה בבחינת יצא הפסדו בשכרו........
לא.
בחישוב של שעה וחצי שלוקח לנו שטיפה כל שבוע, כולל סידור הבית לפני זה, עם הטינקו לוקח חצי שעה הכל, כולל סידור הבית, ריקונים וניקויים שונים של השוטף.
בשטיפה אמיתית צריך להרים או להזיז את כל הכסאות ושאר הדברים על הרצפה למקום אחר ביחד, ובשואב- מזיזים כל כסא, מנקים, ומיד מחזירים למקום,
בשטיפה חייבים לטאטא טוב לפני זה, אחרת סתם ייחסם לך הצנרת.
בשטיפה צריך להכניס הכל לחור...... זה עיקר הזמן. ברוב הדירות אין חור בסלון, זה להעביר את המים לאמבטיה או מטבח, ולגרוף את הכל בתורו, רק זה מוסיף עוד 20 דקות בשביל קצת מים, יותר מזה בשביל המון מים.

זהו, זה באמת הבעיה העיקרית...
אבל אני מרוקנת פעם ביום, אלא אם כן זה מבקש ממני או שניקיתי משהו נוראי במיוחד.

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה הכי זול עכשיו S5 עם משלוח? תודה. בארץ

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה