נחמן ג

משתמש פעיל
יש מסלול קצר יחסית באיזור חיפה שנקרא ''נחל שיח'' הוא לא ארוך והוא די נחמד.
יש גם ''ירכא'' זה מקום עם מתקני אטרקציות, בעיקר לילדים אבל יתאים גם למבוגרים.

יואל זוהר

משתמש מקצוען
תבדקו לפני שאתם מתכננים שלא תיפלו על יום השואה שאז הרבה אתרים סגורים (או שתשאלו מראש את האתרים), יום השואה נראה לי ביום שלישי הקרוב.
בדקנו את זה
שנה שעברה נפלנו כבר
והיה אקשן עם משטרה
עשינו מנגל
ועוברי דרך הזמינו משטרה

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
אתה מקבל רובה אוטומטי (דומה לרובה אמיתי) ואתה מקבל כמות מסוימת של כדורי צבע (הכמות לפי תשלום) ואז אתה נכנס עם הקבוצה לשטח אש כשאתה ממוגן, ומתחילים לירות אחד על השני כמו בקרב אמיתי (יש שם מכשולים ומחסות).
הקטע הוא שזה נגמר ממש ממש מהר. ולא הייתי ממהר לומר שזו חוויה שאסור לפספס.
מענין האם לייזר טאג זה אותו רעיון או משהו חדש ואחר?...

יואל זוהר

משתמש מקצוען
אתה מקבל רובה אוטומטי (דומה לרובה אמיתי) ואתה מקבל כמות מסוימת של כדורי צבע (הכמות לפי תשלום) ואז אתה נכנס עם הקבוצה לשטח אש כשאתה ממוגן, ומתחילים לירות אחד על השני כמו בקרב אמיתי (יש שם מכשולים ומחסות).
הקטע הוא שזה נגמר ממש ממש מהר. ולא הייתי ממהר לומר שזו חוויה שאסור לפספס.
מענין האם לייזר טאג זה אותו רעיון או משהו חדש ואחר?...
בדרך כלל כמה עולה דבר כזה

אין על עם-ישראל

משתמש מקצוען
בדרך כלל כמה עולה דבר כזה
באמת אני שואל מעניין אברכים אטרקציות?
לכו למעיינות עם אמגזית, נרגילה ... ככה לשבת מעל הזמן!
ושוב יש בעין מודע קולנועיות שמשכירים אותם ואתה נוסע למקומות פסטורלים מעיינות שלא נגישות לציבור הרחב
אפשר לשבת שם שעותתת!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה