דרוש מידע חתימה דיגיטאלית

הפתעה

משתמש מקצוען
אני עובדת עם חשבונית אונליין של ריווחית ומשום מה בחלק מהחשבוניות מס קבלה שאני מוציאה אין חתימה דיגיטאלית.
מישהו יודע להסביר את התופעה ואולי לעזור לי לפתור את זה ?
תודה רבה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני עובדת עם חשבונית אונליין של ריווחית ומשום מה בחלק מהחשבוניות מס קבלה שאני מוציאה אין חתימה דיגיטאלית.
תודה רבה
מה יותר פשוט מלטלפן לריווחית בשעה 8 בבוקר ולקבל תמיכה חינם?

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
תודה רבה
גם לי קרתה התופעה הזו
ואז גיליתי שכשאני שולחת את החשבונית במייל דרך האתר של ריווחית (יש למטה אפשרות כזו) אז זה כן מגיע עם חתימה דיגיטלית.
נסי את זה

הפתעה

משתמש מקצוען
גם לי קרתה התופעה הזו
ואז גיליתי שכשאני שולחת את החשבונית במייל דרך האתר של ריווחית (יש למטה אפשרות כזו) אז זה כן מגיע עם חתימה דיגיטלית.
נסי את זה
צודקת. ביררתי מולם
רק כשזה דרך המייל יש חתימה דיגיטאלית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה