עזרה !!חשבונית ששלחו לי למייל על רכישה שלא ביצעתי!!

Professional1194

משתמש רשום
שלחו לי למייל חשבונית של חברת norton- חברת אנטי וירוס שמעולם לא שמעתי עליה עד היום
בסך של 500$!! לא קניתי שם מעולם ולא ראיתי שחייבו לי באשראי את הסכום הזה,
התקשרתי למספר הטלפון שהופיע שם ודיברתי עם מי שענה באנגלית במשך 15 דקות שיחה מקוטעת ולא ברורה בעליל,
הסברתי לו שלא ביצעתי אצלם שום רכישה אי פעם, הוא אמר לי לכבות את המחשב, ואז להדליק
ולהקליד בשורת החיפוש איזשהו לינק שהוא הקריא לי, זה היה נשמע לי ממש חשוד, ניתקתי את המחשב מהאינטרנט,
וניתקתי את השיחה.
האם למישהו קרה דבר כזה? מה מומלץ לעשות עכשיו? להתעלם וזהו?

נחמה למה

משתמש פעיל
שלחו לי למייל חשבונית של חברת norton- חברת אנטי וירוס שמעולם לא שמעתי עליה עד היום
בסך של 500$!! לא קניתי שם מעולם ולא ראיתי שחייבו לי באשראי את הסכום הזה,
התקשרתי למספר הטלפון שהופיע שם ודיברתי עם מי שענה באנגלית במשך 15 דקות שיחה מקוטעת ולא ברורה בעליל,
הסברתי לו שלא ביצעתי אצלם שום רכישה אי פעם, הוא אמר לי לכבות את המחשב, ואז להדליק
ולהקליד בשורת החיפוש איזשהו לינק שהוא הקריא לי, זה היה נשמע לי ממש חשוד, ניתקתי את המחשב מהאינטרנט,
וניתקתי את השיחה.
האם למישהו קרה דבר כזה? מה מומלץ לעשות עכשיו? להתעלם וזהו?
יצא לכם כסף מהחשבון בסכום הזה?
אם לא, להתעלם.
(גם אם כן...)
ובחיים לא נכנסים ללינקים לא ידועים.

Professional1194

משתמש רשום
יצא לכם כסף מהחשבון בסכום הזה?
אם לא, להתעלם.
(גם אם כן...)
ובחיים לא נכנסים ללינקים לא ידועים.
לא יצא לי כסף מהחשבון, והם לא שלחו לינק
פשוט סיפור מוזר
גם לא הגיוני שהם טעו בכתובת מייל כיון שהיא השם המלא שלי-לא משהו שאפשר להגיע אליו סתם

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אוי ואבוי רק ליצור קשר עם חברת האשראי,
לא עם מי ששלח את הקבלה.
בקלות את יכולה להיכנס לאתר חשוד ובטעות ללחוץ שם על דברים וזהו...

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי זה היה - לא לפתוח ולזרוק לספאם.
(אני הרחתי לפי הלוגו שהיה מפוקסל לחברה גדולה כ"כ)

הכרת הטוב

משתמש צעיר
גם אנחנו קיבלנו, יש חברת אנטי-וירוס בשם הזה,
אבל המייל הזה לא מגיע מהכתובת שלהם הוא מגיע ממייל רגיל של ג'ימייל שזה ממש חשוד.
זה האתר של חברת Norton הרשמית https://il.norton.com/

Yael Mor

משתמש מקצוען
גם לא הגיוני שהם טעו בכתובת מייל כיון שהיא השם המלא שלי-לא משהו שאפשר להגיע אליו סתם
קרה לי גם.המייל שלי זה שם מלא ולא נפוץ בכלל, ובכל זאת קיבלתי חשבוניות ואישורי משלוח מכל מיני מקומות. אחרי בירור נודע שיש מישהי עם מייל יחסית דומה וזה הגיע אלי בטעות.

Professional1194

משתמש רשום
ביררתי קצת על התופעה הזאת, וגיליתי שזה פשוט חבורת נוכלים, הם שולחים מייל שנראה אמיתי כדי שיתקשרו למספר שמופיע שם, ואז הם אומרים שכדי לבטל את הרכישה הם צריכים כמה פרטים ובד''כ אנשים מאמינים להם, (כמוני🫢, רק שלמזלי תפסתי את זה בזמן) ואז הם לוקחים את הפרטים בד''כ של האשראי כביכול כדי לבצע את ההחזר וחוגגים על חשבון האנשים

ברור להתעלם!!!
הוא כמעט הצליח לדוג אותך!!!

לקבל מייל זה לא עולה כלום!
אם זו פעם ראשונה כנראה שהשאר בספאם
גם זה לעשות דיווח כספאם וזהו!
באמת בדקתי בספאם וגיליתי שם עוד 4 חשבוניות על סכומים באזור ה 500 דולר ג''כ, 2 כביכול מפייפאל ועוד 2 מחברות אנטי וירוס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה