ביטוח רכב טובול ביטוח רכב, מישהו מכיר?

בטלן לשעבר

משתמש חדש
שלום
רציתי לחדש ביטוח רכב
שני סוכנים מוכרים ישרים והגונים אחד יר''ש מאנ''ש נתנו לי הצעה של 8400
טובול ביטוח נתן לי הצעה של 5200 דרך ביטוח של הפניקס, ממש מתחשק לסגור מלבד מה שאני רוצה לוודא שאין כאן איזשהוא עוקץ
בדקתי הכל
אין השתתפות עצמית
כיסוי צד ג' עד 2 מיליון
גרירה שמשות וכו'.

מה יכול להיות.

האישה הכושית

משתמש רשום
מכירה כמה שעשו ביטוח דרכו
ולפי מה שהבנתי הוא כותב יותר שנות וותק בנהיגה מהאמת ולכן הוא נותן ביטוח זול יותר משמעותית לנהגים חדשים/צעירים
תבקש ממנו לראות את הפוליסה ותבדוק מה כתוב בסעיף הזה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
תבקשו מסוכנות אחרת הצעה דרך הפניקס ותראו את ההבדל.
אם הוא מ****** תתרחקו

נערך לאחרונה ב:

אלי ליכט

משתמש חדש
אם הכוונה היא למשה טובול ביטוח
אז אני עשתי אצלו ביטוח והיה לו שירות פצצה עד שהייתי צריך אותו
לאחר שעשיתי את הביטוח ביקשתי ממנו להחליף לי את החשבון ממנו אני משלם את ביטוח החובה והוא החליף לי את ביטוח צד ג'
בשם הפרטי בפוליסה הוא רשם שם אחר ועד שהצלחתי לשנות את הפוליסה לשם שלי הנשמה יצאה
וכשעשיתי תאונה עצמית וביקשתי מהם לבטל את הביטוח בעקבות הורדת הרכב מהכביש הם מרחו לי את הזמן בטירוף
בקיצור יכול להיות שזה משתלם אבל כדאי לשים לב לכל הפרטים כי אח"כ לך תחפש אותם

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
אצל סוכנים הכל קומבינות.
עדיף אצל מישהו משלנו.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה